Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино -тема 7

  • 31 858
  • 739
  •   1
Отговори

Анкета

В какъв игрален филм /не сериал/, бихте предпочели да гледате Сарухан Хюнел?

Опции:

# 45
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ами ако се изтрие newsm78 newsm78че ти кат го видиш там без нас  ooooh!саминка без конкуренция кви ли работи ще му сториш после да не стане  pregnant  ама айде нали нема да му вадиш око Naughty
Глей са...то опасността от забременяване е нейзбежна...то е опасно само кат се стъпи у Стамбула...па камо ли в прек контакт... hahaha hahaha
Ама аз съм запозната с рисковете...и немам нищо против...са заради некво обременяване...нема си развалям кефа я.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
еее тогава Heart Eyes да не забравиш да си вземеш вазелина, Naughtyкойто ти го подари Гаргамел  на път за Стамбула newsm08 hahaha hahaha
Нема да го забрайм...тва е най-важния багаж... smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3533 smile3533 smile3533 smile3533 smile3533

# 46
# 47
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 48
  • Мнения: 20 795
Ееее, Зизка от далече си си направила ти тънката сметка да докопаш Сару сам, свободен и жаден за утеха. Затова разкара и Гаргамел от темата и ни залъгваше с някакъв черен котарак  smile3512 smile3512 smile3512

# 49
  • Мнения: 20 795
Али, благодарности за превода  newsm51 newsm51 и на Бризчето за стихчето  newsm51 newsm51

# 50
# 51
  • Мнения: 0
Добро утро момичета!
Хайде да ви разсъня с едно кафе
А тези които не обичат да го пият сами ето и компания:

# 52
  • Мнения: 165
Али, благодарности за превода  newsm51 newsm51 и на Бризчето за стихчето  newsm51 newsm51
Hug Hug
Леле, леле от тази новина и аз съм раздвоена Crazy. Значи кака Сергин е болна и от левкемия, много тъжно. Sad
И сега кво излиза, че Врабка и пети мъж е развела или може би кака е ревнувала, от някоя друга/някои други/... newsm12
Представям си какво му е и на самия Сару...  Tired
Ами изводът е, че вече е крайно време Зизка да го доведе, докато не го е пипнала някоя... smile3508 Пък ние все ще преживеем тва, че ще ходи сама в Стамбула... smile3506

# 53
  • Мнения: 1
Али, мерси за правода ! (мама вчера каза,че ми били "светналин очичките" , няма нужда от друг копментар)  smile3506 newsm62

Зизка, на тебе специално да кажа : "Прави го каквото го правиш, само гледай да не го увредиш нещо, щото после обезщетението не заличава спомена от пропуснатото  .....  smile3516
 
Вени, нашата компания тази вечер ще пие в твоя чест по случай намерената новина .....  Drunk Drunk Drunk beer

И едно всеобщо успокоение: По добре да се върне Зизка така -  pregnant отколкото така -  family6  smile3506

# 54
  • Мнения: 1


Някой ако се сети , ще ми припомни ли дали този кадър е от филма   Thinking ?   Praynig плсс , защото нещо не ми  е познат ,но може и да бъркам ... А ако не е от филма, значи много си отиват и извън снимачната площадка  Two Hearts

# 55
  • Мнения: 165
И едно всеобщо успокоение: По добре да се върне Зизка така -  pregnant отколкото така -  family6  smile3506
Joy Joy Joy Тя ако се върне като на втората картинка, доста време ще има да си чакаме. Whistling
Тони и на мен ми се струва, че не е от филма newsm12, ама ще чакаме да се изкажат тези дето знаят наизуст сериала... Laughing
Добре, че Йешим е омъжена... Joy

# 56
  • Мнения: 1
Тя наистина е омъжена, ама разликата е една крачка от до .... newsm62
Не е трудно да се ожениш, трудно е да останеш женен ,както се казва  hahaha

# 57
# 58
  • Мнения: 0


Някой ако се сети , ще ми припомни ли дали този кадър е от филма   Thinking ?   Praynig плсс , защото нещо не ми  е познат ,но може и да бъркам ... А ако не е от филма, значи много си отиват и извън снимачната площадка  Two Hearts


Декора е от сцената вав вилата, просто някой е направил снимка на двамата....
Не мисля че е некоя тайна среща.....малеее, какви сме станали... само за конспирации и тайни срещи си мислиме Laughing Laughing Joy Joy

А за новината....е не може да не пиина едно! Тенкю Вени.....!!!
То немаше начин, тоя нашия мерак......

Последна редакция: ср, 27 яну 2010, 14:34 от milger

# 59
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета !
отдавна не съм писала в темата но сега искам да споделя, че  сериала Дъждовно време, който дават по БТВ от 17 часа е с участието на момченцето, което игра малкия Есмер. Видях го в една от следващите серии на Дъждовно време.

Общи условия

Активация на акаунт