Автоимунен тиреоидит на ХАШИМОТО (11)

  • 91 503
  • 791
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 348
Привет, момичета! Аз съм също с Хашимото и от 3 години пия еутирокс. Започнах от 0,25 и сега вече е 0,75. Лекува ме д-р Тодорова.
Винаги, когато съм изследвала хормона до сега съм го правила без да пия хапчето сутрин на гладно. Този месец се наложи да ме боцкат и за др. изследвания и си направих следния експеримент:

ТSH без да съм пила хапче ---- 4,85 и ТSH ако съм пила хапче --- 1,75.

До сега д-р Тодорова ми е вдигала дозата на база на изследванията, които съм и давала без да съм пила еутирокс. Ако отида при нея с резултат 4,85 като нищо ще ми изпише по-висока доза. А от нея ТSH може да ми падне и около долната граница, което със сигурност няма да е добре. Ей такива мисли ме занимават....
Ако си се изследвала скоро след хапчето,би трябвало да е логичен резултата.

# 166
  • Мнения: 187
Здравейте, мили момичета!  newsm51
Имам въпросителна - сигурно е коментирано вече, ще ме извините, ако е така, нали....  Embarassed
Та - колко време след приемане на антибиотик може да си пусна хормона или няма значение? Ще съм благодарна да се включите... Питам, защото не ми се размина възпалението на гадостта наречена синузит... ooooh! ... и съответно още по-голямата гадост антибиотик Rolling Eyes Tрябваше януари да ходя на ендокринолог, но при това положение се сещате, че не съм ходила  Cry

# 167
  • Мнения: 775
Sisi, мисля че минимум 4 дена трябва да минат от последния ден на прием на антибиотика. Поне на нас така ни каза докторката, когато се беше наложило да вземат изследвания на детето ми. Антибиотика се изчиства окончателно след 4-тия ден! Успех с изследванията!   bouquet

Сега да ви почерпя, защото днес имам рожден ден! bowuu



# 168
  • Мнения: 104
Честит Рожден Ден, Писанке!  newsm51 Да си ни жива  и здрава, много обичана, обичаща и нека хубавите моменти в живота ти са повече от изпитанията, които ни се поднасят да изживеем! Бъди все така всеотдайна към всички нас от темичката  Hug bdbaloni

# 169
  • София
  • Мнения: 7 519
Писанка, честито! Весело празнуване и успешна и незабравима година!  bouquet

# 170
  • Мнения: 775
Честит рожден ден, Писанке! Жива и здрава и мноого любов!  bouquet

# 171
  • Мнения: 348
ПИСАНА, smile3525 smile3525 smile3525от сърце ти желая да си жива и здрава,много обичана и щастлива!Весело празнуване!

# 172
  • Мнения: 2 111
Честит рожден ден,миличка   bouquet
Желая ти най-вече здраве!
Бъди много щастлива,усмихната и обичана жена!
Късметът да е винаги с теб  Hug
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 173
  • София
  • Мнения: 6 302

Писанке, честит рожден ден! Бъди много здрава, много обичана и много усмихната!

Sisolina, изчакай 5-7 дни след спирането на антибиотика за всеки случай. Макар че е по-вероятно той да не е повлиял на хормона

# 174
  • Мнения: 187
Мила Писанке, честит рожден ден!!! Желая ти много мнооооооогооо здраве и безкрайно щастие!!!   Hug

# 175
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 380
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , ПИСАНА !!!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 176
  • София
  • Мнения: 2 911
Честит Рожден Ден Писанка!  bouquet
Бъди задрава,щастлива и много обичана.
Весел празник.

# 177
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Честит Рожден Ден , Писанке  bouquetПожелавам ти много здраве, щастие и късмет !

# 178
  • Мнения: 15 238
За Писана Grinning

# 179
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 148
Честито и от мен - успехи    bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт