Расте и хубавее, ЯНУАРЧЕ като слънце грее

  • 68 050
  • 745
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 678
Честито момченце на ludmilana.
Аз никого не забравям,но то се вижда кой,колко често се разписва..... Joy

# 331
  • Мнения: 690
Честито момченце на Люси! Живи и здрави и много щастие!   bouquet

Бон-Тони, не сме те забравили  Hug Радвам се, че сте добре!

И аз съм навита за групата във фейса.

# 332
  • Madrid
  • Мнения: 514
ЧЕСТИТО,ЛЮСИ,БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ!!!





Мисля си,че веднъж събрани във фейса,темичката съвсем ще се изгуби,но каквото било писано.

Бон Тони,добре,хайде,няма да се сърдим  WinkРадвам се,че сте добре,това да се чува!!!

# 333
  • София
  • Мнения: 1 155
Люси, честито! Да сте живи и здрави цялото семейство! ... По въпроса за ревността, на първо време мога да ти кажа една идея (аз я научих наскоро и не съм се възползвала от нея) - хубаво било голямото дете да получи подарък от бебето като влезе в къщата. На първо време върши работа.

# 334
  • Мнения: 4 514
Хъм-хъм! Помните ли ме?  Mr. Green

Люси, честито ти бебенце, да са ти живи и здрави с баткото и да са ти най-голямата опора!   bouquet

Момичета, много често ви мисля, нищо, че не съм писала от не помня кога... Дано всички сте здрави и щастливи, не можах да чета много, но доколкото разбирам, пишете толкова 'често', че нищо чудно да дочакаме второ пришествие с тая тема.... Нищо, здраве да е.

Ние сме ОК, аз го раздавам работно напоследък /едната причина да ви навестявам рядко/, децата растат, изумяват ме, правят ме дива и щастлива и в общи линии - животът си тече. Бях в София за около седмица и си бях наумила да ви събирам, но се оказа тотално невъзможно да организирам нещо подобно. Sad Може би следващия път.

Егати, сега си представям как си мислите: "тая па коя беше...  newsm78 "

Отивам да дочитам. Целувки!!!!

# 335
  • София
  • Мнения: 615
Честит рожден ден, Вив!Желая ти здраве и сили, любов и мир! Добре дошла в клуба на 30 и ... годишните и весел празник! Grinning

# 336
  • Мнения: 678
                                                                  Честит Рожден Ден,Вивка!
                   

# 337
  • Варна
  • Мнения: 2 378
ЧЕСТИТ МЛАДЕЖ НА ЛЮСИ, МНОГО ДА ВИ РАДВА!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИВКА,
НЕКА ВИНАГИ Е ТЯ ЩАСТЛИВКА!!!
ОБИЧ, РАДОСТ, КРАСОТА,
ВСИЧКО ЧУДНО НА СВЕТА!!!

# 338
  • Мнения: 3 336
Още една блудна душа се завръща Laughing

Люси, честита ти девойка, те е здрава, умна и хубавица като мама  bouquet

Вивка, честит рожден ден  bouquet Много щастие и здраве на цялото семейство!

Ами - да се отчета, пък да ходя да чета назад. Като гледам още сме в същата тема, дето се влачи вече една година може би Laughing

Мишките са добре, чукам на дърво. Ходят на градина, Ели на гимнастика за втора година, Ники започна футбол в градината. Писала съм ги и на английски, но не мога да разбера защо всеки път казват, че са рисували или свързват точки като плащам за английски, а не за уроци по труд и творчество Crazy

Иначе дивеят на воля, Еленка командори здраво, Ники от едното ухо му влиза и бързо излиза от другото Laughing Почти нищо не задържа от казаното, пълно перде Crazy


Аз си ходя на работа, нещо ново при мен. Покрай Нова година се очертава да почиваме - фирмена политика. Организираме пак тийм билдингл Нищо друго за хвалене.

# 339
  • Мнения: 3 336
Леле, мацки, цял месец почти никой нищо не е писал, явно не само аз пиша рядко Shocked Laughing

Казвайте подготвяте ли рождените дни? Ние днес се разтърсихме тепърва и още съм в неизвестност къде и как ще празнуваме. Обаче подаръците съм ги купила вече Laughing Имаше рожден ден на Хопленд и даваха 25% отстъпка, та купих и за именния ден на Ники и за Коледа и за РД. Така че остава само ангажимента за торти и клубче Grinning

Казвайте вие как сте, как ще празнувате Коледа и Нова година, роджените дни?

Аз да се отчета ние започнахме с кариесите - Ники 3 броя за половин година Rolling Eyes Вярно малки, ама пък 3! Имаше първия път големи ревове, ходили с баща си, не могъл тати да издържи на ревовете и се прибраха с половин издълбан зъб и временна пломба до следващия зъболекар. Намерих нова зъболекарка - много съм доволна - и там направихме вече 3 пломби. Днес Ники изобщо не плака, нито се дърпа. Даже заяви ,че предпочитал да ходи на зъболекар вместо на градина и ако можело пак да отидем #Crazy Ама първия път едвам го удържах на стола ooooh!

Хайде поздрави и пишете и вие  bouquet

# 340
  • София
  • Мнения: 1 155
и на Вики преди месец й правихме 2 пломби на веднъж  Crazy Ама тя издържа стоически, даже зъболекарят каза, че е "пациентка за пример". Най-неприятно й беше не пиленето  Shocked, а помпичката, която изсмуква водата. Накрая зъболекарят (както й беше обещал, че ще има подарък) й наду една ръкавица за балон и набързо го нарисува и стана таралеж (как се е сетил!) И щастлива се прибра вкъщи. После на другия ден в градината още на входа си отваряше устата да се хвали с пломбите. Laughing

# 341
  • Madrid
  • Мнения: 514
И Самуил има две пломби,ама още се чуда дали да ги правя... Thinking
Мишленце,Людмилана има момченце,каква девойка честитиш  Mr. Green


     

# 342
  • София
  • Мнения: 1 155
И Самуил има две пломби,ама още се чуда дали да ги правя... Thinking
изобщо не се чуди, че докато се чудиш целия зъб ще отиде. На Вики й забелязах миниатюрна точица, ама много малка, направо с лупа да я гледаш - това юли месец (на долните крайни зъби по една). Докато се наканихме да отидем - ноември месец беше вече двойна станала точицата. И като е по-малка по няма да боли пиленето.

# 343
  • Мнения: 690
айде и аз да се отчета.

Нас нещо са ни подгонили вирусите и цяла седмица Калина кашля, а Калоян от три дни е с температура и е като парцал...

За рождения ден - още не сме измислили, но сигурно ще е маскен бал вкъщи. За Коледа - сигурно ще пътуваме, а за Нова година ще сме на гости у едни съседи с деца. миналата година бяхме с тях - беше супер и много удобно. подаръци още не съм купувала, ама поне сме ги измислили - Калоян иска хеликоптер дето лети, комплект за фокуси, радиостанции и лаптоп или електронна игра. Калина още не разбира, засега иска само бебе-барби.

За пломбите - лятото като си счупи зъбите и му правиха керамика го понесе много добре, дори му беше приятно (благодарение на зъболекарката), тогава още нямаше кариеси. След Нова година ще го водя пак на профилактичен преглед.

 Hug на всички от нас!

# 344
  • Madrid
  • Мнения: 514
Понеже съм чувала зъболекар да казва,че е излишен стрес за детето.

Общи условия

Активация на акаунт