Навън е страшна зима,а в къщи ОКТОМВРИйчета има!

  • 20 284
  • 705
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 377
Привет и от мен!
Да си кажа и аз за гледането на децата от таткото - нашия тати е страхотен в това отношение! Направо умира за малките и според мен е роден да бъде родител. И понеже се справя перфектно и си работи от вкъщи той ще гледа бебето а аз ще се върна на работа май месец.

# 16
  • Мнения: 1 341
Мире, благодаря за прекрасната темичка с хубаво заглавие. Hug

Герчо, много се радвам за добрите резултати. Peace

Плами, Hug

Дескааа, какво ти става с линията в подписа? Браво, много ти се радвам. Heart Eyes

Ние днес сме си вкъщи, мъж ми правиjavascript:void(0); палачинки за закуска и аз ще си хапна 2 броя Crazy. След обед ще излизаме на разходка...ще се сдобия и с нов кантар, че стария показва с няколко кила по-надолу.

Моят мъник се държи доста странно. Нощес се събуди в 12ч. да яде, но аз му бутнах бибата и той спа до 4часа. Сука малко и се дърпа и започва да мрънка. Кърмата може и да е намаляла малко, но си има. В 7ч. яде и пак така...сука малко, дърпа се и започва да мрънка. Аз го оставям в леглото и той си запсива. От 7ч. не е ял, събуди се в 9 гука, смя се и пак заспа. newsm78
Ако може съвет от момичетата от ЛЛЛ? Praynig Да се притеснявам ли и да правя ли нещо по-специално?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 197
Еди благодарско за съвета Hug Hug Hug ще пусна едно изследване Rolling Eyes
Пламенцеееее  Hug Hug Hug да не е криза някаква newsm78 какво му стана на това дете, беше такова кротко коте .... Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 38
здравейте и честита нова тема!
времето е много хубаво от в къщи: пече си слънце, и го глдам от топлото!!!  Joy

лек ден и приятни моменти с цялото семейство

# 19
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Хоппаляяя и аз в новата тема,благодаря за която на Миркам  Hug
Ронка как ми се доядоха палачинки сега.
Като ви слушам как сваляте килограми с тази диета,ще взема да пробвам,ама 90 дена многооо бе  ooooh!
Аз имамедни 10 които искам да сваля да станат предишните ми 55кг  Simple Smile
Преди малко гледах това клипче и си умрях да се хиля.
http://www.youtube.com/watch?v=AdjAUUchMOM&feature=fvsr
Пожелавам на всеки така да му започва деня

# 20
  • Мнения: 249
Здравейте от мен момичета! Вече сигурно дори не ме помните...  Simple Smile Хич не ми остава време да се разписвам, но пък редовно ви чета.
Нашето голямо момче ме държи ангажирана постоянно  Laughing Не ме оставя да скучая и минутка. Моите родители си тръгнаха средата на декември и от тогава сме си самички тримата. Освен това се преместихме и в новата къща та картинката е пълна- кое по - напред да направя.
Гледам за татковците си говорите... Моя мъж до вторник не беше сменил нито един памперс и не беше гледал малкия сам за нито една минута.... Да обаче във вторник след обяд страшно ме заболя под ребрата и отидох на лекар... Оказа се жлъчка. Направиха ми снимки - пълна жлъчката с камъни. Оставиха ме съответно в болница, защото пък и панкреаса се беше възпалил. Оперираха ме в четвъртък и махната жлъчката. Та искам да ви кажа, че само казват мъжете, че немогат защото така им е удобно...  Simple Smile Като им опре яйцето до дупето се справят и още как.
Аз се прибрах вчера от болницата и сега ще ни е малко трудно, защото не мога да го вдигам малкия... Но ще се оправим все някак. Надявам се и да нямам проблеми с кърмата. Аз се изпомпвах докато бях там, и се надявам всичко да е наред.
Хайде лек ден от мен. Обещавам да се включвам по-често вече.
П.С. Моя мъж вчера като вечеряхме ми вика  -  сега вече няма да те питам "КАКВО ПРАВИ ЦЯЛ ДЕН" хихиххиих  Joy Joy Joy
П.П.С. Ето на който му се гледат снимки -
Първата коледа на Марти - http://martin2009.snimka.bg/baby/parvata-koleda-na-marti-2009.456849.16574609
Това е стаята на Марти - http://martin2009.snimka.bg/baby/bebe-marti-raste.449345.16202906
Тук има малко снимки от ремонта на къщата... някой от тези дни ще я наснимам вече обзаведена  Grinning http://martin2009.snimka.bg/architecture/k-shta-remont.436549

