Професионални серии за коса - 10

  • 67 684
  • 750
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 1 078
Момичета, здравейте. Търсех нещо в гугъла и попаднах във вашата тема, в която иначе не съм влизала. Преди доста страници видях, че някой е писал как си поръчал ИНОА от Златната рибка и как била дошла половин доза. Не четох нататък, защото там ми се отвори темата и не знам как са се развили нещата, но искам да кажа, че този,който има бели коси, трябва да знае, че боята покрива на 100%, но трябва да се нанася във фризьорски салон (фризьор съм, работя с тази боя,минала съм 2 курса обучение за работа с боята и знам колко е важно правилното нанасяне и разреждане!!!), защото има специфики за работа с тази боя. Оксиданта е различен и най-вече има олио-гел. Трите съставки - боята (задължително две тубички), олио-гел и оксидант - имат строго определени мерки за разреждане и никакво разресване след нанасянето, както и самата боя трябва да се нанася по определен начин. Боята е страхотна, но ако не се нанася правилно, ще сте разочаровани, ще дадете пари и няма да има резултат. Не може да се ползват други оксиданти, а без олио гела не е действителна въобще. Недейте да поръчвате, ако не са включени и трите съставки,които не знам как ще се включват,при условие, че има специална мерителна чашка за оксиданта и олио гела, без която няма как да направите необходимата доза. Боята е предназначена за работа в салон и поръки за вкъщи са само за да ви вземат пари. По-добре отделете пари и отидете на обучен фризьор.
Да не помислите, че си правя реклама. Отивам на море и не пиша за да ви зарибявам, а да предупредя, т.к. се ядосах на тия от сайта ак продават без да обясняват колко са важни другите неща и нанасянето. Освен това не се сресва, измиването се прави с предварителна суха емулсия и е трудно вкъщи да се спазят всички условия,освен ако нямате подръка приятелка-фризьорка, обучена да работи с тези бои и имаща мерителна чашкаили везна и т.н.
Егати и фермана изписах.  Mr. Green Извинете и чао.  Laughing

# 496
  • Мнения: 636
Свещичке, ние не сме толкова глупави   Laughing

Тези, които им се занимава да четат тук - www.inoa-bg.com

# 497
  • София
  • Мнения: 4 780
Аз идвам да похваля един флуид на Рене Ф.- Rene Furterer Myrrhea Anti Frizz Hair Care  Simple Smile

Харесва ми как ми се оформя косата след него, освен това осигурява топлинна защита  Grinning Купих го и с отстъпка, вместо 30лв, 26.

# 498
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Някой да е ползвал шампоаните на Шисейдо? Чувам страхотни отзиви.

# 499
  • Мнения: 616
На Шисейдо не съм, но виж, Джойко, които са марка на Шисейдо, са чудесни, много доволна!

# 500
  • Мнения: 14 502
аз мислех че джойко е американска фирма Tired
от твоите препоръки, мис нели, смятах да си поръчам реконструктора Peace

# 501
  • Мнения: 616
Ами да американски бранд си  е по произход, просто 2002 (ако не се лъжа) Шисейдо купува марката. Та отговора ми нямаше нищо общо с питането на jaklins, просто ме подсети това да похваля продуктите им. (а, намерих, инфо тук )

Реконструктора е чудесен продукт ако косата е химически третирана, оссобено изрусявана, горена с преси и т.н. иили просто тънка и късаща се. Пробвала съм няколко различни продукта с протеин, вкл. шампоан с много по-малко протеин и 'дженерик' варианта на реконструктора, но той си ми остава любим. Бих препоръчала да се вземе комплект с Intense Hydrator пак от серията К-рак, защото този протеин има нужда от дълбоко подхранване веднага след като се сложи. есттествено, и много хубава тежка маска ще свърши същата работа.

# 502
  • Мнения: 6
Moже ли пак снимка на реконструктора?Не мога да намеря мнението ти за него,или не гледам както трябва...Мисля да си взема него и маска и още нещо от серията абсолют рипър,но се притеснявам да не ми дойдат силни? С мазни корени съм,но цялата ми дължина е суха...  Close

# 503
# 504
  • Мнения: 616
миличката  Маската няма да ти дойде силна, тя е за дълбоко подхранване и се ползва според това колко имаш нужда, може и само веднъж седмично ако не ти е много увредена косата, може и по-често,  Intense Hydrator- а е чудесен(според мен) за сухички дължини. Това, което може да ти дойде силно е реконструктора, ако косата ти не е третирана, увредена, или късаща се.

п.п. Пиша ЛС на една друга мацка която иска да си вземе реконструктора как се ползва, ако искате да го постна после и тук...?Не прегполагах че ще има толкова заинтересовани за протеиновите продукти, ако смятате че има нужда, мога и отделна тема да пусна  да си обсъждаме там Peace

п.п.2 sasi6 пиша ти на ЛС.

# 505
  • Мнения: 14 502
ако някой друг няма против, пиши пак тука за протеина Peace

# 506
  • Мнения: 1 813
Излишно ли е да казвам, че циментената серия ми помогна много на косата, но ми и раздразни скалпа?  Flutter

# 507
  • Мнения: 2
Взех си Лис ултим на Лореал и след първото измиване се вижда разлика, по-лесно се изправи косата ми, а сложих по съвет на фризьорката ми много малко количество от термо-възстановяващото мляко.След няколко ползвания сигурно резултата ще е още по-добър, или поне се надявам,  защото откакто ползвам млякото почти нямам цъфнали връхчета, а всеки ден съм със преса Peace

# 508
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Взех си Лис ултим на Лореал и след първото измиване се вижда разлика, по-лесно се изправи косата ми, а сложих по съвет на фризьорката ми много малко количество от термо-възстановяващото мляко.След няколко ползвания сигурно резултата ще е още по-добър, или поне се надявам,  защото откакто ползвам млякото почти нямам цъфнали връхчета, а всеки ден съм със преса Peace

Какво е това термо-възтановяващо мляко? Ако може една снимка. Аз също искам нещо, което да ми щади косата от пресата, но най вече да е подходящо и за корените.
Относно серията Лис Ултим аз имам маската. Нещо  супер много ми отнема обема на косата, иначе пък става много мека и лъскава.

# 509
  • Мнения: 2
http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=94, ето това най-долу в средата.

Общи условия

Активация на акаунт