FarmVille 12 - та тема

  • 32 579
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Не ги е отчело, иначе и на мен щеше да ми го даде, ако не синия, то поне някой от тях. Simple Smile Жълтия и белия се взимат лесно, за минута кликане е, оградите се купуват по няколко наведнъж, не се усложнява цялата работа с кликане на маркета всеки път, така че просто може да са си ги купували. Simple Smile

Отчете старите огради, но няколко дни по-късно Peace. На моята ферма накупих оградите още първия ден, взех медалите и ги продадох, а на мъжа ми на фермата отлагах, че нямах време. След няколко дни, при влизане във фермата ми даде направо да публикувам първите три медала без да съм купувала нито една ограда и като погледнах се оказа че трябва да купя само 57 и взех и последния медал.

# 721
  • Мнения: 2 577
Привет и от мен  Hug

Усилено работите, браво  Hug
Пуснах покана на Кали и Гери,
А ако някой иска още съседи : camelia_pr@hotmail.com

Лека и доходна от мен  Wink

# 722
  • Мнения: 2 590
Оставам с впечатлението от написаното от вас, че балон трудно се пада, ама днес какво става вече трети балон отварям от тези мистериозни подаръци.
Кажете какъв ми е "келепира" от тези балони?

# 723
  • sofia
  • Мнения: 56
никакъв келепир нема.нищо не струват

# 724
  • Мнения: 8
това forget-me-not гледам, че всички са го сяли има ли някаква далавера?
аз като сметна 2 пъти на ден ягоди и 1 път през ноща тикви ми излиза по-изгодно и като печалба и като ЕХ, а и плюс това сея не 2 а 3 пъти ягоди

# 725
# 726
  • Мнения: 820
това forget-me-not гледам, че всички са го сяли има ли някаква далавера?
аз като сметна 2 пъти на ден ягоди и 1 път през ноща тикви ми излиза по-изгодно и като печалба и като ЕХ, а и плюс това сея не 2 а 3 пъти ягоди

актуално е - вероятно за това го сеят, както и аз де....

# 727
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Преди малко ме су падна награда 1000 парички от кутия, иначе само кокошки, фурми, коне и храсти. Направи ми впечатление, че горивото ми беше наполовината изпълнено на екрана, но след отварянето на кутията ми се напълни

# 728
  • София
  • Мнения: 4 899
това forget-me-not гледам, че всички са го сяли има ли някаква далавера?
аз като сметна 2 пъти на ден ягоди и 1 път през ноща тикви ми излиза по-изгодно и като печалба и като ЕХ, а и плюс това сея не 2 а 3 пъти ягоди

актуално е - вероятно за това го сеят, както и аз де....

Не само е актуално.
Това е първото цвете, което никне за часове, а не за дни. И ако искаш да вземеш медалчето за цветята, най-добре е да се сее това цвете. forget-me-not в превод е незабравка  Wink!

# 729
  • Мнения: 820
това forget-me-not гледам, че всички са го сяли има ли някаква далавера?
аз като сметна 2 пъти на ден ягоди и 1 път през ноща тикви ми излиза по-изгодно и като печалба и като ЕХ, а и плюс това сея не 2 а 3 пъти ягоди

актуално е - вероятно за това го сеят, както и аз де....

Не само е актуално.
Това е първото цвете, което никне за часове, а не за дни. И ако искаш да вземеш медалчето за цветята, най-добре е да се сее това цвете. forget-me-not в превод е незабравка  Wink!

morning glory също е за 12 часа  Grinning и то е популярно сред съседите ми

# 730
# 731
  • Мнения: 820
това forget-me-not гледам, че всички са го сяли има ли някаква далавера?
аз като сметна 2 пъти на ден ягоди и 1 път през ноща тикви ми излиза по-изгодно и като печалба и като ЕХ, а и плюс това сея не 2 а 3 пъти ягоди

актуално е - вероятно за това го сеят, както и аз де....

Не само е актуално.
Това е първото цвете, което никне за часове, а не за дни. И ако искаш да вземеш медалчето за цветята, най-добре е да се сее това цвете. forget-me-not в превод е незабравка  Wink!

morning glory също е за 12 часа  Grinning и то е популярно сред съседите ми

ха - излезе емотиконка  Wink

# 732
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Аз пък каква глупост направих  ooooh!
Исках да засадя малини, но се обърках и цъкнах на смокините
Та досега изтривах 416 лехи  Whistling Mr. Green

Че смокините на лехи ли са?  newsm78

# 733
  • София ,
  • Мнения: 9
Леле  всичките ми съседи са се побъркали с тея 4 часови работи  Shocked
от тях човек не може да си свърши нормално работа newsm78 newsm78

# 734
  • Мнения: 58
Бре, аз да не играя в някоя друга игра? Тук се сеят смокини. newsm78 Wink
4 часовите култури са далавера ако искаш да минаваш  по-бързо от едно ниво в друго, но за бърза печалба не стават. Само харчат гориво и по 15 монети на едно квадратче за оране.  Така че чистият приход е нищожен. Но човек  не може да има всичко, нали? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт