Естествено уголемяване на бюста- да опитаме?

  • 266 258
  • 799
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 54
Според мен идеята може би тук е по-скоро за стягане на гърдите, отколкото за уголемяване. Единственият естествен начин за уголемяване според мен без хапчета и всякакъв друг вид химия е с тренировки. Имам приятелка, която също е с малък бюст, но много тренира и визуално от мускулите на гърдите, които е направила, те самите изглеждат по-големи. Ще ми е интересно да разбера малко повече за този естествен начин, ако има ефект разбира се. Нека авторката сподели какво точно прави и как го прави. нали темата е за обсъждане, нека направим точно това Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 725
Да, и аз това казвам - нека авторката сподели с нас за това което е писала, че ще пробва - масаж, хранене, спортуване. Какъв точно масаж, какво хранене, какъв спорт и т.н. малко от малко подробности, за да има темата някаква отправна точка, така да се каже. Simple Smile  Просто не всички можем да прочетем веднага всяка книга, която се предлага за това или онова - имам предвид поради липса на време, то иначе ясно, че ако има време човек ще потърси в нета и все ще я намери и ще отдели време и за прочитането. Confused

# 17
  • Мнения: 54
Авторката пусна тема, зариби ни и изчезна Simple Smile Надявам се скоро да се появи и да ни разясни тайните си  Praynig Темата е интересна, но нещо замря Sad

# 18
  • Мнения: 408
и аз съм в очакване !  Peace

# 19
  • Мнения: 1 048
и аз чакам...
Деси уникална си,много ме кефиш?

# 20
  • Мнения: 77
я каква темичка.веднага се записвам.моля ви дайте някакъв линк към тази книга.мен не ме е страх да си забъркам някоя отвара от билки.и да ви споделя моя опит.в една друга тема четох за едни масажи и ги приложих и едно упражнение.да ви кажа като се прави всеки ден и има ефект.обаче както спреш и всичко е по-старому.мен по-скоро ме интересуват какви масажи могат да се прилага.моля авторката на темата да пусне линковете със снимките преди-след. Praynig

# 21
  • Мнения: 2
или го имаш или го нямаш Wink

# 22
  • Мнения: 54
Маий ще си останем с чакането  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 1 048
Маий ще си останем с чакането  Crossing Arms
м да

# 24
  • Мнения: 30
4акамеееееее baby_neutral

# 25
  • Мнения: 228
ох, да си призная и аз - искам и аз - съвсем мъничко  Embarassed

# 26
  • Мнения: 54
Ами момичета, явно авторката не смята да си погледне темата и да ни даде някаква информация. Дори един линк нямаше пуснат, а имаше обещания за такъв, както и снимки. Явно е нямало никакъв ефект или незнам, не мога да си обясня, защо пускаш тема, пишеш два пъти и не се вясваш после  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 240
Съжалявам, че не съм писала, просто когато пуснах темата, интерес почти нямаше, освен разбира се негативните коментари. А аз определено не желая излишно да се натоварвам с допълнителни дребни ядове, освен това нямам навика да влизам и съмсем съм забравила. Все пак за тези, които се интересуват, ето адресът на форума, който е доста подробен и любопитен: http://www.breastnexus.com/ А това е адресът на стария форум, в който също има подробна информация, само човек да има време да си чете: http://www.network54.com/Forum/371678/

Ами това е, ако някой има въпроси, може да ми пише на лични съобщения, защото връзката ще стане по-бързо, ако случайно пак забравя да видя какво става тук. Иначе относно моя напредък- 3 см твърдо напред! Simple Smile

Упех! :Р

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
  И възрастта е фактор, разбира се- колкото по-навреме, толкова по-добър ефект, но и на 37 в никакъв случай не е късно! Simple Smile[/b]
Ще те опровергая- на 35 съм, нищо не правя по въпроса, а гръдната ми обиколка постепенно нараства. Обаче аз не искам големи цици- тежат, пречат, с възрастта възникват болки в гърба и никак не са ми естетични. Единственото хубаво е, че растейки остават стегнати и не увисват.

# 29
  • Мнения: 77
аз искам да кажа че открих едно упражнение и един масаж които имат ефект върху гърдите.отнема много малко време но трябва да се прави вдеки ден за да има ефект.в момента в който се спре и всичко е по-старому.довечера ще напиша точно описание защото сега съм за малко че имам работа.обещавам. Peace

Общи условия

Активация на акаунт