Как теглят детето ви на консултация?

  • 4 819
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 387
Теглят го с дрехите и с памперса и вадят някакви грамове-всичо е да  се пестти време,че часовете са през 10 минути Close.Затова като беше много малък и се вълнувах от наддаването си купих електронна везна-тогава ми осигури спокойствие,но сега го определям като ненужна покупка

# 16
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 877
Винаги са я теглили с памперс и боди. Памперсът сменям преди да тръгнем за консултацията, така че може да тежи най-много 50-100 грама. Не виждам някакъв проблем в такава разлика.

# 17
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Абсолютно винаги досега са ни теглили голи. Без памперс, без боди.
Върху везната има пелена, чието тегло вадят от показания резултат.

Но и някой друг грам в повече (от памперса, примерно), не би бил проблем за мен.  Whistling

# 18
  • Мнения: 51
Абсолютно винаги досега са ни теглили голи. Без памперс, без боди.
Върху везната има пелена, чието тегло вадят от показания резултат.

Но и някой друг грам в повече (от памперса, примерно), не би бил проблем за мен.  Whistling

Върху везната е сложен лигнин , който е много лек, за да оказва значение за измерването и се сменя след всяко бебе.

# 19
  • Мнения: 65
Чисто гол го мерят бебо върху електронна везна, покрита с пелена (но нулирана)  Peace
И моя син така го мерят, даже пита кога е ял и дали е акал преди да отидем. А за сантиметрите, винаги ги изкарва по-къс, но нали си го виждам, че расте и му окъсяват дрешките  Wink

# 20
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Абсолютно винаги досега са ни теглили голи. Без памперс, без боди.
Върху везната има пелена, чието тегло вадят от показания резултат.

Но и някой друг грам в повече (от памперса, примерно), не би бил проблем за мен.  Whistling

Върху везната е сложен лигнин , който е много лек, за да оказва значение за измерването и се сменя след всяко бебе.

На вашата може би да, но при нас е пелена.  Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 5 079
И с памперс, и с боди. Tired

# 22
  • Мнения: 1 125
При нас на първата консултация беше без памперс и без дрешки, а длед това с памперс, ританки и блузка (тоест с дрешките) - при нас са "вадили" 50-70 грама ... между другото съм теглила нов памперс, ританки и блузка колко тежат - по-скоро 70.

# 23
  • София
  • Мнения: 117
Мерят ни без памперс и изпъват крачетата.

И при нас е така.

# 24
  • Мнения: 8 999
Задължително носех резервен памперс, защото винаги ме караха да го сменя, когато дойдеше ред на меренето. И така - мереха децата ми със сух памперс.

# 25
  • Мнения: 151
Нас голи ни теглят, но на последната консултация такъв рев му дръпнахме като свалих бодито, та чак докато я сложихме в количката. По- добре + - 100 гр. ама да ми е споойно детето.

# 26
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 605
Мерят го с памперс и вадят 100 гр от теглото.

# 27
  • Мнения: 1 364
Винаги са ни теглили с памперс.

# 28
  • София
  • Мнения: 265
Мерят я голичка. А на въпроса на някой - какво значение имат 100гр - когато бебето ти тежи (например) 2,100 - значение е огромно  Peace

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Чисто голичка я мерят.

Общи условия

Активация на акаунт