® Португалия - тема № 12

  • 20 558
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Зоуи,само за 10 евро ще те офъкат Wink.Ама пълна програма,с миене, с балсами ,сушене,прическа...всичките му там глезотии.

Мерси,да са живи и здрави всички дечица.Аз май ще почвам да дохранвам с АМ,че нещо Даянката е голяма гладница и ходя по цял ден с ц........навън Joy.Немога да сваря ........

# 721
  • Мнения: 1 101
ООо аз за 7€ ги правя вси4ките тези процедури Wink
Светле еми що трябва дохранвай...няма гладно да го държиш детето Laughing
Малеее как изкарахте днес ooooh! аз съм с адско главоболие Cry не знам дали е от жегата...изпила съм 3л вода ooooh! до сега

# 722
  • Мнения: 0
Е,Светле ти пък сега,тука сме Лисабон....,тез процедури и за 25 евро са ми ги правили #Cussing out,преди да открия далаверата...Винаги съм казвала ,че имаш ли фризорски салон, с маниюрист и т.н. и работиш за себе си естествено,никога няма да си назагуба.Голяма далавера е,поне тук,винаги има хора ,дори и в най забутаните салончета...Бабите ми всяка седмица ходят на фризор...един път за миене ,др. седм. за сресване, третата за незнам си какво тратаменто....., т.н
Жега не, ами ще изпукаме...Уж след утре щяло да се захлади...... Praynig

# 723
  • Португалия
  • Мнения: 4 305
Абе,и аз съм се чудила-тука при нас си е малко село,ама имаме 4-5 салона  Rolling Eyes -отделно няколко бръснарници
и при нас беше много горещо-изпукахме от топло и нерви вкъщи,че не ги пуснах цял ден навън моите  Crazy
после ме ядосаха ,и пак не ги пуснах Blush
а комарии са тръгнали-като врабчета  #Crazy

# 724
  • Мнения: 146
Абе какви са тези цени 7-10 евро  Shocked, у наше село пък само подстригване и сушене ти е 15 евро,  без други екстри...ще взема да ходя да се подстригвам в Лисабон  Thinking... То не че в България ми беше по-евтино де.. Последните месеци беше станало 50 лв измиване, подстригване, изправяне Twisted Evil.. ама нейсе...
И тука жега голяма... не се търпи... през деня навън жега  sweating, а вечер и вкъщи, не се спи... Ама си има едно много приятно предимство - вечеряме на свещи на верандата  1dating
Хайде лека от мен, то вие вероятно вече си спите де...
 Hug

# 725
  • Мнения: 878
Зоуи,само за 10 евро ще те офъкат Wink.Ама пълна програма,с миене, с балсами ,сушене,прическа...всичките му там глезотии.

Мерси,да са живи и здрави всички дечица.Аз май ще почвам да дохранвам с АМ,че нещо Даянката е голяма гладница и ходя по цял ден с ц........навън Joy.Немога да сваря ........
И на мен толкова ми излизат всичките тия процедури PeaceНо преди ходех на една фризьорка,която направо ми режеше главата от кръста,преди 4г за кичури и подстригване ми вземаше 42евро #Crazy,все пак сме Анадиа,не Лисабон Naughty
И тука е голям задух,вчера гледах в сапото писали,че в 14 часа в Анадиа било 25 градуса Joy,аз излязох за 2 минути на терасата и буквално ме заболя главата и ми се зави свят от жегата,така ме е яд,че нямаме плаж наблизо,а Филип не иска през уикендите да ходим,все го домързява.

# 726
  • Португалия
  • Мнения: 4 305
Зойче,а сама защо не ходиш?ти карта нямаше май newsm78 ,но автобус няма ли?
аз не смея да ида до плажа.хем ми е на един г*з място,че двете маймуни луда ще ме направят  Crazy

# 727
  • Мнения: 878
Деси нямам карта и автобус няма до плажа Mr. Green,но пък навих жената на свекър ми да ходим тази седмица,че и тя е фенка на плажа,дано да не се откаже  Peace
Аз си купих днес една сокоизстисквачка и нямам търпение да си купя утре плодове и зеленчуци и да я пробвам,че нещо в тия жеги май не ми се ядат меса Sick

# 728
  • Мнения: 1 101
Зоуи центрофуга или блендер си купи?

И аз продължавам с мойта диета...днес салати и диня Peace

# 729
  • Мнения: 0
Ние пък сме фенове на тараторчето и желатината.По 2–3 пакета ,вида правя на веднъж...в хладилника  2 реда са резервирани за купичките с желатин Laughing

# 730
  • Португалия
  • Мнения: 4 305
и аз взех един желатин днес-семи фрио мислех да правя,ама да видим кога ще ми дойде музата newsm78

# 731
  • Мнения: 146
Ние сме на пресни плодови сокчета, а също мойте хора ги научих да ядат таратор и гооолеми салати, а и вкусни също така  Laughing
Аз бях се отворила на правене на сладоледи преди това, но..  Naughty сега се си разрешавам сладко евентуално само в неделя, но не е задължително, така че сладоледения салон затвори  Laughing

# 732
  • Португалия
  • Мнения: 4 305
ооо,Руми  Laughing значи няма да има машина за сладолед  Wink
аз преди няколко дни разбих едни ягоди с малко мед и бадемово мкляко и с триста зора ги изчаках да замръзнат  Crazy
а после на един дъх ги изядох Sick
не,благодаря Stop сладоледите са ми като наркотик  Blush

# 733
  • Мнения: 146
И аз съм пристрастена  Blush

# 734
  • Мнения: 693
Привет и от мен! Както се досещате работа мнооого и нямам много време за компютъра  Whistling
Аз тук за подстригване с измиване и исушаване двам към 20-25 но много не съм доволна.
Вчера и тук доста хора се оплакваха от главоболие.

Общи условия

Активация на акаунт