Жената лъв - 17 част!

  • 16 859
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 430
Стасита, гледам и ти си с бебок. Освен нас и Чочо има ли други с малки бебоци?



Аз и Поли сме с мааааалко по големи бебоци на около 1г. и 3-4м.

Друг май няма. На Хаяси Джуджето и Боил на Рени са вече за женене.  Mr. Green
А ние с чочо-сан се сватосахме Laughing.Децата ни поразително си приличат,и направихме бърз сценарии за тях Laughing

# 61
  • Мнения: 699
Аа, госта не съм аз, вече съм логната и съм скрита.

Стасита, гледам и ти си с бебок. Освен нас и Чочо има ли други с малки бебоци?



Аз и Поли сме с мааааалко по големи бебоци на около 1г. и 3-4м.

Друг май няма. На Хаяси Джуджето и Боил на Рени са вече за женене.  Mr. Green

Аааа, Кам сакън, не я давам толкоз млада и зелена. smile3534  love001

Леле, Мадам и аз имам 2 такива албумчета обаче нищо не е попълнено е в тях и няма и дори 1 снимка. А са ми ги подарили преди 2 години и кусур.

# 62
  • София
  • Мнения: 451
Стасита, гледам и ти си с бебок. Освен нас и Чочо има ли други с малки бебоци?


А ние с чочо-сан се сватосахме Laughing.Децата ни поразително си приличат,и направихме бърз сценарии за тях Laughing

Хъмм, моя шишко пак сам си остана  Sad абе намерила съм му една бузанка де,ама да видим  Joy
Вени, на драго сърце шъ помогна на мойта печка да се гъкне, ама както казваш като има парички за по-такава една хубавка. Пък тоз хладилник, хич не му беше времето сега да ги прави тез номера, ама нали обикноивено така става  ooooh! ooooh!

# 63
  • Мнения: 250
Свате Стасита,аз все ще те питам и все забравям /щот почнах да мисля за сватбата на нашите близнаци   Heart Eyes/.........Та,ти как се справяш със сресването на косата на Евгени?.Щото аз едвам успявам да среша четината на "близначката му"  Mr. Green-тя спи предимно по гръб и отзад на тила е ужасно заплетена..... ooooh!

Фелисити,ето снимка на Даниела ЦЪК
Виж и Евгени и открий разликите  hahaha

Последна редакция: ср, 20 яну 2010, 20:56 от чочо-сан 1

# 64
  • Мнения: 737
Ко прайте бре, да не спите?  Shocked АААА сигурно всички сте се гепили с половинките? А?
Офффф аз пък съм сама без мъж ( нали е във Виена на летището) Взех си един душ, изпълних си плана за днес - чистене, готвене и подобни...........настроих всички телефони утре да звънят, че нали щЪ ода на работа.........с аУтобуса. Мразя автобуси, ама като ме е шубе с колата........ Mr. Green
Децата играя на карате, а малкият го е страх да погледне компа.  Mr. Green
Чочо цък не си го направила, пробай пак  Hug

# 65
  • Мнения: 9 776
Гледам "Листопад" Crazy.

Тежко ми е, освинено, направо не знам как ще вляза във форма ooooh!. За 1-2 кила става на въпрос, ама....С тез вкусотии, дето все ми се иска да пробвам, направо е мисията невъзможна Confused. Веднъж да се запролети Whistling...

Норче, мъж ти и утре може да не се прибере. Нали летището затворено.

# 66
  • Мнения: 250
Норче,още сЪ учЪ,бре,душко  Embarassed!Ама бързо схващам  Peace Hug

Къде е Жу?

# 67
  • Мнения: 699
Ехоуу, тук съм. Нал до петък съм с 2 компа и мога да ви чета по-често.

Жу, сигурно мори машинката за хляб, само да не се е оплела в някое тесто.

Аз тая вечер няма какво да правя даже, само миялната да заредя и съм готова, да видим дребното как ще го прилъжа да легне. Голям зор виждам с това лягане, започвам да мрънкам в 10, белким до 11-11,30 легне.

Момичета взех, че се разходих из темите, ееее няма такива писателки като нас, 17 теми, не помня коя зодия гонехме в началото, ама ги бихме всички.

Мастерче, к'во ще готвиш на половинчо тая вечер. Яйца?Принцеси със сирене и яйца или пиле с яйца?

Ей, то било хубаво с мобилен комп, пуша си в кухнята,пиша си, само дет аперитив нямам. Ма си сипах една чашка вода.

# 68
  • Мнения: 668
Рени, днес съм аз наред.  afwitch Познайте кой си легна гладен и наказан  Crossing Arms

Хаяси, рибките гонихме, ама отдавна ни дишат праха  hahaha

# 69
  • Мнения: 9 776
Рени, днес съм аз наред.  afwitch Познайте кой си легна гладен и наказан  Crossing Arms

Иииии, кой бре Rolling Eyes? Верно ли остави детето гладно да легне? Малкото или голямото?

Джуджи, голям кеф, а Mr. Green? Аз най-обичам тъй като си готвя, да ви държа под око Crazy.

# 70
  • Мнения: 737

Джуджи, голям кеф, а Mr. Green? Аз най-обичам тъй като си готвя, да ви държа под око Crazy.
И аз така.................лежа си и си джиткам............

# 71
  • Мнения: 668
Рени, днес съм аз наред.  afwitch Познайте кой си легна гладен и наказан  Crossing Arms

Иииии, кой бре Rolling Eyes? Верно ли остави детето гладно да легне? Малкото или голямото?


Голямото, кой друг.  Crossing Arms Оставих го ами, нерви нямам вече с това неговото неядене и капризи, ааааамахаааа. Crossing Arms
Малкото не го мисля вчера яде чак кисела краставичка.  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 699
А той кефа ми приключва в петък и топа слиза при мам.

Кам, козирога ли? Тия рибите са едва на 11 тема и да искат не могат да ни стигнат.

Измислих, жужи кво да яде утре сутрин, мъжа ми каза, че ще изпече пържоли, остава да осигури салатата да я измие и нареже и деня си е заминал.

Пол, оня ден се оплаквах, че такъв задник и крака и цици и чудо съм наляла, че не мога да се позная и това за няма и 15 дни. Мъча ги сега тия сланини, ама ей го то иде великден и се глася козунаци да меся. Гледах Великденската тема, едни кифлички ми харесаха, ако взема да правя от сега, скоро ще се тъкалям. А до лятото имам 2 важни за мен лично задачи, да смъкна вс излизшно, което остана по мен като сланинка и да спра да пуша. Mr. Green Ще помагате.

# 73
  • Мнения: 737
Еййй hayasy като имаш цели - действай не се оплаквай. Направила си - направила важото е ,че си взела мерки  Peace Глада му е майката. Не е лесно ама,,,,,,,,,,,,,,,,,,по- добре от нищо,,,,,

# 74
  • Мнения: 5 001

Мастерче, к'во ще готвиш на половинчо тая вечер. Яйца?Принцеси със сирене и яйца или пиле с яйца?

Тц! Винен кебап с картофено пюренце

Общи условия

Активация на акаунт