Океания клуб в Гърция става ли за плаж през май?

  • 6 145
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 44
Здравейте, колебаем се да отидем до Океания за периода 1-6 април. Не отиваме да се къпем в морето, но ме интересува времето дали става поне за разходки тогава? С две деца сме (9 и 4г) и по предварителни прогнози тогава ще е 2-3 градуса нощем и 12-15 градуса през деня. Знам че там има отопляем басейн, ама ако има доста народ...
Били сме в Сани веднъж, иска ни се отново да обиколим Касандра, защо не и Ситония.

# 16
  • Мнения: 11 154
Здравейте, колебаем се да отидем до Океания за периода 1-6 април.
... по предварителни прогнози тогава ще е 2-3 градуса нощем и 12-15 градуса през деня.
Това е обичайното време в Гърция за... януари. Не знам къде си гледала прогноза. През април е доста по-топло. Нощните са около 10 градуса минимум. Денем може и 20-25 да е. Вали доста дъжд обаче.

# 17
  • Мнения: 44
http://www.accuweather.com/bg/gr/nea-moudania/182557/april-weath … 57?monyr=4/1/2016

Такава е ранната прогноза за този район. Иначе съм бил два пъти на Тасос за периода 1-5 май и тогава не е било толкова топло, колкото пишете. Нощем беше около 10 градуса, денем до 20. А за месец по-рано едва ли ще е същото. Все пак Неа Муданя е под Солун, Северна Гърция е все пак.

# 18
  • Мнения: 11 154
Е, в момента е 13 градуса. В 0:30 през нощта. През февруари.

Няма да споря, съобразете се ако искате със статистическата (защото такова нещо като "дългосрочна" няма, всичко над 3 дни напред е по математически модел и статистически данни) прогноза, която сте намерили. Тя не е единствената, и аз си стиковах опита с подобна прогноза за Солун, преди да пиша.

Само едно предложение - проследете няколко дни действителните t в реално време и помислете дали април ще е по-топло, или по-студено от февруари.

# 19
  • Мнения: 44
Simple Smile Аз ако знам, няма да питам. Ако има гръцки сайт с прогнози, може да го споделите. Знам, че няма как да е 100% такава прогноза. Проблема е, че до 29-ти важи ранното записване с 20% намаление за Океания. Колебаем се да запазваме сега, или да рискуваме с Last minute.

Общи условия

Активация на акаунт