interesni kolichki!

  • 4 246
  • 22
  •   1
Отговори
prosto ei taka, naidavam se da vi e interesen posta mi, no reshih da spodelia - poslednite kriasyci v modata s kolichki v USA. Mejdu drugoto, Evropa otdavna si vodi v tazi klasacia, zashtoto i dvata modela sa si evropeiski! ne znam dali gi ima v BG, no tuk sa po 800$!! ami to chovek kola moje da si kupi za tezi pari !  Shocked  Simple Smile
 
interesno mi e da chuia kakvo misliat mam4etata ot foruma!?
pozdravi,
Dani

http://www.bugaboo.us/
http://www.stokkeusa.com/xplory.html

# 1
  • Мнения: 1 517
супер са жалко че не съм ги виждала тука а може и да не ги видя де,бих купила такава изглежда ми много удобна и лека

# 2
  • Мнения: 2 693
Ето тази количка ме разби!



Сега вече имам към големия Емо ново изискване, за да му родя и щерка Wink .

Остава само да кажеш, че е с 5 години гаранция и тежи 5-6 килограма... Grinning

# 3
Боболента, обаче точно тази забеляза ли, че има и като стъпалце отдолу за по-голямо дете. То само такъв допълнителен борд тук струва 40 паунда (около).
Иначе определено са ми смешнички. За първи път като ги видях и много се смях, но може би пък са практични и леки Wink

# 4
  • Мнения: 3 153
Laughing  Laughing  Laughing на мен са ми смешни;), но нищо чудно след време да бутам и аз някоя такава...

# 5
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Honda
Боболента, обаче точно тази забеляза ли, че има и като стъпалце отдолу за по-голямо дете. То само такъв допълнителен борд тук струва 40 паунда (около).
Иначе определено са ми смешнички. За първи път като ги видях и много се смях, но може би пък са практични и леки Wink


Кой е казал, че бързам с девойката? Grinning

Предполагам, че този борд си върви с количката. Все пак още не са дошли тук, пък и аз не бързам, както казах... Grinning А че са смешни - смешни са, ама нали това е целта, на детенце и мама да им е весело на разходка Laughing

# 6
  • Мнения: 1 517
не ми изглежда повече от 3-4 кг пък нека е смешна Laughing
16-19lb колко е Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 3 042
към 8 кг

# 8
  • Мнения: 1 793
и на мен са ми малко странни, но наистина ми изглеждат леки и може би бих се навила на такава. не са лоши, шик са според мен. Grinning

# 9
  • Мнения: 245
Стори ми се че видях нещо подобно в магазина premaman, но не обърнах голямо внимание, ако има някоя мераклийка...после ще сподели

# 10
Цитат на: bobolenta
....Кой е казал, че бързам с девойката? Grinning ...


Ама никой Wink . Пък и докато дойде момента "да се вречеш" кой знае какви модели ще защъкат...с климатици, електрички....леле не ми се помисля. Сигурно сегашните ще влязат в музея Laughing  Laughing  Sunglasses

# 11
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Honda
Цитат на: bobolenta
....Кой е казал, че бързам с девойката? Grinning ...


Ама никой Wink . Пък и докато дойде момента "да се вречеш" кой знае какви модели ще защъкат...с климатици, електрички....леле не ми се помисля. Сигурно сегашните ще влязат в музея Laughing  Laughing  Sunglasses


Ами аз си правя сметка като пуснат тия с климатиците по белия свят, тая мойта избраница от горната снимка да е вече 50-100 лв. в Штъркела Laughing  Wink

# 12
  • Мнения: 97
Да ви кажа честно не ми изглеждат много стабилни тези колички,а и повечето мами ми препоръчват колички с големи гуми (били по-стабилни). passifier

# 13
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Zlobayo
Да ви кажа честно не ми изглеждат много стабилни тези колички,а и повечето мами ми препоръчват колички с големи гуми (били по-стабилни). passifier


Абе не мога да си изкривя душата - мойта настояща количка е тип "танк" и на моменти страшно ми липсва /понеже вече не я ползвам/ - толкова е стабилна и проходима! Но вече сме големички за количка... Само дето са тежки...

Обаче тази горе на снимката едва ли е "лабава", защото тая степенка долу предполага, че и по-големички деца понася, та едва ли е от алпака направена... Rolling Eyes Де да знам, хората ги мислят с акъл тия неща по белия свят...

# 14
  • Мнения: 3 569
Не ми харесват  ... смешнички са Laughing  Laughing  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт