Фирма за дограма Варна?

  • 31 526
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 312
Имам малко смахнат въпрос Crazy
Купуваме си апартамент в момента.
Дограмата с която ни го издават е хубава/според строителят Wink/,пластмасова, немска, петкамерна и т.н.
Обаче е бяла.
А на мен много ми се иска да е кафява.
Понеже ще местим едни стени и ще вкарваме прекалено голямата тераса вътре в спалните, то ще се налага демонтаж на стъклопакетите.
Има ли възможност и такава услуга въобще, да ми препръскат дограмата или да я фолират някак си?
И ако има, то имате ли представа дали е скъпа или направо трябва да си поръчвам нова?
Дали ще бъде качествено и трайно или ще се обели/отлепи при по-сериозен дъжд също се чудя. newsm78

# 31
  • София
  • Мнения: 30 272
Имам малко смахнат въпрос Crazy
Купуваме си апартамент в момента.
Дограмата с която ни го издават е хубава/според строителят Wink/,пластмасова, немска, петкамерна и т.н.
Обаче е бяла.
А на мен много ми се иска да е кафява.
Понеже ще местим едни стени и ще вкарваме прекалено голямата тераса вътре в спалните, то ще се налага демонтаж на стъклопакетите.
Има ли възможност и такава услуга въобще, да ми препръскат дограмата или да я фолират някак си?
И ако има, то имате ли представа дали е скъпа или направо трябва да си поръчвам нова?
Дали ще бъде качествено и трайно или ще се обели/отлепи при по-сериозен дъжд също се чудя. newsm78


според мен може да ти я фолиран, цена обаче незнам  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 45
еми то и другите са фолирани...

# 33
  • София
  • Мнения: 30 272
да, тя имаше предвид в цвят (различен от бяло) да ги фолират  Thinking

# 34
  • Мнения: 1 312
да, тя имаше предвид в цвят (различен от бяло) да ги фолират  Thinking
Точно.
Защото отгоре ще са ОК, но като се отвори не искам да се вижда отстрани бялото.
Ще ми е полезно да знам, въпреки, че май почти се отказах от смяната.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 931
Много съм доволна от нашата дограма, особено съотношение цена, качество. Предвид ограничения ни бюджет си избрахме българска дограма, изработена е много добре, смениха я бързо и чисто. Фирмата е Аякс69, контактувахме с мъж на име Николай. Ако искате телефони, ще ви дам на ЛС.

# 36
  • София
  • Мнения: 30 272
stenly,

каква е марката?

# 37
  • Мнения: 22
Здравейте  Wink И ние се каним да слагаме дограма. Искам да си затворя терасата. Ако някой го е правил скоро нека сподели мнение   bouquet При нас трабва да има и покрив, защото терасата ни е издадена напред Simple Smile missence, какво стана с Миг Маркет? Свършиха ли си работата както трябва най-накрая?

# 38
  • София
  • Мнения: 30 272
Мъня,

Аз лично така се измъчих с тях, че съжалявам 100 пъти, но имаше много добри мнения за тях. Явно за малки поръчки са ОК, но иначе не бих ги препоръчала. Имам страшно неприятни спомени и ми костваше много време и нерви комуникацията с тях Rolling Eyes

Внимавайте какво подписвате и не плащайте цялата сума, преди да са готови изцяло с монтажа. Колкото и да ви казват, че чертежите на този, който взема мерките са примерни, НЕ Е ТАКА  Naughty После се позвовават на тези чертежи и казват "да сте си отваряли очите"  ooooh! Докато бяхме платили само капаро монтираха съвестно. Помолиха ни да доплатим ден преди да приключат монтажа и това довършване продължи цели 3седм  ooooh! Скъсах си нервите. Управителят каза, че след като сме платили, него това го интересувало, а че е сбъркана поръчката си е за наша сметка, да сме гледали  ooooh! Добре, че бяхме забравили да се подпишем в/у официалния формуляр. Стигахме до КЗП  ooooh!
Не искам да си спомням за този период  ooooh!

