Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино -тема 7

  • 31 875
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
Предполагам, че Сару се чувства зле. Аз също бях изненадана.

# 31
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Виждам че тази вечер сте много радостни и доволни но честно да ви кажа аз не очаквах такава новина/ Вени Hug/и все още съм раздвоена - хем ми е радостно хем ми е криво.Как ли обаче се чувства самия Сару? newsm78
Тонииии....за него незнам...ма на мене ми е суперско.... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Лелелеле са кво че прайм у Стамбула... Blush Heart Eyes

# 32
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Предполагам, че Сару се чувства зле. Аз също бях изненадана.
Снежинкеееееее....СПРИ да предполагаш...а си напиши домашното...
задала съм ти задачка... #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Лелелелеле...немога да повярвам.... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 33
  • Мнения: 23
за новината-развеждат се след 6год.брак по взаимно съгласие без материални претенции и на двете страни.Съпругата има молба да продължи да носи фамилията Хюнел,което и се разрешава.Още преди година е направил молба за развод,но приятели ги сдобряват и се отказват,пише че затишието е продължило само 1 год.В статията никъде не пише за изневяра,а като причина се посочва че не се разбират и С.Х.казва,че когато жена му е боледувала от левкимия и диабет той е бил неотлъчно до нея,а когото се оправя почва да го ревнува

# 34
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
за новината-развеждат се след 6год.брак по взаимно съгласие без материални претенции и на двете страни.Съпругата има молба да продължи да носи фамилията Хюнел,което и се разрешава.Още преди година е направил молба за развод,но приятели ги сдобряват и се отказват,пише че затишието е продължило само 1 год.В статията никъде не пише за изневяра,а като причина се посочва че не се разбират и С.Х.казва,че когато жена му е боледувала от левкимия и диабет той е бил неотлъчно до нея,а когото се оправя почва да го ревнува
Алииии....мерси милоооо за превода....    love001  love001  love001  love001  love001  love001  newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20

# 35
  • Мнения: 0
Виждам че тази вечер сте много радостни и доволни но честно да ви кажа аз не очаквах такава новина/ Вени Hug/и все още съм раздвоена - хем ми е радостно хем ми е криво.Как ли обаче се чувства самия Сару? newsm78
Тонииии....за него незнам...ма на мене ми е суперско.... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Лелелеле са кво че прайм у Стамбула... Blush Heart Eyes
Зизка то ти личи отдалече мила колко си радостна но Бризчето май ще излезе права- тук има нещо гнило.Точно преди ти да заминеш за Истанбул човека се развежда.Ееееееееее Зизка нещо да кажеш по въпроса?  newsm78
Апинка  smile3525 за превода.

# 36
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Виждам че тази вечер сте много радостни и доволни но честно да ви кажа аз не очаквах такава новина/ Вени Hug/и все още съм раздвоена - хем ми е радостно хем ми е криво.Как ли обаче се чувства самия Сару? newsm78
Тонииии....за него незнам...ма на мене ми е суперско.... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Лелелеле са кво че прайм у Стамбула... Blush Heart Eyes
Зизка то ти личи отдалече мила колко си радостна но Бризчето май ще излезе права- тук има нещо гнило.Точно преди ти да заминеш за Истанбул човека се развежда.Ееееееееее Зизка нещо да кажеш по въпроса?  newsm78
Апинка  smile3525 за превода.
Кво да кажем...или я че останем там....или он че дойде тукя... smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 newsm08 newsm08 newsm08 newsm08 newsm08

# 37
  • Мнения: 23
абе кмете ooooh!кажи сега аз как да съм спокойна,като знам,че ще ходиш до Стамбула след такава новина Twisted Evil
ии защо аджеба Thinking твойта годишнина съвпада с развода на божеството Crossing Arms

# 38
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
абе кмете ooooh!кажи сега аз как да съм спокойна,като знам,че ще ходиш до Стамбула след такава новина Twisted Evil
ии защо аджеба Thinking твойта годишнина съвпада с развода на божеството Crossing Arms
Еми съдба милоооооо....тва требе да покаже за кво иде реч... hahaha
Но...Транкильо мухеер...накрая че го доведем у село...след многократна употреба разбира се... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 23
абе кмете ooooh!кажи сега аз как да съм спокойна,като знам,че ще ходиш до Стамбула след такава новина Twisted Evil
ии защо аджеба Thinking твойта годишнина съвпада с развода на божеството Crossing Arms
Еми съдба милоооооо....тва требе да покаже за кво иде реч... hahaha
Но...Транкильо мухеер...накрая че го доведем у село...след многократна употреба разбира се... Joy Joy Joy Joy Joy Joy
smile3514 smile3511 smile3515 еее нужно ли е да го употребяваш без нас  newsm61 мило не мо`й така

