Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино -тема 7

  • 31 867
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 20 795
Една новина от вчерашните вестници: г-н Хюнел е вече разведен

SARUHAN HÜNEL BOŞANDI!!!!!

SABAH GAZETESİ (25.01.2010)

Oyuncu Saruhan Hünel, altı yıl önce evlendiği senarist eşi Sergin Akyaz Hünel'den, anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Ayrılığa gerekçe olarak ise şiddetli geçimsizlik gösterildi. Taraflar tazminat ve nafaka talep etmedi.

VATAN GAZETESİ (25.01.2010)

Saruhan Hünel, şiddetli geçimsizlik nedeniyle evlilik birliklerinin temelinden sarsıldığını ve daha fazla yıpranmamak, zarar görmemek için ayrılmaya karar verdiklerini belirtti.
Dizi oyuncusu Saruhan Hünel, bir yıl önce mahkemeye başvurarak, “Lenf kanseri ve şeker hastalığı döneminde sürekli yanında oldum. Evlilik süresince bir dakika bile yanından ayrılmadım. Ancak, iyileşmesinden sonra aşırı kıskançlık duyguları içine girdi” diyerek eşi Sergin Akyaz Hünel’e boşanma davası açmıştı.

Ancak iddiaya göre yakın dostlarının araya girmesiyle sonra boşanmaktan vazgeçmişti. Fakat oyuncu Hünel’in bu kararı bir yıl sürdü. Geçtiğimiz günlerde Kadıköy Aile Mahkemesi’ne yeniden boşanma davası açan dizi oyuncusu Saruhan Hünel, şiddetli geçimsizlik nedeniyle evlilik birliklerinin temelinden sarsıldığını ve daha fazla yıpranmamak, zarar görmemek için ayrılmaya karar verdiklerini belirtti.

Mal ve diğer konularda da anlaşmaya vardıklarını ifade eden Hünel fiilen biten evliliklerinin hukuken de sona ermesini istedi. Önceki gün görülen boşanma davasında, Saruhan Hünel ve Sergin Akyaz Hünel hazır bulundu.

Hünel çifti, aralarında anlaştıklarını ve daha fazla birbirlerini incitmemek için boşanmak istediklerini, birbirlerinden ise herhangi bir tazminat ve nafaka talep etmediklerini belirtti. Sergin Akyaz, boşandıktan sonra da ’Hünel’soyadını kullanmak istediğini ifade etti. Mahkeme hakimi, Saruhan Hünel’in de isteği üzerine, Sergin Akyaz’ın, Hünel soyadını kullanmasına karar vererek çiftleri boşadı...


Алинка, може ли да погледнеш  Praynig Praynig Praynig

Ето и на английски

Saruhan hünel divorced from his wife

Gülcan DEMİRCİ / SABAH 25/01/2010
Players Saruhan hünel, six years ago married his wife, screenwriter Sergin Akyaz Hünel'den, contracted in a single session divorced. As was shown in the grounds of irretrievable breakdown of marriage separation. The parties did not demand compensation and alimony.

Последна редакция: вт, 26 яну 2010, 20:08 от Venetat

# 17
  • Мнения: 1
Вени, е това е НОВИНА !
Направо ме утрепа с тази вест, честна дума !
 newsm09 newsm09 newsm09


Толкова много ги обсъждахме в комплект,че сега не знам как да приема тази вест  smile3506

# 18
  • Мнения: 20 795
Вени, е това е НОВИНА !
Направо ме утрепа с тази вест, честна дума !
 newsm09 newsm09 newsm09


Толкова много ги обсъждахме в комплект,че сега не знам как да приема тази вест  smile3506

Честно казано на мен ми стана криво  Weary Weary Weary И двамата са ми много симпатични и ги приемах като двойка.

# 19
  • Мнения: 3
Жалко, че са се развели Cry!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Вени, е това е НОВИНА !
Направо ме утрепа с тази вест, честна дума !
 newsm09 newsm09 newsm09


Толкова много ги обсъждахме в комплект,че сега не знам как да приема тази вест  smile3506

Честно казано на мен ми стана криво  Weary Weary Weary И двамата са ми много симпатични и ги приемах като двойка.

