Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино -тема 7

  • 31 880
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тръдъдъдъдъмммммммм.....влизам с трясък...с целия си блясък... Hug Hug Hug Hug Hug
Здравейте дами....!!!
Сцената е от вилата дет си консумираха връзката... Joy Joy Joy Joy Joy
Мнооо готин момент...да рече и мене да ме заведе там...малеййййййййй... Blush Blush Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 0
Тръдъдъдъдъмммммммм.....влизам с трясък...с целия си блясък... Hug Hug Hug Hug Hug
Здравейте дами....!!!
Сцената е от вилата дет си консумираха връзката... Joy Joy Joy Joy Joy
Мнооо готин момент...да рече и мене да ме заведе там...малеййййййййй... Blush Blush Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Зизка ами като пристигнеш в Стамбула и го скиваш си направи устата може и да ти излезе късмета  hahaha hahaha hahaha

# 62
  • Мнения: 1
Здравейте момичета !
отдавна не съм писала в темата но сега искам да споделя, че  сериала Дъждовно време, който дават по БТВ от 17 часа е с участието на момченцето, което игра малкия Есмер. Видях го в една от следващите серии на Дъждовно време.

Рина , мисля да инспектирам в най - скоро време .....  smile3525
Аз мернах някъде баба Роза ,ама май по някакъв сериал с Бурак Хакъ, който не се излъчва по българска тв ....
Само Сарухан твърдо се пази само за нас и това е то.....  Whistling

# 63
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тръдъдъдъдъмммммммм.....влизам с трясък...с целия си блясък... Hug Hug Hug Hug Hug
Здравейте дами....!!!
Сцената е от вилата дет си консумираха връзката... Joy Joy Joy Joy Joy
Мнооо готин момент...да рече и мене да ме заведе там...малеййййййййй... Blush Blush Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Зизка ами като пристигнеш в Стамбула и го скиваш си направи устата може и да ти излезе късмета  hahaha hahaha hahaha
Ми даммммм....аз за кво мислиш че съм тръгнала... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Хич нема да си прайм устата...той просто нема да има избор... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 64
  • Мнения: 0
Айде бе секси мамита, припомнете си тоя поглед.....сега вече знаеме че е сингъл newsm53 newsm48  love001
Пък и мисля....сега вече епидермиса ни е в кърпа вързан. Само да почнe пак да снима newsm17 newsm17 newsm17

# 65
  • Мнения: 1
Айде бе секси мамита, припомнете си тоя поглед.....сега вече знаеме че е сингъл newsm53 newsm48  love001
Пък и мисля....сега вече епидермиса ни е в кърпа вързан. Само да почнe пак да снима newsm17 newsm17 newsm17



ТОва беше приказка : "Епидермисът ни е  кърпа вързан "  Peace newsm44 smile3521 newsm62 newsm62 newsm62

# 66
  • Мнения: 0
О ама ние тоз поглед него забравяме milger Hug

# 67
  • Мнения: 0
О ама ние тоз поглед него забравяме milger Hug

 М че то можеш ли го забрави бе Тониииии Blush Heart Eyes Blush
да не сме от камък....

# 68
  • Мнения: 0
О ама ние тоз поглед него забравяме milger Hug

 М че то можеш ли го забрави бе Тониииии Blush Heart Eyes Blush
да не сме от камък....
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 права си все пак Peace

# 69
  • Мнения: 165
Ох незнам, незнам, дали е в кърпа вързан, той досега се снимаше само във филмите на кака Сергин, а сега като са скарани... и новия филм нещо не потръгна Thinking Нали нещо не се разбираше с др.продуценти.

# 70
  • Мнения: 8
а що пише че са били от 6г. женени newsm78 newsm78
Алиииии, може ли превод
айде размина й се на Аблата да я метаме у Босфора, сега е сам и свободен newsm08 newsm08
То дали е свободен е под въпрос? newsm78 newsm78 newsm78Да не се окаже,че Врабката го чака зад ъгъла? newsm78 #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 71
  • Мнения: 8
Мисля си  newsm78 newsm78 newsm78всеки човек на изкуството се ласкае от положението си в обществото-дали Сару знае за класацията която върви в момента и задава ли си въпроса кой така главоломно крепи рейтинга му? newsm78 newsm78 newsm78

# 72
  • Мнения: 8
Отивам да му вдигна рейтинга и пак се връщам,дано стигне до 4001 гласа днес.

# 73
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055


Ето....поставихме нашата табела за село...с любезното съдействие на село Джемилкьой... newsm08 newsm08 newsm08

# 74
  • Мнения: 23
златна си ни ти кметичке,  love001  love001как да не те разцелува човек

Общи условия

Активация на акаунт