Естествено уголемяване на бюста- да опитаме?

  • 276 576
  • 799
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 225
Ох, така ми се иска и аз да се включа в темата, но засега нямам време да изчета всичките 17 страници и да видя подробности около хапчетата и чайовете и откъде сте ги набавили и т.н. Дано скоро да мога и да почвам и аз, тамън за другото лято да са готови...  Laughing   Peace   bouquet

# 256
  • Мнения: 0
zdraveite i az po4nah da pij bilkite ve4e pove4e ot 1 sedmica pij FG ot 2 dni pij SP no zabeljzah 4e mi se pojvi silno te4enie pri njkoj ot vas ima li takov neshto pritesnjvam se i se 4udj dali da go spra

# 257
  • Мнения: 77
zdraveite i az po4nah da pij bilkite ve4e pove4e ot 1 sedmica pij FG ot 2 dni pij SP no zabeljzah 4e mi se pojvi silno te4enie pri njkoj ot vas ima li takov neshto pritesnjvam se i se 4udj dali da go spra
при мен нямаше никакво течение нито някаква промяна в цикъла.незнам дали от добавките или това че съм без детенце в момента но съм качила 1кг но аз и без това имам нужда от това така че пак съм щастлива Heart Eyes

# 258
  • Мнения: 814
от самите добавки нищо ми няма нито  пък от чая(който сама си на правих комбинация),но може би се касае  за по стар проблем при теб rosicakioseva,които сега се обажда ,защото самия фенугрек действа прочистващо на черния дроб и стомаха,но помага и за по бързото произвеждане на пролактан,които е виновника за израстването на гърдите. Що се отнася до месечния цикъл там всичко си е нормално ,че даже стана по без болезнен.                                                                                                                                                                                                                   браво на теб соледат много е хубаво че си щаслива от това което си постигнала до тук, не се от казвай ,само ще те попитам нещо на колко си години,защото си мисля че има значение това за по бързите резултати който си постигнала,а можеби и факта че скоро си родила също помага. Аз съм на 32 и си мисля че ще ми трябва малко повече време за да  пробудя цялата хормунална система,за да я накарам да заработи в моя полза.Смятам да опитам още известен период пък ако не ми пораснат циците то поне ще съм засилила имъната си система

# 259
  • Мнения: 814
извинявайте за правописните грешки просто много бързах

# 260
  • Мнения: 77
от самите добавки нищо ми няма нито  пък от чая(който сама си на правих комбинация),но може би се касае  за по стар проблем при теб rosicakioseva,които сега се обажда ,защото самия фенугрек действа прочистващо на черния дроб и стомаха,но помага и за по бързото произвеждане на пролактан,които е виновника за израстването на гърдите. Що се отнася до месечния цикъл там всичко си е нормално ,че даже стана по без болезнен.                                                                                                                                                                                                                   браво на теб соледат много е хубаво че си щаслива от това което си постигнала до тук, не се от казвай ,само ще те попитам нещо на колко си години,защото си мисля че има значение това за по бързите резултати който си постигнала,а можеби и факта че скоро си родила също помага. Аз съм на 32 и си мисля че ще ми трябва малко повече време за да  пробудя цялата хормунална система,за да я накарам да заработи в моя полза.Смятам да опитам още известен период пък ако не ми пораснат циците то поне ще съм засилила имъната си система
на 24години съм а съм родила преди 2.миналото лято използвах гела на билка и пиех дара хапчета-пак имаше ефект но за първия месец.може би се икаше постоянноство-поне 5-6месеца а аз го пих само 3.иначе сега от май месец се активирах отново с тези добавки чайове и масажи.

# 261
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Не съм се включвала скоро, че бях малко на почивка. Аз започнах да пия фенугрик и сау палмето преди 14 дни и да ви кажа си чувствам гърдите по-пълни както soledad8686a  го описва, с лека болка като при ПМС, но незнам дали има увеличение на сантиметри, защото не се премерих предварително. Сега чакам да видя като дойде месечния цикъл дали ще има някаква промяна. Според вас трябва ли да добява още нещо към тези добавки. Чувствам се добре, без никакви странични ефекти.
Хайде по-опитните споделете!  Simple Smile

# 262
  • Мнения: 0
благодаря ви за отговора аз съм на 25 имам детенце на 2 г от 14 дни пия фенугрик и от 3 сау палмето но за сега няма никакъв ефект пия по 2 таб 3 пъти на ден сега мисля да добавя и дивия ямс ако увелича дозата дали ще засиля процеса

# 263
  • Мнения: 77
благодаря ви за отговора аз съм на 25 имам детенце на 2 г от 14 дни пия фенугрик и от 3 сау палмето но за сега няма никакъв ефект пия по 2 таб 3 пъти на ден сега мисля да добавя и дивия ямс ако увелича дозата дали ще засиля процеса
мила недей да увеличаваш броя на таблетките-изрично навсякъде пише да се пият в границата от 1500-3000.и ако таблетките са ти по 500 или 550мг са точно толкова колкото максималните мг-и.иначе може да добавиш дивия ямс без никакви проблеми или някоя от другите добавки.

# 264
  • Мнения: 0
чудех се него или витекса

# 265
  • Мнения: 77
чудех се него или витекса
може и двете а може и само едното.

# 266
  • Мнения: 814
соледат започвам да си мисля че каквото и да пиеш или да мажеш е само времено с резултат и ефекта с радоста от постигнатото е краткотрайно явление така ли е?незнам но не можем да ги пием тези добавки повече от 6 месеца ,а това означавали че ще загубим ефекта който постигнем?

# 267
  • Мнения: 814
според мен витексе по добре да се пие  даже ако може да се приема и вечерната иглика(съдържа омега6 в по голямо количество )

# 268
  • Мнения: 77
соледат започвам да си мисля че каквото и да пиеш или да мажеш е само времено с резултат и ефекта с радоста от постигнатото е краткотрайно явление така ли е?незнам но не можем да ги пием тези добавки повече от 6 месеца ,а това означавали че ще загубим ефекта който постигнем?
според мен ефекта не е временен.казвам го защото доколкото четох в американския форум зависи от постигнатите резултати.например пиеш 6месеца добавките после 1-2почиваш.след това пак ги пиеш\идеята е да достигнеш резултатите които искаш\ и когато ги постигнеш спираш.размера може да се смали само с половин размер най-много но не и повече.
а и аз като си пипам гърдите наистина вътре се образува нещо което според мен няма как да изчезне.юнещо като тъкан,пълно е\-незнам как да го обясня Embarassed

# 269
  • Мнения: 814
о дано само да издържа финансово и наче ще ги пия по дълго време,но каква е ролята на чая щом ефект има само ако приемаш добавките то аз чесно много се обърках какво точно трябва да се взема

Общи условия

Активация на акаунт