Расте и хубавее, ЯНУАРЧЕ като слънце грее

  • 68 048
  • 745
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 690
Неде, коя? Не ни дръж в напрежение  hahaha

Мисля, че имат ваксина на 6г. децата, но не си спомням каква беше  Crazy

Аз да Ви кажа честно много се изкушавам да кажа на децата, че Дядо Коледа не съществува. Калоян е доста осъзнат, задава много логични въпроси и някак си го чувствам като лъжа да му обяснявам и усуквам.... Винаги сме му казвали нещата в прав текст и сега не се чувствам комфортно така  newsm78 А пък е и полезно децата да значт, че родителите купуват подаръците и че те струват пари и, че ако не слушат няма да им купят нищо мама и тате ... Абе много тъпо и прекалено практично, но така се чувствам наистина  Blush Embarassed

# 541
  • София
  • Мнения: 1 124
Аз винаги съм харесвала идеята за Дядо Коледа - Мраз, по мое време и да си призная бях много тъжна като разбрах всъщност кой е той, та за себе си съм решила да запазя идеята за него възможно най-дълго. 

# 542
  • София
  • Мнения: 615
Няма да кажа ! Поне се опитайте да отгатнете, може и жокер да ви дам по- късно. hahaha
Ками също задава въпроси и доста неща не му се връзват, ядосва се, че нямаме камина, притеснява се да не избяга котето ни докато влиза и излиза през вратата. Joy Казах му още миналата година, че всички дядо Коледовци, които ни заливат по магазини и тържества са актьори за настроение на хората, защото истинския много бърза за 1 нощ да раздаде на всички деца. Обаче мисля, че е рано да му развалим приказката, може би другата година или в 1 клас най-късно. От друга страна искам от мен да научи истината, а не от някое друго дете. petenceto голям казус ни даде, по-голям от моя.  newsm78
Имате ли впечатления от детските лаптопи? Гледах едни на Бен тен, струва ли си и здрави ли са, че да не метна 80 лв. и Ками като слонче да го тракне 1 път и до там да ни е. ooooh!

# 543
  • Мнения: 678
Neda ,да не е Илиндичка?
Те си бяха в БГ,но незнам,мисля че предния месец?!
Аз съм добре,дори отлично.....сама с детето,мъжът ми е командировка в Германия.Мъжкото куче е на хотел,женското у дома/то си е моето/.
Ади ме разби снощи с извода си-"Мамо,аз нещо взех да се съмнявам в този дядо Коледа,уж той прави играчките,а те си имат баркод.Явно са от магазина.. Joy
Ако още такива неща ми развива,ще й призная......

# 544
  • София
  • Мнения: 615
Позна  Joy тя беше, видяла ме, познала ме, много се радвам, че ми се обади. Имаме снимка на Сами и Ками. hahaha
 

# 545
  • Мнения: 678
Позна  Joy тя беше, видяла ме, познала ме, много се радвам, че ми се обади. Имаме снимка на Сами и Ками. hahaha
 
Аз нали си седя у нас и клюкарствам само у фейса...... Joy

# 546
  • Мнения: 690
Браво, Пепито!

# 547
  • Мнения: 3 336
Петенце, дано израсте тези очни несгоди детето...

Неде, в личен план горе- долу. Тази година бях Работна мецана, в резултат на което ме повишиха - само по звание и трудова характеристика Mr. Green, но се надявам след толкова борба и допълнителни часове работа непрекъснато догодина да ми се падне от баницата малко почивка, финансова компенсация и ако дядо Коледа е много доволен от мен - някое по-далечно пътуване с едничка цел релакс Mr. Green Ама надали - поне мечтите са безплатни Laughing

За лаптопите нямам впечатления, нашите ги купихме за Коледа преди 3 години, оттогава да са ги включили 5-6 пъти общо. Ники откъсна мишката на неговия - пречела му Crazy

Пепито, товята умница знае какво е баркод, моите още не са се заглеждали толкова Laughing Мисля да отлагам колкото мога с разкриването на истината за Дядо Коледа. Надявам се детството им да продължи по-дълго Flutter Тепърва чакаме Зъбната фея да ни гостува Laughing

# 548
  • Мнения: 678
mishlentze ,аз работя в супер маркет,и тя вечно е на касите да помага на касиерките.....

# 549
  • Madrid
  • Мнения: 514
Браво,Пепи  Grinning

Беше  наистина хубава случайност,аз ги видях като слизаха по ескалатора и как няма да се обадя  Grinning

Лика,да ти е живо и здраво момиченцето!

