Автоимунен тиреоидит на ХАШИМОТО (11)

  • 91 503
  • 791
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 289
Karolin@  , честито бебче  Hug Да е много здрава и само радост да ви носи  Grinning

# 451
  • София
  • Мнения: 2 911
Каролина,Честита радост!  bouquet
Да расте здрава и много щастлива.


Честит имен ден на всички,които празнуват днес.  bouquet
Да са живи и здрави.

# 452
  • Мнения: 104
Karolin@ , Честита малка принцеска! Да ви е жива и здрава, умна и добричка  bouquet
Честит имен ден на всички празнуващи!

# 453
  • Мнения: 60
  bouquetЧестита да е малката рожба на Karolin@!Да е жива и здрава и да изпълни дните ви само с хубави моменти!Аз все още си чакам резултатите,още малко Hug

# 454
  • Мнения: 775
Karolin@, честита да ти е малката принцеса - Александра! Да е жива и здрава, весела и щастлива, да расте умно, красиво и добро дете и да ви носи много радост и поводи за гордост!

# 455
  • Мнения: 212
КАРОЛИН, ЧЕСТИТА РОЖБА !!!! ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И ДА РАДВА ВСИЧКИ ОКОЛО НЕЯ!!!!

# 456
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 381
Каролина, честит розов бонбон! Да е жива и здрава, да расте щастливо и умно дете!



съвсем нескромно си пожелавам същото леко и бързо раждане да ме сполети и мен  Wink

# 457
  • София
  • Мнения: 492
Момичета, благодаря ви много за сърдечните пожелания...   Hug  Hug  Hug

Прасунчо, желая ти от все сърце бързо и безпроблемно раждане...  Hug

# 458
  • Пловдив
  • Мнения: 351
Честито и от мен, Каролин@! Да сте здрави и двете и много щастливи!

# 459
  • Мнения: 2 111
Каролин@,честито бебе!
Да ви е жива и здрава малката принцеса Александра и много да ви радва!

# 460
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 148
Честито бебче, да е живо и здраво   bouquet  bouquet  bouquet

# 461
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 381
Защо никой не си прави труда да попрочете поне една-две страници по-назад в темата  Tired
или поне първата страница

# 462
  • Мнения: 348
Момичета,прочетох,че ТСХ не трябва да се изследва по време на цикъл.Знаете ли нещо за това?

# 463
  • Мнения: 958
Здравейте, и честит бебок на Каролин@.
Да ви кажа че на мен ми увеличиха дозата на 100 л-тироксина. И три дена бях много зле, гадеше ми се, едвам дишах, но сега съм ок, даже току що ми дойде и цикъла.
Малко ме боли глава, тъпа болка, но постоянна може би от хормона не знам, След един месец ще се изследвам пак.
Лек ден на всички Simple Smile))

# 464
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 381
joya , и аз при увеличаване на дозата чувствам същия дискомфорт, но само един ден. Явно зависи от организма на всеки.

Общи условия

Активация на акаунт