Шоколадов сладкиш с майонеза

  • 270 306
  • 1 547
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Мнения: 1 934
Благодаря за предложенията   bouquet
   И аз видях, че Пина го е правила-за блата никакъв проблем, че е без какао. Кремът беше с маскарпоне-ще пробвам варианти.
   Апропо, белият шоколад също съдържаше нещо какаово, ама какво беше? Може би само какаово масло  newsm78

# 1 486
  • Бургас
  • Мнения: 364

редовно го правя ,а сега с орехи

# 1 487
  • Бургас
  • Мнения: 68
Е и аз отдавна му се каня,та най-после го направих. Хареса ми доста,но стана малко сух и ронлив ,което го отдавам на това ,че малката нещо ме зплесна и леко  го позабравих Mr. Green.
Това естествено не попречи да бъде изяден Laughing Определено ще се прави!

# 1 488
  • Мнения: 372
Di Djina50, чудесно ти се е получил.   bouquet
Аз май пак ще го спретна като торта тези дни.  Crazy

# 1 489
  • Мнения: 22 867

Чудното сладкишче във вид на мъфинки.



# 1 490
  • 1st floor
  • Мнения: 9 135
Лабрекс, какво слагаш във вътрешността - шоколад ли?

# 1 491
  • Мнения: 22 867
Лабрекс, какво слагаш във вътрешността - шоколад ли?

Понеже бяха за из път и нямаше как да покривам с глазура, пъхнах по едно парченце шоколад, като не се надявах на много, слагала съм и преди, даже не се разтопи. Но тоя път се получи добре, стана като течен шоколад. Шоколадът е от Кауфланд, 200-грамовия на STILLA dolce. Peace

# 1 492
  • Австрия
  • Мнения: 28
Здравейте,
имам едно питане, майонезата сами ли я правите или купувате готова и с каква масленност?
Днес купих едно бурканче и като я опитах много кисела и леко солена ми се стори. Може би защото е със само 3 % мазнини и е пълна с консерванти. Май ще трябва да си я правя сама.

# 1 493
  • Мнения: 9 144
винаги ползвам Краси - нормална или лека. Най-много 1-2 пъти да съм правила с домашна майонеза, при натрупани над 100 опита от сладкиша  Peace

# 1 494
  • 1st floor
  • Мнения: 9 135
Лабрекс, какво слагаш във вътрешността - шоколад ли?
Шоколадът е от Кауфланд, 200-грамовия на STILLA dolce. Peace
Hug Мерси, ще пробвам и аз ...

# 1 495
  • Мнения: 654
Честита 100 страница  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 1 496
  • Мнения: 1 641
Честита 100 страница  bouquet Току-що го извадих от фурната. За първи път ми се е напукал , но се надявам да е вкусен. Утре ще го разрежа. Ще идва кандидат- зетя и не искам да се изложа Embarassed

Последна редакция: нд, 29 май 2011, 07:09 от meri1966

# 1 497
  • Мнения: 7 162
Честита 100 страница  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря!  bouquet
Отдавна е време за нова тема! Laughing

Сладка хапка, за теб:  bouquet  bouquet  bouquet

# 1 498
  • Мнения: X
Днес исках да правя пак сладкиша, много го харесвам на два блата посредата с крема за торти на Йоткер, обаче не го намерих никъде по магазините около нас  Sad Пък ми се искаше да е с два блата с крем между тях, някакви идеи какво друго мога да сложа, само сметана намерих на магазина, дали ще стане?

# 1 499
  • София
  • Мнения: 15 489
     И аз влязох да честитя 100-тната страница  Hug Peace!

Последна редакция: нд, 29 май 2011, 12:42 от Тайна

Общи условия

Активация на акаунт