FarmVille 12 - та тема

  • 32 577
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6
Здравейте фермери,едва днес ви открих,но ви чувствам толкова близки.Можете ли да ми кажете колко яйца трябват за синия медал?Ииииииии на слука!

# 706
  • София ,
  • Мнения: 9
Здравейте фермери,едва днес ви открих,но ви чувствам толкова близки.Можете ли да ми кажете колко яйца трябват за синия медал?Ииииииии на слука!
100  Peace

# 707
  • Мнения: 2 229
Леле, пак станаха 50 страници за нула време! Laughing

# 708
  • Мнения: 86
Аз пък каква глупост направих  ooooh!
Исках да засадя малини, но се обърках и цъкнах на смокините
Та досега изтривах 416 лехи  Whistling Mr. Green

# 709
  • Мнения: 138
Ми и аз от съседи да взема звънец и кълбо , и ..... ме прати във фермата без НИЩО!

Съседи ли са ти или само приятели  Rolling Eyes . Сега се опитах да взема петле от приятел, който не ми е съсед и ме изпрати във фермата, та се замислих дали не е това причината- че не ми е съсед  Confused

# 710
  • Мнения: 2 716
При мен се случи със съсед

# 711
  • Варна
  • Мнения: 10 493
На стената не излизат ли публикации само на съседи Rolling Eyes

# 712
  • Мнения: 1 898
Здравейте Simple Smile днес попаднах на нещо многооо интересно и искам да го споделя с вас ще съм благодарна ако някой ми каже как се е случило защото ми е много любопитно Simple Smile Та ето за какво ви говоря http://img23.imageshack.us/img23/5461/31038436.jpg

П.С Забележете нивичките как са Simple Smile

# 713
  • Мнения: 77
На стената не излизат ли публикации само на съседи Rolling Eyes

Излизат публикации на приятели, не е задължително да са ти съседи!  Peace

Nianaa, това е бъг!


ЕДИТ: Отворих 100000000 мистериозни подаръка и само някви смотани дървета ми се падат! Отворих 3 подаръка във фермата на мъжа ми и - 1 кеш, 1 балон, 20ХП.... Егати късмета!  #Cussing out

# 714
  • Мнения: 138
Здравейте Simple Smile днес попаднах на нещо многооо интересно и искам да го споделя с вас ще съм благодарна ако някой ми каже как се е случило защото ми е много любопитно Simple Smile Та ето за какво ви говоря http://img23.imageshack.us/img23/5461/31038436.jpg

П.С Забележете нивичките как са Simple Smile

От бъг се е получило така. Аз също имам 1 такова квадратче  Laughing .

При мен се случи със съсед

Дано скоро го оправят- сега и от съсед не можах да взема предмет.

# 715
  • sofia
  • Мнения: 56
na мен на всеки втори съсед ми се случва и това е от вчера . Докато публикува и кликна да взема и хоп във фермата . Незнам защо.

# 716
  • London
  • Мнения: 292
Здравейте Simple Smile днес попаднах на нещо многооо интересно и искам да го споделя с вас ще съм благодарна ако някой ми каже как се е случило защото ми е много любопитно Simple Smile Та ето за какво ви говоря http://img23.imageshack.us/img23/5461/31038436.jpg

П.С Забележете нивичките как са Simple Smile

Това толкова добре наредено не е бЪг, а БОТ.

# 717
  • Мнения: 8
А на мен сега ми се случи с подарък, които ми пратиха и подаръка изчезна и не видях от кого е да му пратя

# 718
  • sofia
  • Мнения: 56
и на мен така кликвам върху подаръка и хоп във фермата ..

# 719
  • Мнения: 8
и на мен така кликвам върху подаръка и хоп във фермата ..
да точно
същото

Общи условия

Активация на акаунт