колко време ядете 1 ядене

  • 2 429
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 472
Според зависи, но изяждаме нещо максимум за 2 дни, като гледам все пак да не ядем само това Grinning

# 16
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
2-3 пъти най-много. Понякога, ако ни писне яденето замразявам по 1-2 порции и след седмица си го дояждаме. Да живеят и хладилниците, и фризерите  newsm18

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Най-много два пъти и то не от всички манджи. Свекърва ми обаче много често прави разни неща (като сарми например), които се ядат доста пъти поред и то едно след друго, при което аз вече мразя сарми - ядем примерно - на вечеря  събота, на обяд и на вечеря в неделя и понякога остава даже и в понеделник или не дай Боже вторник вечерта. Аз едно и също ядене не ми допада да го ям повече от два пъти Close

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Не повече от два пъти, но гледам да не се случва да е едно след друго.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Моите съдове не са големи, така че няма как да сбъркам дозата. Crazy

# 20
  • Мнения: 4 546
Леле, моя мъж хич не е случил на жена, горкия Crazy
направо се засрамих  Embarassed
утре ще му сготвя нещо вкусно   chef

# 21
  • Мнения: 127
Божее, всеки ден готвя нова манджа, добре че само вечеряме. Както съм казвала и друг път, според мъжа ми едно ядене влезе ли веднъж в хладилника, вече не може да се яде Sad Вече съм свикнала да оцелвам дозата. Най-трудно ми е обаче да измисля какво да бъде, направо ми е мъка....

# 22
  • София
  • Мнения: 10 825
Обикновено - по веднъж.... После се изхвърля. Confused  Ако става въпрос за пълнени чушки, мусака  и нещо подобно - се прежалваме  Wink и втори път

# 23
  • Мнения: 1 999
Готвените неща ги ядем 1-2 дена. Ако не се изядат се носят на кучетата на вилата. На тях не им пречи, че "манджата" е преседяла. hahaha Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 3 328
Докато го изядем Mr. Green

# 25
Ние също докато го изядем - обикновено 2,3 дни най-много.
Имам една приятелка, чието гадже яде манджа даже  на закуска. Филийки не признава, яде каквото е останало от вечерта, а  ако няма я кара да му прави омлет за закуска. Ужас, съжалявам я горката!

# 26
  • ново
  • Мнения: 5 964
Готвя в малки съдове само за едно ядене, ако остане го изхвърлям. За това предпочитам за вечеря салата и някакъв аламинут, за да няма какво да хвърлям.
 newsm78Май отдавна не съм готвила манджи

# 27
  • София
  • Мнения: 488
Божее, всеки ден готвя нова манджа, добре че само вечеряме. Както съм казвала и друг път, според мъжа ми едно ядене влезе ли веднъж в хладилника, вече не може да се яде Sad Вече съм свикнала да оцелвам дозата. Най-трудно ми е обаче да измисля какво да бъде, направо ми е мъка....

Същият мъж, но още по- краен. Навън не се яде дори и пакетирано, защото не се знае кой го е пипал.  Ходи се само на определени ресторанти като не се посещават китайски / любимите ми/, арабски, индийски и т.н.  Ако случайно се намери някой циганин някъде/ обслужващ персонал/, повече не се посещава това место. Готвеното трябва да е извадено не повече от 30 минути от печката, защото  след това имало лош вкус??? 2 дни едно и също - никога. Закуска, обед, вечеря- различни. Не се пазарува по открити пазари -месо, риба, млечни продукти, яйца и др. Колбаси - само Тандем/ добре че пуснаха и месо, че го бях закъсала/, мляко и производни - Сердика, пилета - Градус и т.н.


Вече като дойде време за хранене ми идва да се застрелям. А за капак на всичко и е претенциозен, и не пропуска ядене......

# 28
  • Мнения: 3 927
Koeто подлежи на готвене в по-голямо кол-во го готвя за два пъти и ядем на следващия или по-следващия ден. Неща като пица, омлети, миш-маш и др. под. се изяждат наведнъж.......
Нямам физическата възможност да готвя всеки ден. Нека някой мъж се пробва как се приготвя всеки ден различно ядене и прясно!, да го видим колко ще издържи Close
Опитвам си да не вкарвам у дома аламинути, предпоичтам да е домашно сготвено.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 328
...Същият мъж, но още по- краен...
Тез крайни мъже не са ли гладували до крайност?  Confused

Общи условия

Активация на акаунт