Професионални серии за коса - 10

  • 67 735
  • 750
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 636
Искам да се поправя за маската на Фито. Става въпрос за Phytokarite, объркала съм имената. Маската е ужасно тежка, не знам дали има откъде да я пробваш. Води се за ултра възстановяване


# 481
  • Мнения: 0
Охх, тази маска от колко време я търся.. Сигурно си я купувала отдавна, много ми се иска да я тествам, ни никъде я няма вече - явно е стара серия. Мерси все пак за инфото Simple Smile

Тук държа да вметна, че съм ползвала Карите на Рене (маска,ш-н,концентрат) - най-безсмислено профуканите пари в живота ми. Едно голямо НИЩО. Знам, че  много я хвалят по форумите, явно само на мен не ми е паснала, останах адски разочарована. Първо - нямаше положителен ефект непосредствено след употреба - не омекотява, не спомага разресването, не придава блясък, не "съживява". Обясниха ми, че това била "лечебна серия" - трябвало постоянство. Е, добре - бях постоянна. Пак нищо. Никакво, дори минимално, подобрение.

След голямото разочарование, реших да дам втори шанс на марката - изпросих си тестери на Мирея (за изправяне) и на Тонуция (за обем, за тънки, девитализирани коси).
Миреята е ужасна (пробвах шампоан и маска) - изсушиха ми косата, не спомогнаха за изправянето, миришеха спиртно.
Тонуцията обаче е прекрасна! Въобще не се вписвам в категорията клиенти, за които е предназначена, според каталога на Рене (косъмът ми е плътен и обем имам повече от необходимото), но останах очарована. Подреди косата ми, омекоти я (не прекалено), видимо живна и заблестя. Много сполучлива серия. Въпреки това, четейки списъка със съставките, смятам, че не си струва парите. 50% от цената е заради името, всеизвестен факт.
Както и да е, споделих си опита. Дано съм била полезна.  Peace

# 482
  • Мнения: 21
Здравейте момичета!Искам да попитам някой знае ли , циментовата серия на Kerastase може  ли да се използва по време на бременност?Косата ми е много суха и доста изтощена след едно студено къдрене преди близо 2 години и още не мога да я възстановя,въпреки че от доста време ползвам Loreal Professionnel absolut i intens repair,редувам ги.Четох много добри отзиви за циментовата серия на Kerastase,че възстановявала косата и искам да я пробвам,но не съм сигурна дали е безопастно да я ползвам сега,докато съм бременна.

# 483
  • Бургас
  • Мнения: 260
Благодаря ви. Аз вече мислех да приключвам с опитите с Керастас, освен Олео кърл шампоан и маска, съм ползвала и маската от червената им серия, и тя ме разочарова. Мислех, че просто не ми пасва марката, може  и да й дам последен шанс.
А на Кристиано жожобата и този с бета каротина са от различни серии, жожобата не беше лоша, доста хубаво приглаждаше и омекотяваше, много по-добре от абсолют рипеър, а и го ползвах и двете в един и същи период. Бета каротина е от друга серия, те са по половин кило кутиите и е много-мнго слабичка. Ще го пробвам това минерално олио, макар че и Селектив я бях отписала, никак не ми хареса интензивно хидратиращия им шампоан, много ми беше "сух".
Това карите на Фито ми звучи добре, мернах го в Ибей.

# 484
  • Мнения: 850
MissNellie , от шампоана на Голдлел , съм определено доволна прави ми косата обемна още от корена и , за пресушаването , определено не , даже преди да сложа маска , косата не скърца , а си седи мека и копринена . Доволна съм и аз мисля да си взема маска , но не съм решила каква , търся мнение и препоръки за такава със защита от слънцето .

# 485
  • Мнения: 1 813
Аз така и не разбрах на Керастаз за суха коса - Сатенената серия, шампоан номер 3 с коя маска да го ползвам.  Rolling Eyes А дойде време да сменям циментената серия с тази за суха коса.


# 486
  • Мнения: 636
На Bain Satin 3 мисля, че отговаря -  Masquintense, а на Bain Satin 2 - Nutri Defense.

Да отговоря за фитокарите - да, наистина скоро не съм я взимала  Heart Eyes

# 487
  • Мнения: 171
Аз така и не разбрах на Керастаз за суха коса - Сатенената серия, шампоан номер 3 с коя маска да го ползвам.  Rolling Eyes А дойде време да сменям циментената серия с тази за суха коса.

Подкрепям предишното мнение, най-подходящата маска за този шампоан е Masquintense. Има я в 2 варианта - за фин и по-дебел косъм. Няколко пъти съм ползвала серията и винаги са ми давали тази комбинация от шампоан и маска. Peace

# 488
  • Мнения: 1 813
Супер ! Ако ми покажете коя е за по-дебел косъм макар да е силно третиран и изгорял?   bouquet

# 489
  • Мнения: 171
Супер ! Ако ми покажете коя е за по-дебел косъм макар да е силно третиран и изгорял?   bouquet

Изглеждат еднакво двата варианта, на тази за дебел косъм пише "еpais - thick", отпред на кутийката. Ето я:

http://www.kerastase.co.uk/products/nutritive/for-very-dry-sensi … ab=productProfits


# 490
  • Мнения: 1 813
Огромно благодаря за помощта !  Simple Smile

# 491
  • Мнения: 66
Здравейте момичета!!! Искам малко помощ понеже виждам че доста продукти са ви минали през ръцете Simple Smile)) та въпроса ми е да ми препоръчате някакъв спрей или крем който хем да има термо защита хем да подържа косата по-дълго време изправена. преди време мойта фризьорка ми слагаше някакав крем на afro look hair преди пресата и косата ми добиваше и блясък и си стоеше мека и изправена до другото миене, но никъде др не сам чувала за тази марка... мисля за продуктите на Тиги или Пол Мичъл но не съм ги ползвала и затова ще се надявам тук някой да ми помогне и да ме ориентира... Благодаря предварително   bouquet Hug

# 492
  • Мнения: 7
Тази тема е много полезна !
Люлякова ,ще следя тук да не те притеснявам на личния !


От скоро време се изрусявам и скалпа ми е леко раздразнен. Поради тази причина си взех това
http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=59&products_id=852
След шампоана се нанася ,стой се 1 мин. и се измива,мирише невероятно ,скалпа не ми е раздразнен и даже косата от него ми стана страхотна,след него си сложих и това, то не се измива
http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=151&products_id=850
също съм много доволна.Смятам да ги ползвам само когато се боядисвам в тази последователност.
Горещо ги препоръчвам за хора с чувствителен скалп и след изрусяване !

# 493
  • Мнения: 171
Miia, много съм ти благодарна, че сподели за първата ампулка, ще я тествам задължително още на следващото боядисване   bouquet Редовно поръчвам от Златна рибка, а въобще не съм я забелязала  ooooh! Точно за след изрусяване много ми трябваше нещо такова.
От другата ампулка за след боядисване и аз съм доволна, но имах глупостта да не я използвам цялата, след като смесих прахчето и течността и сега май ще трябва да изхвърля остатъка. Малко странно ми изглежда, като пресечена, сякаш и цветът се промени, явно трябва да си се използва цялата наведнъж... 

# 494
  • Мнения: 7
 La mademoiselle гарантирам ти ,че ще останеш невероятно доволна. Аз не вярвах ,че има такъв уникален продукт. Такова бързо отпускане и приятно усещане.  

Общи условия

Активация на акаунт