ИЙИТ ОЗШЕНЕР: МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦАТА НИ, YİĞİT ÖZŞENER: СЕГА И В "EZEL"- 54

  • 30 498
  • 737
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 417
За една година Турция е продала сериали на 22 държави на стойност 3 милиона долара #Crazy
Ето и  източника-    http://www.nethaber.com/Ekonomi/74383/Turkiyeden-22-ulkeye-dizi-film-gitti-3

# 361
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Нали знаете,че днес за първи път ЕЗЕЛ ще се излъчва по А ТV.

Той днес за първи път ще се излъчва и по Джемилкьой ТВ.

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

знаееем сидова лъска плазмите в кръчмата,а кексина късметова пълни тавите с манджа

# 362
  • Мнения: 1 064
... 22 държави на стойност 3 милиона долара ...

Това не е ли много малка сума???
Момичета до скоро... Надявам се следващият ми пост да е с линк към 1 серия...  Hug Hug Hug Hug

Лакуно, имаме ли си кино у село?

# 363
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
емка и аз това си го мислех,ама в песимистичен план
тоест,дали всички тези прехвърляния на филма от един канал в друг,няма да направят трудно едно евентуално закупуване на правата за излъчване
просто е така си го помислих
не че е тупнал тъпана и хората от нова чакат с парите пред АТВ Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

айде аз се мятам в математиката за 3-ти клас #2gunfire ooooh! ooooh! ooooh!

И защо да е трудно, продуцентската къща продава серала, на който прояви интерес, а не тв каналите, на други такива.
Аз писах на нова за унутулмаз, още на 20-22 август и виж взеха го, макар да не ми обърнаха внимание, та да драснат някой ред. Хубаво е да се пратят и рейтинги.
Аси го взеха, защото шеф май беше писала в техния форум, пък и тук се изписа много за него. Елведа деркен, го взеха, пак като видяха, че Дамла го превежда и интереса е голям. Така, че те си имат човек тук и е сигурно, че поглеждат често.

# 364
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
и ние се надяваме на същото кмете

и много те обичаме Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

бе верно това са никакви пари,ама то и за това се продават
явно нещата стоят,като при концертите на големите звезди,които се провеждат в България
Намират се големи спонсори(може и малки но да са повечко),те плащат масрафа,което значително намалява цената на билетите,тоест концерта става достъпен за по-голям таргет зрители

и така...фирмите се рекламират,промоутърите(в случая продуцентите си взимат тяхното),изпълнителите си получават договорените хонорари,и накрая-продукта е на достъпна цена,но без това да се отразява на качеството му
тоест,негово величество зрителят е с пълна торбичка

# 365
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
БТВ са друго нещо, те май накуп пазаруват с отстъпка.

# 366
  • Мнения: 417
Защо да е малка?Всъщност не се уточнява колко на брой са продадените сериали.Някъде бях попаднала на инфо,че Унутулмаз е продаден за 250 000 долара.

# 367
  • Мнения: 34 786
нямаш грижи мило дете Peace Peace Peace Peace

още днес ще стане работата Hug Hug Hug Hug Hug
Господ да те пази Дядо попе! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 368
  • Мнения: 422
И да не забравяме,че Незабравима  са продадени  20 серии,а още колко има

# 369
  • Мнения: 417
Mishel,изгледа ли първи епизод?Чакаме коментари.... Grinning

# 370
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
денси,ако си свободна може и сега да стане
пускам скайпа

# 371
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Mishel,изгледа ли първи епизод?Чакаме коментари.... Grinning

Не съм го изгледала още целия, даже довечера като заседна на компа, може да врътна и назад. Джансу за пръв път я гледам, досега не съм попадала на сериал или филм с нея. довечера задължително ще се отчета с коментар.

Последна редакция: пн, 25 яну 2010, 13:51 от Mishel_

# 372
  • Мнения: 417
Ами Джансу Дере няма много филми.Най-известния и филм е предния сериал"Съла".Може би и този който излезе наскоро "Aci Ask"КАто цяло в "Езел" е най-слабата актриса.



# 373
  • Мнения: 0
здравейте, добър ден,  [amg]http://interiorblog.com/wp-content/uploads/2008/12/artisticfireplace1-thumb.jpg[/amg]  да се сгреете малко за премиерата.

# 374

Общи условия

Активация на акаунт