# 40
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
абе кмете ooooh!кажи сега аз как да съм спокойна,като знам,че ще ходиш до Стамбула след такава новина Twisted Evil
ии защо аджеба Thinking твойта годишнина съвпада с развода на божеството Crossing Arms
Еми съдба милоооооо....тва требе да покаже за кво иде реч... hahaha
Но...Транкильо мухеер...накрая че го доведем у село...след многократна употреба разбира се... Joy Joy Joy Joy Joy Joy
smile3514 smile3511 smile3515 еее нужно ли е да го употребяваш без нас  newsm61 мило
Нищо де тва не е сапун да се изтрие ...че има и за вас... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 41
  • Мнения: 23
ами ако се изтрие newsm78 newsm78че ти кат го видиш там без нас  ooooh!саминка без конкуренция кви ли работи ще му сториш после да не стане  pregnant  ама айде нали нема да му вадиш око Naughty

# 42
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ами ако се изтрие newsm78 newsm78че ти кат го видиш там без нас  ooooh!саминка без конкуренция кви ли работи ще му сториш после да не стане  pregnant  ама айде нали нема да му вадиш око Naughty
Глей са...то опасността от забременяване е нейзбежна...то е опасно само кат се стъпи у Стамбула...па камо ли в прек контакт... hahaha hahaha
Ама аз съм запозната с рисковете...и немам нищо против...са заради некво обременяване...нема си развалям кефа я.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 43
  • Варна
  • Мнения: 2 973

ОБИЧТА МУ ОЧАРОВА ВСИЧКИ
ЛЮБОВТА МУ БЕ ДО ЖИВОТ
ДУШАТА ЗНАК НА БЛАГОРОДСТВО
ИДВАЩ ОТ ДАЛЕЧНИ ЗЕМИ
ПОКАЗА НА ВСИЧКИ ЛЮБОВТА
ЛЮБОВТА СЕ ПОЯВИ С НЕГО
ОТ БЛАГОДАРНОСТ Е ВСЯКА ПОСТЪПКА


КАЗА НА ВСИЧКИ -ТОВА Е ЛЮБОВТА
ОЧИТЕ ПЪЛНИ С НАДЕЖДА
КАТО СКЪПОЦЕНЕН КАМЪК
НАПРАВИ НИ РОБИ ВСИЧКИ
А ДУМИТЕ ЕЗИК НА ЛЮБОВТА


Я да го направим малко по по-нашенски:


Сарухан със обичта си, всички очарова!
А на любовта верен, за цял живот остава!
Радва ни с душата своя-знак на благородство!
Усета му за красиво-идва от далечно детство!
Хубаво на всички любовната магия нарисува,
А пък с нея обичта към него винаги пътува
На благодарност зрителска се наслаждава!

"Хора, ето любовта-това е!-каза той на всички
Ювелирно, със надежда нека греят вашите очички,
Нека бъдат камък скъпоценен любовните стрелички!"
Е, вярно любовта му, роби ни направи,
Любовните му думи, все създават ни тревоги!!!

Последна редакция: ср, 27 яну 2010, 00:27 от morski_briz

# 44
  • Мнения: 23
ами ако се изтрие newsm78 newsm78че ти кат го видиш там без нас  ooooh!саминка без конкуренция кви ли работи ще му сториш после да не стане  pregnant  ама айде нали нема да му вадиш око Naughty
Глей са...то опасността от забременяване е нейзбежна...то е опасно само кат се стъпи у Стамбула...па камо ли в прек контакт... hahaha hahaha
Ама аз съм запозната с рисковете...и немам нищо против...са заради некво обременяване...нема си развалям кефа я.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
еее тогава Heart Eyes да не забравиш да си вземеш вазелина, Naughtyкойто ти го подари Гаргамел  на път за Стамбула newsm08 hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт