Стрептококи и муроксела катаралис в нослето

  • 7 407
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 585
Здравей Джен, моето детенце няма видимо сополки, а като че и нещо му е заседнало в отзад в носоглътката и не може да диша, само хърка, не давада му сложа капки!Абе истинска мъка от 2 седмици и се чудя дали и при нас не е същата инфекция, проблемът е че си нямаме Джи Пи и незнам как да процедираме!

1. Големи са й бузките
2. Късо й е вратлето
3. Чипо й е нослето
Препоръката беше: ще израстне още 2-3 месеца и ще се оправи. Аз се посмях тогава и реших, че говори глупости.
Правилно сте решили. Не е сериозно изобщо...

# 16
  • Мнения: 3 506
Аз пък бих казала никакви антибиотици, особено ако само задната хрема е проблем. Рискуваш да ги изредите 5-6 и накрая пак да има бактерии. Аз съм за пробването на хомеопатия - нищо не губиш. Но ако не искаш по едни или други причини - по-добре нищо не давай, отколкото два месеца отрови.......................

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Добре де.  Crossing Arms
А на мен никой ли няма да ми отговори?!
На сина изписаха капки Тобрекс...ще помогнат ли или ще е само загува на ценно време за лечение???????

# 18
  • София
  • Мнения: 418
Тобрекс Е АНТИБИОТИК. Тобрадекс също. Много ударно се изписва при такива случаи, включително при секрет в окото. На нас не ни помогна, бяха му слагали очните капки в болницата веднага след раждането. Не счетоха за нужно да ми кажат, не го отразиха и в епикризата. Разбрах случайно, че има вътреболнична инфекция и на почти всички бебета са капали от капките. Така де, лечението беше прекъснато. След това педиатърката ми изписа отново същите капки, но отказах да ги слагам, без да направя антибиограма на сина ми и да разберем има ли бактерии, какви са и какво ще ги елиминира.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Тобрекс Е АНТИБИОТИК. Тобрадекс също.

Пределно сно ми е, че това е локален АБ.
Въпросът е до каква степен ще е ефективен и адекватен?

# 20
  • Мнения: 277
Шани аз след перипетите ни мога категорично да ти кажа, че когато се изолира бактерия само на едно място, както е при вас в нослето се прилага лечение само локално и не е необходимо да се приема АБ орално.
При нас тобрадекса + зинат(7дена)= няма бактерии

Ти си решаваш, аз лекувам с хомеотатия синът си, но не при всякакви ситуации

Успех

# 21
  • Мнения: 1 858
Да хомеопатията е добър начин да се справите с какъвто и да е проблем НООООО в никакъв случай не трябва да се смятат хомеопатичните продукти за безвредни т'ва е глупост!Сина ми такава пневминия изкара в следствие на "безвредната " хомеопатия че напрво ми идеше да извадя очите на въпросния хомеопат.От задна хрема за 15 мин. стана ...

Така че внимателно! Naughty

# 22
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
От носа нашите стрептококи май се прехвърлиха в очичките - гноен конюктивит!Очният доктор каза, че е твърде възможно да е станало така. Слагаме Тобрекс и се чудя до кога все така с тези стрептококи ще се борим ooooh!

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ух и моя син понякога прави много гадни конюнктивити. И аз се притеснявам, но повече от отитите му и сигурно в неделя сме на качествен специалист. Така, че да видим...

Общи условия

Активация на акаунт