"Клиника на третия етаж" - 10 г. по- късно

  • 1 524
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Има ли почитатели на този български сериал по БНТ?
Много харесвам сериала и актьорите Хр. Мутафчиев , Рени Враангова и Стефания Колева.

Нека , който го следи пише тук.

# 1
  • Мнения: 1 252
Поздравления!
Намери се ценител на български сериал.
Тук темите са все турски сериали , и няма нищо за български.
Аз не го следя редовно , но ми направи впечатление, че играе и Анета Сотирова!

# 2
  • Мнения: 54
Гледах само два епизода и ми допадна. Simple Smile Не е въобще лош.

# 3
  • Мнения: 34 791
Сериала е хубав.

# 4
  • Мнения: 15
Здравейте! Соколче, чудесна тема.   bouquet
 Много харесвам този сериал, а Христо Мутафчиев ( лично за мен ) е един от най - добрите български актьори.
Записвам се да ви следя. bouquet


Lamma, ако намериш някъде старите серии ти препоръчвам да ги изгледаш, ще ти хареса още повече.  Peace

# 5
  • Мнения: 12 451
Почти не гледаме телевизия от няколко месеца и не съм в час. Означава ли това, че има нови серии?
Моля, ако е така, да споделите кога го дават? Много харесвам старите серии, любопитна съм да видя какво са направили сега.

# 6
  • Мнения: 1 557
Това е един от любимите ми български сериали.Не съм гледала новите серии.В кога го дават?

# 7
  • Мнения: 1 252
До колкото имам инфо - вторник, сряда и четвъртък от 21.55 часа, ако не дават ски слалом.

# 8
  • Мнения: 1 557
До колкото имам инфо - вторник, сряда и четвъртък от 21.55 часа, ако не дават ски слалом.

Супер,всъщност и ски да дават хич не ми пречи...... Wink Hug

# 9
  • Мнения: 1 654
Сериала е страхотен, но малко повече ПР нямаше да му дойде зле. Един от любимите ми български такива, и сценаристите са добри Peace

# 10
  • Мнения: 1 212
Вкъщи канал 1 се пуска само заради това сериалче Laughing.

# 11
  • Мнения: 1 252
Няма ки някой да даде линк?

# 12
  • Мнения: 54
Ето линкче:
http://vbox7.com/search/?completed=1&vbox_q=%D0%BA%D0%BB%D0% … &period=false
Епизодите са разделени на по 3 части, но си пише кой епизод е.

# 13
  • Мнения: 349
Едно време, бях пети клас и това беше  най-любимия ми сериал. Миналата седмица го хванах и седнах да го гледам с умиление и брат ми (в момента третокласник) се присламчи и се залива от смях един час. Дано да продължи по-дълго, заслужава си Wink

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 303
Готино сериалче,  харесвам  Стефания Колева, много е естественна!

Общи условия

Активация на акаунт