FarmVille 12 - та тема

  • 32 583
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 280
Синия медал е за 21 различни подаръка, така че ако събереш 15, по добре не ги вади, а събери още 6 докато станат 21. Повтарящите се подаръци ги изваждай от кутията, за да не се пълни излишно. Когато имаш 21 различни подаръка в кутията, ще вземеш синия медал. Simple Smile Мисля че беше 21. Simple Smile Ставаше лесно покрай подаръците от коледната елха. Simple Smile


Ама такива, които никога не съм имала ли?? Или просто да са различни? Одеве ми показваше, че ми остават още 11 , сега - още 12??? Нещо не им разбирам, дори незнам как съм взела предишните 2 медала.

# 691
  • Мнения: 820
Подаръците трябва да са различни - няма значение дали си ги имала преди - просто трябва да приемаш във фермата само от тези, от които имаш повече от един брой, докато вземеш медалът.

# 692
  • София
  • Мнения: 2 521
Така беше и с оградите, и аз имам сума си огради във фермата, но не ги зачете за медала, а ако продадеш някоя от тези, които вече имаш, те връща с една назад. Simple Smile Със сигурност ще е така и с балите. Simple Smile

На мен ми отчете оградите и получих направо червен медал и още 20 до син медал. Купих 20, получих медала и ги изтрих!  Peace
И аз така. Докупих 40 и взех последния медал. Не ми се е случвало това с минусите.

# 693
  • София
  • Мнения: 2 521
Здравейте  Laughing

Друго искам да питам - искам да взема цвете или бонус от стената и ме праща във фермата - да считам ли, че когато нещо е изчерпано вече не изписва съответния надпис, а те праща в играта? Някой има ли този проблем?

Да, така се държи и при мен, предполагам е временно.

# 694
  • London
  • Мнения: 292
Май, смотаната ферма  пак се смота!!!!!! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 695
  • Мнения: 215
Да и при мен е така. Сега исках да отворя току що публикувано яйце и ме прати директно във фермата, няма и подарък от него.

# 696
  • Мнения: 2 716
Тъкмо влизам да се оплаквам от същото  Crazy
Нали само когато хващаш от  тези, които не са ти съседи, уж те пращало във фермата.
Ама и от съседи не мога да взема нищо  Confused

# 697
  • Мнения: 820
И фейса даде фира при мен

# 698
  • London
  • Мнения: 292
Ми и аз от съседи да взема звънец и кълбо , и ..... ме прати във фермата без НИЩО!

# 699
  • Мнения: 820
Ава и в сайта на играта нищо не може да се вземе - праща те във фермата  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

и подаръците също - защото те праща във фейса  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 700
  • Мнения: 10
Ми и аз от съседи да взема звънец и кълбо , и ..... ме прати във фермата без НИЩО!

И при мен е така, даже и подаръците не мога да си приема изпраща ме директно във фермата и ги загубвам.  Crossing Arms

# 701
  • Мнения: 86
Трябва да преименуват играта на BugVille  hahaha

# 702
  • Мнения: 2 280
При мен пък се държи добре, от одеве торя съседите и то значително бързо.

П.П. Дори току що си намерих култиватор  Party

Последна редакция: сб, 23 яну 2010, 18:22 от Whatever

# 703
  • София
  • Мнения: 2 521
Днес виждах че мога да разширя до 24х24 , но нямам парите, а сега пак ми е заключено - comming soon пише

# 704
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз пък цял ден се занимавам с някакви бали сено, без очи останах да ги пренареждам и доникъде не съм...

Общи условия

Активация на акаунт