италиански филми къде?

  • 24 091
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 537
Здравейте, кажете от къде да си сваля италиански филми, рових, рових ама уви не намерих... и във форума търсих но не ми излезе такава тема. Peace

# 1
  • София
  • Мнения: 722
Здравейте, кажете от къде да си сваля италиански филми, рових, рових ама уви не намерих... и във форума търсих но не ми излезе такава тема. Peace

 Praynig

# 2
  • Over the rainbow
  • Мнения: 127
В Замунда пускат от време на време разни италиански. Аз преди време си намирах от Арена. Имаше търсачка по определени критерии, но сега са я махнали и трябва да се следи.
Ето този гледах последно http://www.imdb.com/title/tt1065305/. Има го в замунда.
Не знам какви филми харесваш. Може да ти предложа разни.   Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 537
харесвам всякакви Hug

# 4
  • Мнения: 2 653
deizy13 ,ще използвам темата за да попитам и аз нещо.  bouquet
Трябват ми детски филмчета-италиански или озвучени на езика.АКо някой знае поне 1-2 да подели, моля!

# 5
  • София
  • Мнения: 722
И аз благодаря за филма. Има го в замунда, утре ще го гледам. На мен, за съжаление, все още ми трябват субтитри.   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 537
със субтитри всеки знае... майтапче , аз търся един филм от 2005г. но забравих как се казва , една страхотна комедия.
лошото е че и артисти забравих и въобще... как ще го открия незнам.
там го гледах и се сетих наскоро за него, но съм получила амнезия за по всякакво инфо  newsm78 Laughing

# 7
  • Мнения: 2 653
със субтитри всеки знае... майтапче , аз търся един филм от 2005г. но забравих как се казва , една страхотна комедия.
лошото е че и артисти забравих и въобще... как ще го открия незнам.
там го гледах и се сетих наскоро за него, но съм получила амнезия за по всякакво инфо  newsm78 Laughing
Ето тук опитай.
Това е резултатът от търсачката- зададох 2005 г  , Италия , комедия.Успех!

# 8
  • Мнения: 324
deizy13 ,ще използвам темата за да попитам и аз нещо.  bouquet
Трябват ми детски филмчета-италиански или озвучени на езика.АКо някой знае поне 1-2 да подели, моля!

Аз имам Татко Барба с италианско аудио, както и няколко серии на Мечо Пух. Не знам откъде са теглени обаче. Ако измислиш как да ти ги пратя, пиши.

# 9
# 10
  • Мнения: 0
В Замунда има,препоръчвам ти "На три метра от рая" и продължението "Желая те",както и "Извинявай,, но ще те наричам любов","Извинявай,ще се омъжиш ли за мен",мисля че ще ти харесат много.

# 11
  • Italia
  • Мнения: 1 059
За италианска комедия препоръчвам Il Mostro - любимият ми. Наскоро го свалих от замунда или арена, с оригинално аудио и бг субтитри (на няколко места куцат, но се преглъща). La vita è bella е другия невероятен филм на Бенини. Ако все още не сте го гледали - не чакайте!

# 12
  • София
  • Мнения: 537
la vita e bella е страхотен филм !!! гледала съм го поне 3 пъти и мъжа ми и той плака Simple Smile
неможах да намеря филма който търся защото незнам как да работя с търсачката .... апък няма и картинки на много от филмите, а аз този койот търся ще го намеря само ако видя картинката Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 537
В Замунда има,препоръчвам ти "На три метра от рая" и продължението "Желая те",както и "Извинявай,, но ще те наричам любов","Извинявай,ще се омъжиш ли за мен",мисля че ще ти харесат много.

на италиански ли да ги търся или така на БГ ?

# 14
  • Мнения: 13
В Замунда има,препоръчвам ти "На три метра от рая" и продължението "Желая те",както и "Извинявай,, но ще те наричам любов","Извинявай,ще се омъжиш ли за мен",мисля че ще ти харесат много.

на италиански ли да ги търся или така на БГ ?
Оригиналното заглавие на първият е http://www.imdb.com/title/tt0388483/
на продължението не знам защо са им толкова ниски оценките в imdb аз много ги харесвам и двата....
Извинявай...1
Извинявай...2, много приятни романтични филмчета
"Уроци по шоколад" не знам дали така беше превода, който Rain е препоръчала е също приятен, главния герой е много красив.... Heart Eyes
А имаше и един италиански "Cardiofitness" но за мен не беше нищо особено......

Като се разрових намерих и този на Бернардо Бертолучи, който мисля да гледам тези дни, изглежда инетересен... Има го и в замунда

Последна редакция: пт, 08 окт 2010, 15:27 от chloebis

Общи условия

Активация на акаунт