Последна редакция: нд, 06 фев 2011, 13:34 от missence

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Имам малко смахнат въпрос Crazy
Купуваме си апартамент в момента.
Дограмата с която ни го издават е хубава/според строителят Wink/,пластмасова, немска, петкамерна и т.н.
Обаче е бяла.
А на мен много ми се иска да е кафява.
Зная, че темата е доста стара, но ми се иска да споделя мнението на консултанта когато си поставях ПВЦ-то преди 7 години и може би ще бъде полезно. Дограмата ми е Рехау и е поставена от Табаков. При избора много ми се искаше да е някакъв дървесен цвят, но самия консултант ме разубеди, ето неговите доводи:
1. Оскъпяването между бяло и цветно е достатъчно голямо и е по добре тази сума да се вложи в стъклопакета. Моят е с КА стъкло и различна дебелина на стъклата за по-добра шумоизолация, а най-добре е троен стъклопакет, който може да си го позволи, особено ако живее на оживена улица.
2. Цветната дограма остарява по-бързо защото е по-тъмна и се нагрява повече от слънцето а това влияе зле на пластмасата, все пак това не е краткосрочно вложение.
3. Какво като е цветна? дори в някои случаи е по-зле - прозира през тънкото перде,което е пред нея. Добре, да кажем, че отвън ще се вижда - и какво? На цял блок едни прозорци бели други кафяви. Единствено е добро решение, когато се отнася за еднофамилна къща и архитектурата налага такъв стил при избора на дограма.

Последна редакция: нд, 06 фев 2011, 13:33 от Doris

# 40
  • Варна
  • Мнения: 773
Жалко за Миг Маркет. Явно от година на година стават все по-зле. Бях писала някъде , че преди години си слагахме дограма от тях и бяхме много доволни от изработката, качеството, отношението... Та за това това лято реших и комарниците да са оттам, но сгреших ужасно. Калпава работа, вършена от неуки мързеливци .

# 41
  • София
  • Мнения: 30 272
Жалко за Миг Маркет. Явно от година на година стават все по-зле. Бях писала някъде , че преди години си слагахме дограма от тях и бяхме много доволни от изработката, качеството, отношението... Та за това това лято реших и комарниците да са оттам, но сгреших ужасно. Калпава работа, вършена от неуки мързеливци .

и аз заради преобладаващо добрите отзиви се насочих към тях, но не би....  Naughty Не искам да се сещам за проблемите, които ми създадоха  ooooh!

# 42
  • Мнения: 1 312
Жалко за Миг Маркет. Явно от година на година стават все по-зле. Бях писала някъде , че преди години си слагахме дограма от тях и бяхме много доволни от изработката, качеството, отношението... Та за това това лято реших и комарниците да са оттам, но сгреших ужасно. Калпава работа, вършена от неуки мързеливци .

и аз заради преобладаващо добрите отзиви се насочих към тях, но не би....  Naughty Не искам да се сещам за проблемите, които ми създадоха  ooooh!
Добре, че ви прочетох.
Че бях се насочила след ровене в нета към тях за изработка на една метална покривна конструкция.
Знам, че не е по темата, но ще ми е полезно ако някой може да ме насочи към читав майстор или фирма за изработването на подобно нещо.

# 43
  • София
  • Мнения: 30 272
Жалко за Миг Маркет. Явно от година на година стават все по-зле. Бях писала някъде , че преди години си слагахме дограма от тях и бяхме много доволни от изработката, качеството, отношението... Та за това това лято реших и комарниците да са оттам, но сгреших ужасно. Калпава работа, вършена от неуки мързеливци .

и аз заради преобладаващо добрите отзиви се насочих към тях, но не би....  Naughty Не искам да се сещам за проблемите, които ми създадоха  ooooh!
Добре, че ви прочетох.
Че бях се насочила след ровене в нета към тях за изработка на една метална покривна конструкция.
Знам, че не е по темата, но ще ми е полезно ако някой може да ме насочи към читав майстор или фирма за изработването на подобно нещо.

за констукции не знам дали са зле или добре, за дограмата със сигурност  newsm78 Нямам идея дали са същите майстори както на PVC  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 134
От Алдо Терм НЕ сме доволни  #2gunfire
А беше КБЕ и доста скъпа

Общи условия

Активация на акаунт