Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 25

  • 47 133
  • 767
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 31
   Бихте ли ми препоръчали посредник за поръчка от Некст?
Към момента май само Гив транспорт доставя и Габко;
Някой вече взе ли си нещата от Гив транспорт?


аз поръчах по Еконт.Само едни сандалки ми ги нямаше в поръчката,другото беше налице. PeaceСега пак пуснах поръчка,ще видим как ще се представят и сега Simple Smile

# 721
  • Мнения: 340
От сто години не съм пускала снимки,но нещо не остава време напоследък...ето малко,от последните ми поръчки-Адамс и Пъмпкин,последните са едни от фаворитите ми напоследък Peace Сега,заедно с Дидка чакаме страхотни неща от Мини мод,колекцията им Моли `н` Джак винаги ме е кефила страшно много с отличаващия се стил Heart Eyes


Този гащеризон - е уникален. Много ми харесва и дъщеря ми много си го хареса.
А такааа...чаках някой да го похвали /ако е имало отзиви назад съм ги изпуснала Rolling Eyes / това ми е фаворита в колекцията-дънковия за малката,розовия-за каката.Mina_21,извинявай,не погледнах дала ли си възраст на детенцето си...кой р-р е вашия гащеризон,как би го коментирала-отговаря ли си?И ако може снимка или описание отзад как е,тъничък е,нали?Благодаря Hug

kimbolina,не си права Grinning аз си взимам английско 6,което по таблица е 39,а в повечето случай си е 39.5.Ако носиш 37-38 в тези ще плуваш,особено имайки предвид модела им Peace

# 722
  • София
  • Мнения: 843
Получих мейл от Искра / Алезар/, че ще си получа нещата утре от Еконт. newsm78 Това значи,че днес е пратена.  Някой се интересуваше дали буса е пристигнал.

# 723
  • Мнения: 763
От сто години не съм пускала снимки,но нещо не остава време напоследък...ето малко,от последните ми поръчки-Адамс и Пъмпкин,последните са едни от фаворитите ми напоследък Peace Сега,заедно с Дидка чакаме страхотни неща от Мини мод,колекцията им Моли `н` Джак винаги ме е кефила страшно много с отличаващия се стил Heart Eyes

Бингъл, страхотни са ти нещата, ама наистина страхотни!!! Аз също напоследък съм силно пристрастена към Пъмпкин. Дори вчера сутринта пак пуснах една поръчка. Този път за малкия. Мъжът ми наду бузи, (нали неговата карта точа  Mr. Green), ама като видях детско якенце на електрически китари,  нямаше сила, която да ме спре и покрай него се наредиха още няколко неща..... - Какво да се прави, човещинка!!!! Embarassed

# 724
  • Мнения: 131
a kak пазарувате от пъмпкин с ваши карти и после на фирма превозвач ли,споделете моля Praynig

# 725
  • Мнения: 307
Хареса съм си тези ботушки от детската номерация гледах и първата страница, и стигам до извода, че ако си взема 6 или 6 и положина трябва да ми станат нося 37/38 номер 24см. ми е стелката права ли съм или .....
http://www.next.co.uk/shopping/girls/oldergirls/64/3

Чакам същите ботушки 5 номер , аз нося 37  Peace

# 726
  • Мнения: 61
Искам да споделя за Bon Prix. Бях си харесала разни неща от UK сайт и почти бях оформила поръчката. Покрай коментарите за доставчиците попаднах и на немският вариант, а там вече има оценка от клиенти на стоките. Каталожните номера са едни и същи, така че харесвайки си нещо можете да проверите за коментар в немският вариант . В немският сайт цените са малко по-високи.
Е преоформих цялата поръчка. Снощи от Римини ми потвърдиха  Peace Дано да съм била полезна.

# 727
  • Мнения: 7
и аз имам имейл от искра за утре браво алезар изпревариха гъбко и в двете фирми имам поръчки които тръгнаха в неделя от алезар вече имам потвърждение но гъбко така и не боговолиха  нито един път да ми пишат а аз поне 6пъти им писах но не ми отговарят някой да знае нещо за тях и за неделния им курс

# 728
  • Мнения: 199
И аз имам мейл от Искра  newsm44  newsm44

Утре сутринта ще снимам бельото и ще дам размери , на шапките също Peace

# 729
  • Мнения: 12
Здравейте!Може ли да ми дадете линкове на само сайтове със парфюми! Praynig

# 730
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Момичета ,моля ви някоя от вас ако поръчва от Джордж да ме включи с две неща за 22 лири.

# 731
  • София
  • Мнения: 4 398
Чакам същите ботушки 5 номер , аз нося 37  Peace

Ще пишеш ли после как са и на тях ако има см. на стелката да кажеш или ако можеш да ги премериш  Hug
Сега погледах и аз на едни маратонки ми пише UK 5.

От коя фирма сте доволни като поръчвате, че гледам са доста на първата страница, в началото следях темата и от ДМ май имаше доста недоволни.

# 732
  • София
  • Мнения: 843
Алезар Peace Отлична комуникация, действат бързо, правят рокади ако нещо е изчерпано и искаш да се замени, страшно отзивчиви. Hug  Прежалвам куриера от Варна до София отмах само да има спокойствието,че всичко е наред и информацията относно поръчката ми. Дано да почнат да работят отново.

# 733
  • Мнения: 2 132
Хареса съм си тези ботушки от детската номерация гледах и първата страница, и стигам до извода, че ако си взема 6 или 6 и положина трябва да ми станат нося 37/38 номер 24см. ми е стелката права ли съм или .....
http://www.next.co.uk/shopping/girls/oldergirls/64/3

Чакам същите ботушки 5 номер , аз нося 37  Peace
А детската номерация при големите номера не отговаря ли на дамската? Защото аз имам много обувки от Англия и номер 5 е 38 номер.

От Гив може ли да се взимат нещата Събота?

# 734
  • Мнения: 464
Тези сандалки- много хубави, според мен на много изгодна цена.

Същите сандалки имахме миналото лято, купувани от Бг от магазин на Адидас за 50 лв., много й бяха удобни на дъщеря ми и направо им разказа играта от носене Laughing Гледам ги обаче, че най-големия им номер е 10-ка, а не знам дали ще ни стават - би ли ми казала кой номер си получила и да ми измериш доколкото можеш стелката, за да преценя Peace

chevroleta, дай линк към това яке на китари, да го видя.. Иначе и аз съм пристрастена към нещата на Пъмпкин, чудесно качество и красиви цветове.

Бингълче, чудесни са нещата за красавиците Hug

Общи условия

Активация на акаунт