За къмпинг Оазис?

  • 9 440
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 83
Ние сме ходили на "Германката", но там не е за деца, и на "Корал", но разбрахме, че тази година вече няма да може, защото щели да строят басейни?? Shocked  Shocked

# 16
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Аз съм страшен фен на "Арапя" , малко повечко изснобя през последните години и с тия строежи на бунгала , шезлонги и други атракциони ми се струва леко кошмарно (няма да ходя там и това , както и миналото лято), обаче ако си отишъл на къмпинг и си опрял до атракционите - ми серизно си го закъсал . Най-важна е цялостната атмосфера там - което поне за "Арапя" неизменно означава Абсолютна и тотална забава.
 По-добрия вариант поне според мен обаче е къмпингуването да става с каравана(голям истински кеф е), която можеш и под наем да вземеш .
 С малки деца на палатка незнам точно какво е, макар че по наблюдения адски се кефундрят дечурлигата, но с въпросната каравана - моя приятелка си отгледа близнаци от едномесечна възраст. Еми много им беше гот на бебоците, а после и като попорастнаха пак се забавляват много.
 За "Оазис" не мога да кажа много - дестинация с колелета от "Арапя и обратно Laughing (това в доброто време като не бях пухчо-пухчо) - малко ми е усойно иначе.

# 17
Имам познати, които водят дъщеря си от 6 месец на къмпинг Оазис. Миналата година ходих да ги видя. Палатките са на предна линия, караваните отзад. Оплакваха се, че им е скъпа храната и май си пазаруваха от Созопол. Вода и ток си имаха. Почти всички се познават. Доста известни личности ходят там. Друго не се сещам какво да напиш. Аааа, там видях делфини. Приятна почивка. Stuck Out Tongue

# 18
  • Мнения: 343
Аз откакто открих почивката на къмпинг (преди 5 години), не мога да си помисля да отида някъде другаде. Аз обожавам морето и това да можеш денонощно да си до него, да чуваш вълните, да седиш привечер с поредната ментичка  Sunglasses , да наблюдаваш как лека полека изгравят звездите и сутрин като станеш, първото, което виждаш е пак морето, е, за нищо не мога да сменя такова изживяване.
Пък ние тази година сигурно няма да можем да отидем  Cry  Cry  Cry

# 19
  • Мнения: 83
Здравей Bomboto, на "Арапя" не съм ходила. За по-добрия вариант КАРАВАНА - е това си е истината. Но с тези две малки деца поне за сега не можем да си позволим, но това ми е мечта. За момента се задоволяваме с една голяма-голяма  палатка и едно иглу за игра на малките. Но един ден, о-о ..
Приятен ден!

# 20
  • Мнения: 83
Здравей mishka,  май ставаме две /до тук/ които обожават морета. Цяла зима си мисля как ще си седна на плажа пред палатката, ще гледам морето и ще правя НИЩО!!!  Сутрин виждаш изгрева/понякога го виждаш и си лягаш ха-ха/, вечер залеза и това е всеки прекрасен ден. И аз не бих го заменила за  друго. Просто е СУПЕР!
Приятен ден!

# 21
  • Мнения: 83
Здравей Ечо, благодаря за инфото. Що се отнася до храната, на повечето такива места е скъпа и не много добра, така че аз и не разчитам много на нея! Пък и с малки деца не смея!
Приятен ден!

Общи условия

Активация на акаунт