Последна редакция: сб, 23 яну 2010, 13:43 от Venera26

# 21
  • София
  • Мнения: 1 227
Диваненце,клипчето може да оправи на всеки деня Hug Joy
Аз забравих да се похваля,че вчера говорих с д-рката на Теди и й казах,че вече му няма нищо.Тя каза,че при това положение не е нужно да ходим на невролог в понеделник.При прегледа предишния път за рефлекси каза,че е много добре развито и будно дете Heart Eyes
Герчо,радвам се,че и при теб всичко е наред Peace
А ето и вица:
Трима прости служители провеждат разговор на интелигентно ниво.
Първият: Знаете ли,че на Марс имало съществтелни?
Вторият: И аз съм чувал за тази хипотенуза!
Третият: Не ме гледайте мене,аз съм импотентен по тази тема!
 hahaha Joy hahaha

Хубав уикенд на всички Hug
Венера26 бързо възстановяване, безпроблемно кърмене занапред и все така да е помощника Hug

Последна редакция: сб, 23 яну 2010, 13:24 от ANI BANI

# 22
  • София
  • Мнения: 9

      Честита нова тема!   Heart Eyes

         Честити месечинки smile3525   bigdance2 newsm18 !

         Ронка, искам и аз палачинки  Flushed!

         И моята Магу има по вратлето едни петънца с цвят на сьомга, ту се появяват , ту изчезват, педито каза, че ще изчезнат ...

          Ние с  Магуто от нашия татко не може да се оплачем, много ни помага, сменя памперси, гуши беба, пее песни, гледат се, сутрин ни изкарва колата, ако ще излизаме, прави на мама фреш - абе пупупупу, пазарува, готви- не мога да се оплача, малко вечер заспива преди нас, ама е глоги... че като се сетя на моята кума мъжа й един памперс не смени - било го гнус   #Cussing out!

              На мен много ми се искаше да уча още нещо покрай майчинството , ама няма кой да гледа през деня беба, искам да спазаря мама ми ако може да идва 2 пъти седмично, за по 2 часа- пък да видим, дали ще може да не се откъсне от бачкане!

                  Мааале как сте девойките от Варна, моята приятелка утре трябваше да пътува насам - ама там всички пътища били затворени, голем студ, вятър - УжасТ! Блокирани били отвсякъде.....


         Хайде ние, ще ходим навън да видим белите мечоци ... Wink
        

          

# 23
  • Мнения: 571
Венерка, радвам се, че си добре и операцията вече зад гърба ти  Hug
Мъничето изглежда прекрасно.
И на мен ми се излиза, ама незнам дали н Hug е твърде студ Sad
Ще взема да направя един басейн обаче, да се поглезя малко.

# 24
  • Мнения: 32
Здравейте мами,
аз не съм писала от няколко седмици, но така се случи, че все нямах време за компа.
Виждам че много съм изпуснала, успях все пак да ви изчета. Simple Smile

Venera26, дано по скоро се оправиш! Hug
Ани радвам се, че сте добре и няма да се налага ходенето по доктори.

Нашия тати също много помага. Гледа бебето, приспива го, в домакинската работа също. Нямаме никакви оплаквиния. Изобщо мога да се обявя за една щастливка с такъв мъж - благодарение на него нямам нужда от помоща на бабите.

По повод пъпчиците ... какво да кажа. Ние от 1 месец сме с кожна алергия и не можем да установим от какво е. Лекарката каза, че трябва да се израстне. Има кремчета с които като мажа и пъпките изчезват веднага (АДВАНТАН), но това е временно решение. Пъпките са много упорити. Лекарката ми каза, че не трябва да се прекалява с тези кремове. Сега започнах да давам едни хомеопатични, че да видим дали ще има ефект.

Да ви попитам, от кога мислите, че може да слагаме децата в бънджи?

