® Португалия - тема № 12

  • 20 557
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 101
Деси ами не...аз и по нагоре писах 4е не правя диета Naughty
Просто наблягам на салатите(не знам но от скоро ги правя с зехтин newsm78 а преди с олио)
Картофите и ориза са по4ти изклЮ4ени от менЮто ни..
и месото е предимно бяло месо от пиле на скарата...
Много вода през деня...
Плодове в междинните 4асове...

А ти я карай по спокойно Hug нали знаеш 4е колкото ти си нервна толкоз на децата се отразява тази нервност и те отвръщат със същото Naughty

# 706
  • Мнения: 146
Ехеее, кога успяхте да изпишете толкова  Laughing
Човек да ви изпусне за няколко часа и.... Похвално...  Hug
Цитат
Ина4е да се похваля  Rolling Eyes минус 5 кг съм от декември...без някаква диета Party ее наблягам на салатите и пе4ени пилешки пържоли...но и хляб си ям и сладки неща като ми се прияде Rolling Eyes
Но доста добре се чувствам...а и продължавам с този режим Wink
Браво на теб Светле, най-вече и защото каваш, че самата ти се чувсташ добре.  newsm10 Аз сега също се опитвам да мина на такъв режим, само че и без хляб и никакво сладко в началото, защото... не ми стават дрехите от миналото лято  smile3511, а аз и тогава не бях в най-добрата си форма...  Tired Мисля и малко спорт да вкарам, че иначе...  Ама то след такъв ударен период от един месец посрещане на гости, празнуване на един куп рожденни дни и правене на торти се очакваше този ефект  Blush
Поне мога да кажа, че си изкарах един прекрасен месец, пълноценен от всякъде.. ех.. дай Боже още такива  Crazy
 Hug

# 707
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Момичета  Hug Heart Eyes
При мен интересното е,че във вторник ме пуснаха с главата надолу в най-дълбокото - трябваше да ползвам неща,които не ми бяха показвали през обучението,една от системите ми не работи,следят ми обаче времето през което не съм на линия...и по 9 часа говоря и мисля на португалски  #Crazy
Но се справям  bowuu
Бащата на Борис става все по-зле  Confused Едва ли ще изкара до края на годината.Вече всичко го боляло,само лежал,отслабнал много...
Всички тези неща и проблеми накарали Борис да се замисли и да преосмисли живота и поведението си  Thinking Аз съм била единствениет човек,който го разбирал и му е помагал...не искал да загуби най-хубавото нещо в живота си  Rolling Eyes В големи съмнения съм...обаче.
Чакам вече 1ва заплата,която е похарчена отдавна  Mr. Green Взех си нов лаптоп на изплащане/даже така ще излезе доста по-евтино от цената в другите в магазини/,но нетът който имам е адски ограничен и задължителен  Close
Това е при мен.Ако не е работата ще умра от скука.През уикенда мисля да обиколя всички софийски паркове, ако е хубаво времето де.
Приятен уикенд на всички  Hug

# 708
  • Мнения: 1 101
Доре вълкът козината си мени но нрава си НЕ Naughty
Жалко за баща му Cry
А ти в коя фирма по4на  newsm78  какво в същност говорите и с кой по телефона?

Руми  аз не махнах хляба и сладкото защото нямах намерение за диета Rolling Eyes но постепенно запо4нахме на този режим на хранене(вси4ки) защото щеше да ми е трудно сама а на другите друго да приготвям...и така без да усетя през първите месеци  нямаше намаляне на теглото...но на 4 и 5 ве4е запо4нах да Notar и реших да се претегля и .. Party останах приятно изненадана.. Peace

# 709
  • Мнения: 146
Светле аз те разбрах, но за мен в началото поне 1 месец мисля да си е диета. То с режим става по-бавно и сигурно, ама аз искам да си понося любимите рокли сега през лятото все пак  Laughing Blush.

# 710
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Светле това вече го знам и си имам много на ум  Wink
Аз пък съм на принудителна диета...чакам заплата.
Почнах работа в АйБиЕм,говоря си с португалски клиенти на ХЕРОХ - технически съпорт и консумативи.

# 711
  • Мнения: 146
И понеже темата пак леко позапря... да се похваля, че съм с нова прическа  4470
Беше ми почти до средата на гърба, а сега е точно до над раменете и ми е едно леееекичко, лекичко... та даже си мисля за още  Laughing
Хубав ден от мен!  Hug

# 712
  • Мнения: 1 101
Ха 4естита при4еска А няма ли да ни я покажеш  Thinking

Малеее тук е такава жегаааааааа...а аз трябва да гладя ooooh!

# 713
  • Мнения: 146
Нямам снимка.. Не ни работи камерата Sad. Снимките с телефона не ми харесват като качество ама може и да опитам...
И тук е жега (ама не като БГ жегите де...) и също съм го закъсала с гладенето, нищо чудно да имам да гладя и повече от теб Светле...   EmbarassedJoy

# 714
  • Мнения: 878
И аз много мразя да гладя в жегите,сега тактиката ми е да гладя по-малко всеки ден,половин един час и пак имам мнооого насъбрали се дрехи,най-вече чаршафи.Аз май пак ще пробвам да съм Дюканка,има дни,в които въобще не ми се яде,ето днес например станах късно,закусвах овесени трици и още не съм огладняла,обаче има дни,в които буквално през половин час изпитвам такъв глад,че чак ме боли корема Rolling EyesА иначе бях свалила към 2кг,обаче с триста зора и много лишения,та мотивацията ми изчезна и пак взех да качвам,в момента и 2-3кг ме уреждат,поне да почна да се побирам в дрехите си от миналата година,да видим докога ще издържа този път newsm78

# 715
  • Португалия
  • Мнения: 4 305
Зойче,информирай се повече-Дюкан е много опасен начин за слабеене!-хормони,черен дроб ,бъбреци страдат Peace

# 716
  • Мнения: 0
Хаиде и аз да се запиша....,не че има нещо важно за казване ,в общи линии “тъпотия до шия“ Grinning
Скука  е голяма,ходим насам –натам да разхождаме баба ,че малко остана и ще си ходи,но то с деца да тръгнешшшшшш #Crazy
Днес ходихме в един парк на пикник ,уж  на  по –хладничко,а то пълно с народ,врява ,деца... голям задух беше и вместо да си починем ,повече се изморихме.

Ръми ,честита ти прическа Wink И аз мислех този уикенд да се подстригвам и кичури да се правя ,но.....,фризорката ми била в отпуск и си е в БГ...Чак към края на месеца ще мога да свърша тази работа Cry
 Hug

# 717
  • Португалия
  • Мнения: 4 305
Светле,ама ти и бг-фризьорка си си намерила  newsm10  ,аз тукашните така ги ненавиждааам  ooooh!
аз също се подстригах-по мнение на мъж ми -малко съм се подкъсила,а аз мисля,че е много даже   Joy

много жегааа,как ще я караме тая седмица не знам-все така горещо ще е  Whistling

# 718
  • Мнения: 0
О,Деси имаме си тука БГ фризорка PeaceИма си салон жената,много добре е направен от 2–3 г все при нея ходя и съм доволна ,а и цените са като за българи Peace

# 719
  • Мнения: 878
О,Деси имаме си тука БГ фризорка PeaceИма си салон жената,много добре е направен от 2–3 г все при нея ходя и съм доволна ,а и цените са като за българи Peace
Колко струва една подстрижка?
Гледах ти снимките във феисбука много са ти хубави дечицата Hug

Общи условия

Активация на акаунт