ВТОРИ ТОРТЕН СЕМИНАР НА ДАМИТЕ ОТ ТОРТЕНАТА ТЕМА

  • 26 668
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 491
Айде де, какво е това пълно затишие? Аз съм тоооолкова ентусиазирана като гледам резултата, че ми иде да пея  hahaha

# 61
  • Мнения: 1 965
Айде де, какво е това пълно затишие? Аз съм тоооолкова ентусиазирана като гледам резултата, че ми иде да пея  hahaha
Моля ти се, пей на ум!!!!  Tired
Чудя се, да спирам ли гласуването????
 newsm78 newsm78 newsm78

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Аз за началото на юни не знам дали ще мога да дойда Sad

# 63
  • Мнения: 1 491
Моля ти се, пей на ум!!!! 

Нетипично за тебе си много тактична  hahaha  Смятам, че дори и на ум има опасност да се напукат прозорците  Mr. Green

Пепи, силно се надявам да успееш да дойдеш, че иначе кога ще се видим?

А Дракончето някой да е чувал?  newsm78 

# 64
  • Мнения: 634
Аз ,също се надявам да успееш Пепи. Praynig

# 65
  • Мнения: 1 965
Я, дайте да се преброим грубо. За да видим приблизително как ни върви бройката. караме по миналогодишната схема: по-едричък и шарен шрифт
1. van444eto - 3 броя /има предател в нашата чета  Twisted Evil/

# 66
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Я, дайте да се преброим грубо. За да видим приблизително как ни върви бройката. караме по миналогодишната схема: по-едричък и шарен шрифт
1. van444eto - 3 броя /има предател в нашата чета  Twisted Evil/

аре ако обичаш да добавиш едно синичко + 3 срещу твоето име, ако ни искаш пак във вашата виличка smile3513 Mr. Green

# 67
  • Мнения: 1 491
Аз пък съм  4  Mr. Green

# 68
  • София
  • Мнения: 2 116
Аз - 3

За Дракончето се сетих и аз днес.
Пепи, има доста време до началото на юни, заплюй си го за семинара и светът ще се нагласи по това:)))

# 69
  • Мнения: 1 965
аре ако обичаш да добавиш едно синичко + 3 срещу твоето име, ако ни искаш пак във вашата виличка smile3513 Mr. Green
Абе, вие нали нямаше да идвате? К`во стана????  Twisted Evil
1 колиба van444eto - 3 броя + blueeye - 3 броя
За тебе знаем че си за 4ма. И  още 3ма с теб.....  Rolling Eyes хо-хо-хо!  hahaha
2 колиба - violetblue +
3 колиба -           + dimitrina73 - 3 броя

# 70
  • в семейството
  • Мнения: 404
За мен +3
П.С. много ми е странно къде се намира темата  Thinking

Последна редакция: ср, 03 фев 2010, 23:24 от fotka

# 71
  • Мнения: 1 965
П.С. много ми е странно къде се намира темата  Thinking
Фоте, миналата година я създадох в Календара на събитията. Те ни преместиха тука. Този път предварително обсъдих с модераторите и те казаха тук.

# 72
  • Мнения: X
И ние  - 3.

# 73
# 74
  • Мнения: 1 491


 Joy

Дими, имам колега на който метеорологията му е страст и хоби. Всеки път като тръгна за някъде се консултирам с него. Последно отивам началото на юли, за да го питам за началото на септември за времето в Рим, и той ми каза, че прогноза за ЕДИН месец напред е приемлива, но за повече е несериозна работа. Най-точно било от 10 дена предварително и намаляваща.

Общи условия

Активация на акаунт