салати с пиле

  • 4 454
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте на всички от доста време ми се иска да направя салата с пиле но нямам никаква идея какво да сложа в нея моля ви споделете някой изпитани рецепти  baby_neutral

# 1
# 2
  • Мнения: 5 001
Ето и от мен две-три предложения...
*Сварени макарони,сварено бяло пилешко месо,царевица,кисели краставички,лук,майонеза+малко горчица.
* Сварени картофи,пилешко филе(може и пушено),лук,кисели краставички,черен пипер,лимонов сок,майонеза.
*Зелена салата(репички,краставица,зелен лук)+панирано пилешко филе,крутончета.Залято с дресинг от кисело мляко,2-3 килидки чесън,лимонов сок и зехтин.

# 3
  • Мнения: 1 777
Пилешка салата

Пиле/Пуйка(сварени или печени)
няколко стръка целина
орехи
сок от един лимон
пармезан настърган
зехтин
сол

Пилето и целината се нарязват на малки парченца и се смесват с натрошените орехи ,зехтина, солта ,сока лимон и пармежана.Отавя се малко от пармежана за наръсване отгоре.
Съжалявам но нямам снимка ,само на тази салата.

# 4
  • София
  • Мнения: 315
Едно време правех салата от:сварено пилешко месо,майонеза,настъргани(нарязани на дребно)кисели краставички,черен пипер и малко лимонов сок PeaceЩе опитам и от другите предложения Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 12 554
Моята любима е:

- сварено пилешко, нарязано на късчета
- сварен ориз
- кисели краставички
- червени печени чушки на лентички
- гъби
- майонеза
сол, черен пипер

# 6
# 7
  • Мнения: 655
запечено пилешко филе,пресни краставици,крутони и лимонов сок Peace Peace Peace

# 8
  • Мнения: 15
Благодаря ви за бързите рецепти имам ли излишно пилешко ще пробвам повечето рецепти рецептата на nana 77 е страхотна  Heart Eyes препоръчвам ви да я пробвате

# 9
  • София
  • Мнения: 12 554
Благодаря ви за бързите рецепти имам ли излишно пилешко ще пробвам повечето рецепти рецептата на nana 77 е страхотна  Heart Eyes препоръчвам ви да я пробвате

Радвам се, че ви е харесала. У нас тя се радва на голяма почит  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт