Професионални серии за коса - 10

  • 67 686
  • 750
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 3 675
Най-новата ми придобивка е Liss Ultime Nuit

Изпробвах го и съм доволна  Simple Smile
Сега ми се иска да си купя и  hydra repair
също и това

Много се чудя дали да си купя шампоана и маската от същата серия при положение, че съм с много суха коса и Absolut Repair ми се отразява много добре.
Също си купих и Absolut Repair Renew C - 2 броя за проба и маска Absolut Repair 500ml  Grinning
Следващия път мисля да си взема и шампоан от 1500ml  Flutter

Последна редакция: вт, 06 юли 2010, 11:48 от B & C

# 601
  • Мнения: 171
Благодаря,аз си търся нещо подхранващо,но не за много,много увредена коса.В момента съм с абслоют и съм доволна,но като свърши ми се иска да си взема нещо на Керастаз.Търся си нещо,което да прави косата много мека,копринена  и блестяща,дори да омазнява бързо косата не ми е проблем,защото си я мия често.Втората комбинация,която си изпозлвала по-силна ли е ? Искам да взема цяла серийка-шампоан,маска и нещо без отмиване за предпазване от цъфтеж.Благодаря!   bouquet

Като степен на подхранване ми е трудно да направя разлика, и двете серии подхранват перфектно.
От втората аз съм ползвала най-силния шампоан - Bain satin 3 (но май вече е със сменено наименование, не го виждам в сайта им), който е за много суха, изтощена коса, но има също втора и първа степен (Bain satin 2 и Bain satin 1), които са по-леки. 
Маската Masquintense пък я има в 2 варианта - за дебел и тънък косъм. Аз съм ползвала за тънък. Имай ги предвид тези неща, за да избереш по-подходящия продукт за теб. Иначе точно тази серия наистина прави косата като коприна - много мека, блестяща и гладка.
От продуктите без отмиване съм ползвала серума Олео релакс, който действа и против цъфтеж. Доволна съм  Peace

# 602
  • Мнения: 77
Благодаря,аз си търся нещо подхранващо,но не за много,много увредена коса.В момента съм с абслоют и съм доволна,но като свърши ми се иска да си взема нещо на Керастаз.Търся си нещо,което да прави косата много мека,копринена  и блестяща,дори да омазнява бързо косата не ми е проблем,защото си я мия често.Втората комбинация,която си изпозлвала по-силна ли е ? Искам да взема цяла серийка-шампоан,маска и нещо без отмиване за предпазване от цъфтеж.Благодаря!   bouquet

Като степен на подхранване ми е трудно да направя разлика, и двете серии подхранват перфектно.
От втората аз съм ползвала най-силния шампоан - Bain satin 3 (но май вече е със сменено наименование, не го виждам в сайта им), който е за много суха, изтощена коса, но има също втора и първа степен (Bain satin 2 и Bain satin 1), които са по-леки. 
Маската Masquintense пък я има в 2 варианта - за дебел и тънък косъм. Аз съм ползвала за тънък. Имай ги предвид тези неща, за да избереш по-подходящия продукт за теб. Иначе точно тази серия наистина прави косата като коприна - много мека, блестяща и гладка.
От продуктите без отмиване съм ползвала серума Олео релакс, който действа и против цъфтеж. Доволна съм  Peace
а мога ли да помоля за снимчици или линкове на продуктите  bouquet Praynig

# 603
  • Мнения: 6






Ето ги. А аз благодаря много,вече се ориентирах,оставя само да намеря къде с анай-евтини.  Mr. Green

# 604
  • Мнения: 77
и за благодаря за снимките  bouquet

# 605
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=125&products_id=627


Отзиви за тази пяна за обем? Има ли ефект? Тярсе нещо, което да спомага за обем в корените?

# 606
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Отзиви за тази пяна за обем? Има ли ефект? Тярсе нещо, което да спомага за обем в корените?

Пробвай Volumea на Rene Furterer, в момента я ползвам и съм много доволна  Peace

# 607
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Благодаря Лу  Heart Eyes

# 608
  • Мнения: 21
Бихте ли ми препоръчали, коя серия на Kerastase да си взема? Ползвах до сега около 1 година:
- Kerastase Bain de Force
- Ciment Anti-Usure
- FORCINTENSE ( 2 опаковки използвах)
- KERASTASE VITA-CIMENT IN SALON PRO TREATMENT  ( 2 ампули)

С изрусена, боядисваща се руса коса съм. Знам, че вече прекалено дълго използвам серията цимент и трябва да я сменя вече. Като цяло все още косата си ми е източена и не останах чак толкова доволна, колкото очаквах. Какво бихте ми препоръчали?
Гледах, че след цимента дават да се използва Age Recharge  ( http://www.kerastase-usa.com/_en/_us/conso/expertstylist/harlan.aspx? )
Или пък да си взема Bain satin 3?

# 609
  • Мнения: 171
jesy_, на мен винаги след цимента са ми препоръчвали подхранваща серия, понякога съм взимала Oleo relax, друг път - Bain Satin 3 с Masquintense  Peace

Age Recharge също спада към сериите Resistance и пак съдържа цимент, но се препоръчва не толкова за третирана и увредена, колкото за природно слаба, тънка, хвърчаща и с липса на плътност коса. Интересувала съм се от нея, не са ми я препоръчвали и не съм я ползвала. Моята коса е много суха и изрусена  Peace
 

# 610
  • Мнения: 636
Моето мнение е да си вземеш Bain Satin 3 или Олео релакс, със съответните маски.

La mademoiselle ти е написала много точно за age recharge.

Тази лилавата серия за  зряла коса също е добра - age premium. Ползвала съм маска и шампоан.

# 611
  • Мнения: 1 416

Отзиви за тази пяна за обем? Има ли ефект? Тярсе нещо, което да спомага за обем в корените?

Пробвай Volumea на Rene Furterer, в момента я ползвам и съм много доволна  Peace
http://media.dermstore.com/catalog/500489/300x300/20055.jpg
Подкрепям за пяната за обем Peace Наскоро я взех на майка ми и тя е много доволна, казва, че ефекта от пяната се задържа за няколко дни, а не е само първия ден.

# 612
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Подкрепям за пяната за обем Peace Наскоро я взех на майка ми и тя е много доволна, казва, че ефекта от пяната се задържа за няколко дни, а не е само първия ден.

Аз я слагам на мокра коса преди сешоар.

Веднъж дори ме домързя да я изсуша и си легнах с мокра коса, след като съм сложила пяната и на другия ден имах обем, много съм доволна  Laughing

# 613
  • Мнения: 616
Подкрепям за пяната за обем Peace Наскоро я взех на майка ми и тя е много доволна, казва, че ефекта от пяната се задържа за няколко дни, а не е само първия ден.

Аз я слагам на мокра коса преди сешоар.

Веднъж дори ме домързя да я изсуша и си легнах с мокра коса, след като съм сложила пяната и на другия ден имах обем, много съм доволна  Laughing

С това ме спечели, ще взема и азз да я забърша.. Sunglasses

# 614
  • Мнения: 77
аз днес се сдобих с термичното мляко на лореал.още утре ще го пробвам.
иначе за тази пяна и мен ме навихте много.откъде мога да я взема и за колко парички е?

Общи условия

Активация на акаунт