И на мен ми стана криво, всеки от двамата с по нещо свое е обогатил другия. Най-малкото- тя го е направила по-освободен от догмите на религиозното възпитание, той пък вероятно и е помогнал да проявява по-голямо разбиране към хората, изповядващи своите религиозни идеали.
Каквито и да са причините за тази раздяла, все ще бъде тъжно- все пак се разпада едно ЗВЕЗДНО семейство!
newsm78
Айде много дълбока станах! Има си и хубави страни- може пък сега по-често да се появява в различни телевизии, може и да го видим в нови филми, вече е наш- на феновете си! smile3521
В тази връзка имам една въпросителна newsm12 към кметичката, която незнайно къде пропадна от няколко дни! newsm78 Та питам аз - защо аджеба, Сару се разведе точно в деня на годишнината от нейната сватба?  newsm78 Там, у тях целият каст на филма, какви далавери спрятат???
  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 21
  • Мнения: 1
Бризче, има много резон във въпроса ти  newsm12 smile3506

Другото настрана,ама  сега може да ме взима вече спокойно  newsm62

# 22
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чудно само на мене не ми е мъчно за развода на Божеството..... newsm78
На мене ми супер.... smile3533

Радост....!!!  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44  Радост...!!!  newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68

# 23
  • София
  • Мнения: 1 433
Чудно само на мене не ми е мъчно за развода на Божеството..... newsm78
На мене ми супер.... smile3533

Радост....!!!  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44  Радост...!!!  newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68


ааааа, не само теб, и аз съм на кеф newsm44 newsm68 newsm44
некак си ми беше ясно че тъй ще стане newsm03 newsm03

направо ми спре хремата от кеф newsm53

# 24
  • София
  • Мнения: 1 433
а що пише че са били от 6г. женени newsm78 newsm78
Алиииии, може ли превод
айде размина й се на Аблата да я метаме у Босфора, сега е сам и свободен newsm08 newsm08

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 973
а що пише че са били от 6г. женени newsm78 newsm78
Алиииии, може ли превод
айде размина й се на Аблата да я метаме у Босфора, сега е сам и свободен newsm08 newsm08

 newsm78 Вярно бе, ама ти знаеш ли че те затова ще са се развели- Аблата ще е прочела че кроим пъклени планове да я мятаме у Босфора и от уплах е решила да го освободи от себе си! smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508

# 26
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Снежинкееее....мислим са кат кмет на село да ти отправим неколко градивни критики... Thinking

1."Побууууууууут."..тва мила отживе...пробай ако немаш кво да кажеш да постнеш некоя снимка на Божеството... Naughty
2."И аз съм тук"...Добре, кат си тук молим да кажеш нещо повече от това... Crazy
3."И аз съжалявам" ...хубаво....НУ защо... newsm78
4."Много ме развеселихте".....с какво...??? ooooh!
5. "Зизу много ме развсели"....как...??? #Crazy
6."Здравейте"...еми здрасти...и квоооооо...??? Crossing Arms
Тва мило са постоянните ти постове.

Заради това те молим горещо да се изкажеш компИтентно по 1серия от Изгубени години...напиши си мнението на актьорите...за сценария...за интригата... Mr. Green
Иначе милооо всичко е само СПАМ... Rolling Eyes...
Надявам се да удовлетвориш молбата ми ....и най-накрая да прочета смислен пост от тебе... bowuu bowuu bowuu bowuu bowuu bowuu bowuu

# 27
  • Мнения: 0
И аз очаквах тази новина просто беше неизбежно.
Познавам много турци вярващи в алах при тях изневярата е голям грях

# 28
  • Мнения: 20 795
а що пише че са били от 6г. женени newsm78 newsm78
Алиииии, може ли превод
айде размина й се на Аблата да я метаме у Босфора, сега е сам и свободен newsm08 newsm08

Значи сега е моментът да се краде божеството. Може и да го напием първо  smile3503 Защото не се знае още колко време ще е сам и свободен  Naughty, а и каква ще бъде следващата съперница. Защото, ако е някоя дългокрака кльощавелка, язък за изядените мекици.  smile3512 smile3512 smile3512

# 29
  • Мнения: 0
Виждам че тази вечер сте много радостни и доволни но честно да ви кажа аз не очаквах такава новина/ Вени Hug/и все още съм раздвоена - хем ми е радостно хем ми е криво.Как ли обаче се чувства самия Сару? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт