® Португалия - тема № 12

  • 20 556
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 146


Благодаря ви много момичета!!
Хайде почерпете се за мое здраве, а като ми остане и малко време тия дни ще пиша... че си имам гости тия дни  Grinning
 Hug

# 691
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
РУМИ БЪДИ ЗДРАВА,ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА!

# 692
  • Португалия
  • Мнения: 4 288
РУМИ ,ДА СИ НАЙ-ЩАСТЛИВА НА СВЕТА,
ДА ИМАШ ВСИЧКИТЕ МЕЧТИ НА ДЕЦАТА И ЩАСТЛИВОТО ПЛАМЪЧЕ В ОЧИТЕ НА МАЙКАТА  Wink
ДА СИ ОБИЧАНА И ЖЕЛАНА КАКТО НИКОЯ ДРУГА ЖЕНА!



# 693
  • Мнения: 878
Честит рожден ден Руми,всичко най-хубаво ти желая  bouquet
А защо си криеш годините newsm78Младичка ми се виждаш да си криеш годините Hug

# 694
  • Мнения: 40
Руми и от нас честит рожден ден Hug Пожелавам ти всичко онова,което не се купува с пари и пари са всичко останало  bouquet

# 695
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТО РУМИ

С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите
си;
смелост - да ги осъществяваш;
търпение, за да ги постигаш;
...


И ние днес имаме рожден ден Laughing Laughing–2 месеца,  Winkама  пак си е рожден ден!!
 Hug на всички

# 696
  • Мнения: 146
Благодаря ви много за хубавите пожелания момичета. Страхотни сте!  Hug Hug Hug

# 697
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Айде със закъснение, честито и от мен, Руми! Hug

Аз бях на село-дадоха ми болничен и отидох да си почина покрай майка.Започна да ми се подува единият крак, резултатите от изследванията от връвта ми бяха не много добри (ниски стойности на много неща-захар, желязо....) и продължавам да имам втвърдяване на корема.Пия хапчета (няколко вида) и магнезий за корема.Ако няма промяна ще се наложи да увелича приема, но това ще го прецени лекарката ми.Сега лежа, почивам, пазя леглото.От време на време мога да излизам (за по да речем час-разходка) и после бегом в къщи в леглото.Ако усетя, че бебчо рита много, също да лягам.Иначе бебчо е добре.Правихме ФМ, малко късно се падна, но така се случи.Гледаха му стомахчето, сърцето .... всичко е о.к.Направихме диск и го има и на 4Д.Прозяваше се и ръчичките му бяха почти постоянно пред лицето, та се майтапихме, че е срамежлив и се крие Laughing .
 Hug Hug Hug за всички!

# 698
  • Мнения: 878
Дани пази се мила HugРадвам се,че бебчо е ок Hug
Къде се загубихте всички newsm78Аз си тъпея по цял ден,вкъщи обичайните проблеми,не мога да намеря хора,които да ми подпишат за борсата,за последния месец нямам нищо и незнам откъде да си намеря,все пак Анадия е малка и ми се поизчерпаха идеите,а и ми се искаше да оставя местата,където наистина искам да работя за след като се върнем от Бг.Вече имаме резервация за морето,ще ходим на Обзор,сега остана колата под наем да оправим,ама много скъпо ни излиза,направо не ми се мисли.
Айде вие сте наред кажете как сте? Hug

# 699
  • Португалия
  • Мнения: 4 288
Зойче,ние така преди 2 години купихме една стара барака,защото страшни пари ми се видяха за кола под наем,а трябваше да кръстосаме страната 2 пъти
но имахме и на кого да я продадем после  Wink

# 700
  • Мнения: 1 101
Дани щом трябва ще лежиш по ве4е Hug по4ивай си Peace
Зоуи ти активно подготвяш ваканцията  Rolling Eyes...за колите под наем търси не толкоз известните фирми...миналата година имаше няколко теми май в 4ужбинския бяха с препоръки..

При нас още нищо ново..4акаме Cry

# 701
  • Мнения: 878
Къде се губите всички newsm78
Дани участва в конкурс за най-фотогенично дете,ако искате да гласувате първо харесвате тази страница
http://www.facebook.com/pages/NAJ-FOTOGENICNO-DETE/109980022354942?ref=ts
и после харесвате снимката

http://www.facebook.com/photo.php?pid=314593&id=109980022354 … d=136159579736986


Нещо не мога да кача снимката,в албума за деца от 2 до 5г на 3 стр.,незнам дали успях Mr. Green

Последна редакция: чт, 01 юли 2010, 22:53 от zoui

# 702
  • Мнения: 1 101
Еее най после някой да повдигне темата  smile3501
Но само за агитация ли Зой4е Thinking

Как я карате? При нас нищо ново..още 4акаме за решение....обаждаха се перитош и от 2 те компании...едно писане  падна..навсякъде описваме инцидента...разпитваха свидетеля ни...снимаха колата ...и сега 4акаме...Дано поне да има щастлив край сагата ни

Ина4е да се похваля  Rolling Eyes минус 5 кг съм от декември...без някаква диета Party ее наблягам на салатите и пе4ени пилешки пържоли...но и хляб си ям и сладки неща като ми се прияде Rolling Eyes
Но доста добре се 4увствам...а и продължавам с този режим Wink

Хайде бързо се записвайте и другите...и не с два реда Naughty
 Joy Hug

# 703
  • Мнения: 878
Светле така като никой не пише и аз незнам какво да кажа,нищо ново просто умирам от скука вкъщи,продължавам да си дебелея SickСамо чакам с нетърпение да мине още един месец и да си ходим до Бг да разнообразим малко,че ми писна да седя в тая скучна Анадия Rolling EyesТози месец сме на сватба и трябва да си купя тоалет,все си мислех,че ще заслабна и ще се побера в нещо старо,но уви ooooh!После сме и на кръщене,та и там ще мина със същия тоалет LaughingСлед 2 седмици идва пак свекърва ми,та отсега се подготвям за здрави нерви и така,това е при мен.

# 704
  • Португалия
  • Мнения: 4 288
аз какво да пиша-супер нерви и неприятности вкъщи-кой започна аз ли,децата ли не знам,но съм се тръшнала в един адски кръговрат от викове,истерии....нито тях понасям,нито себе си,а и като сме сами...няма на кого да ги оставя,за да изляза за 5 минути даже ...
Светле,да не си Дюканка?
Зойче,аз уж така започнах да вдигам преди години-внимавай!
останалите-разпишете се ,де  Hug

Общи условия

Активация на акаунт