Аз още съм на вълна коледна украса,то докато се наканя,може и Коледа да отмине.  Simple Smile

Исках да ви споделя,че Сами го снимаха в една реклама за тукашният мобилен оператор,уж като статист,обаче после се оказа,че се вижда добре на рекламата.Беше много интересно и за двама ни по време на снимките,като излезе в Гугъл,ще я покажа.  Simple Smile

# 550
  • Мнения: 214
ilindi4ka, браво на Сами за медийните изяви! Hug Нямаме търпение да го видим..

mishlentze, дано да не чакаш дълго заслужената почивка! А и финансовата компенсация! Wink

Neda, Еми има лаптоп от няколко години вече и е здрав. Нищо му няма, а дори не беше от най-скъпите. Но не мога да кажа, че много се занимава с него. Сега сме на фаза английска азбука и с моето съдействие се справя. Но от образователна гледна точка, не е най-сполучливата играчка. Поне според мен. Peace

petenceto, много се чудя и аз за Дядо Коледа. Не ми се иска да развалям илюзията на детето. Спомням си ,че аз самата до късно вярвах и накрая бях разочарована като научих истината. Но пазя прекрасното усещане за магията на празника и добрия Дядо Мраз. Бих искала и Еми да продължи да вярва, макар че задава типичните за възрастта и въпроси. И да си призная ,не го приемам като лъжа. Въпреки комерсиалността на времето ,в което живеем и въпреки заливащата ни информация от къде ли не, смятам че децата, поне моето трябва да има детство. Трябва да вярва в чудеса и във вълшебства , и в доброто, и в приказките.... А това, че не бива да се искат безброй много подаръци и безумно скъпи, може да се обясни на детето и без да се разкрива кой всъщност ги осигурява. Така си мисля. И без друго ще разберат истината, няма за къде да се бърза. Rolling Eyes

Тази седмица ще е много натоварена откъм емоции за моето детенце. Днес ще посрещат Дядо Коледа в детската градина. Вечерта ще имат концерт в Двореца на децата. Там Еми пее във вокална група. А в сряда е тържеството с родителите в детската. Вълнувам се и съм щастлива, защото тази година без проблем ще присъствам на мероприяията. Така се случи. Друг път все някаква служебна заетост и.. закъснявах или дори пропусках Embarassed Confused

# 551
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Хайде и аз да се разпиша докато още сме 2011г  Mr. Green , пък и да може да изпишем темичката  Mr. Green
Лика ,честито ви девойка в семейството    bouquetЗдрава и щастлива да расте ,обградена от любовта на всички ,които я обичат!
ilindi4ka, чакаме да видим сладура  ! Hug
Аз нали си седя у нас и клюкарствам само у фейса...... Joy
Ми сега това ти е работата  Hug, то май не остана  Wink
Много обичах Дядо Мраз и го чаках с нетърпение , затова и децата ще са в "заблуда" , колкото може по дълго Laughing
Иначе при нас едно и също -Калоян на ДГ , аз у дома с бебо ,който става все по забавен .

# 552
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Честита Коледа , момичета!
Пожелавайте си ,мечтайте  ...нали днес  стават чудеса ...
Според мен  самите ние  сме едно чудо и всичко зависи от нас ...
Живота ще е такъв какъвто си го направим ..., затова ви пожелавам смелост за да постигнете мечтите и вяра за да не се откажете по пътя!

Със закъснение  Blush,но от сърце ....
Flowers Sunflower   bouquet Честит Рожден Ден на Бояна , Мария  и Дарина  !  bouquet  Flowers Sunflower

Момичета , нали януарчета 2006 имахме и албум във снимка бг , ако някой се сеща за име и парола ,може ли да ми ги даде  Praynig


Последна редакция: нд, 25 дек 2011, 11:14 от VIVKA

# 553
  • София
  • Мнения: 615
Честито Рождество и весела Коледа! Simple Smile

# 554
  • Мнения: 690
 santa2 Nature Snowman Честита Коледа! Здраве и топлина в съцата!

 bdbaloni на рожденниците! Безгрижно детство!

  bouquet Честит имен на днешните именници! Бъдете здрави и усмихнати!

Общи условия

Активация на акаунт