Е момичета много ми липсвахте. Сега ще съм редовна. Hug

Последна редакция: сб, 23 яну 2010, 14:04 от yana_ya

# 25
  • Мнения: 23 017
Диваненце,минах аз на една друга диета,че тази 90 дневната не я препоръчват за кърмачки.
Рони,това са задържани течности,което спада,не са тлъстинкииии...Simple Smile Но учудващо не се чувствам гладна с тази система. Flutter

Снощи бях размразила към 160мл.кърма,защото излизахме,ако бебо се събуди,майка да му я даде.Е,не се е будил,но му я дадох днес и пи за първи път с шише.На първото хранене не го поиска,но след 2ч.като огладня,а кърмата я затоплих хубаво,изпи 130мл.с кеф и сега е кротичък и си седи в шезлонга.редактирам се:преди малко заспа сам в количката...не може да бъде... Grinning Ама видях колко лошо захапва,бибата на шишето я смачква,докато дърпа.Така ме цока и мен и няма отучване. Crazy

Последна редакция: сб, 23 яну 2010, 14:33 от ДесиХ3

# 26
  • Мнения: 103
Ето ме и мен, в този студ сме заложници с Габчо и все чакаме някой да ни донесе провизии  Crazy. В тази връзка, Плами, може и от храната да ти е намаляла кърмата- аз забелязах, че не количеството прави кърмата, а по- скоро самата храна- хапвам кисело мляко, месенца, пия течности и кърмата ми не намаля (а и поотслабнах  Sunglasses), а честно казано готовите храни, които поръчваш и хляба едва ли спомагат лактацията. Така че поне заради бебо изнуди мъжа ти да ходи на пазар!
Герчо, радвам се за теб !!!
Венера, как ще те забравим с това бебе с чаровната трапчинка на брадичката, помня го още от родилния  Heart Eyes. Хубаво е, че вече си добре и е си се гледкате. Хубава къща, да сте много щастливи в нея  Peace.
Ани, радвам се, че и Теди вече е добре.
На мен пък не ми се плаче, Габи не ми създава никакви проблеми, много е спокойничка, почти не плаче  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes. По- скоро ми е криво, че татито ни го няма често и ми доскучава, но това е положението. Иначе ми помага, ако се наложи се гледат за по 2-3 часа (между храненията) и знам, че и да има проблем няма да ми звънне- много е важен и не би се предал  Naughty. Но и тя е лесна за гледане, де (да не дърпам дяволчето). И аз си мисля, че е са голяма любов двамата (като при Ронка) и както пискаше за момче така се насира Габи като му се усмихне...................................

# 27
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 374
Хайде цоп Sunglasses

Доре,дойде му времето на това заглавия след толкова време Grinning
Да бе, гледам аз в нета, че при вас по студено от при нас станало  hahaha А ние тази година сме със сравнително много мека зима и минимални количества сняг.
Мерси за темата, връщам се да чета, докато народа още спи блажено  Party
И аз много похвалвам нашия тати, голяма помощ ми е. Когато бяхме гаджета ми развиваше теории, как няма никога да смени памперс, защото е много гнуслив, ама сега да го видите как ги сменя  hahaha hahaha с една ръка вече. И това без даже да го карам  newsm78

Последна редакция: сб, 23 яну 2010, 15:07 от kaka_dora

# 28
  • Мнения: 23 017
Яна,на бънджи когато може да седи самостоятелно,така знам аз.
Венера,добре завърнала се при нас и се радвам,че всичко с ва с е наред.арти е станал страшен топчо.Бързо да се оправяш след операцията.  bouquet

Последна редакция: сб, 23 яну 2010, 15:23 от ДесиХ3

# 29
  • Мнения: 99
Ванирка те татковците са така, искат момчета ама се разтапят като си гушнат щерката  Laughing Моя винаги е искал момичета и сега е щастлив  Party Даже  когато зет ми разбра, че ще имат щерка и се намуси моя мъж му каза, че ще види после колко сладко е да имаш щерка и че няма и да помисли за  момче  Crazy Те щерките знаят как да вадят душицата на тати с памуче  Heart Eyes Ей, готов е цяла нощ да пее само и само щерката да му се усмихва и да му гука  Laughing

Венера как да сме те забравили бре  Hug Та така ли се забравят миговете във форума с всичкии мами  Peace Пожелавам ти бързо оздравяване  Hug

Общи условия

Активация на акаунт