Незабравима(unutulmaz)-тема- 4

  • 45 874
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
BELL много ти благодаря

# 721
# 722
  • Мнения: 773
няма защо :Simple Smile)))))))))

# 723
  • Мнения: 0
дайте още малко снимки за да може да се прехвърлим във др тема след малко ще ви пусна линк за нея

# 724
  • Мнения: 773
това се опитам да направя, но има много снимки и не мога да преценя  newsm78

# 725
  • Мнения: 773
хайде лека нощ момичета, до утре

# 726
# 727
  • Мнения: 0
вижте на какво попаднах
Serhan Yavaş ve Özlem Yılmaz, Armoni Park Outlet Center'da hayranlarıyla buluşuyor...

Armoni Park Outlet Center’ın 90 bin kişiyle yaptığı “ Sizce ekranların en yakışan,en duygusal çifti kimdir ? “ anket çalışmasında ,ekranların başarılı dizisi UNUTULMAZ dizisinin oyuncuları, ankete katılanlar tarafından 60 bin oy alarak, SERHAN YAVAŞ & ÖZLEM YILMAZ çiftini ekranların en duygusal çifti olarak seçtiler.SERHAN YAVAŞ & ÖZLEM YİLMAZ 06 Şubat cumartesi günü Saat 16.00’da hayranları ile buluşup ödüllerini alacaklar.Oyuncularımızla tanışmak isteyen herkesi bekliyoruz…
Серхан Яваш и Йозлем Илмаз ще се срещнат със феновете си въвArmoni Park Outlet Center
Armoni Park Outlet Center направи проучване на 90 хиляди човека коя е най хубавата и чувствена екранна двойка? във анкетата беше включен и успешния сериал Unutulmaz артистите Серхан Яваш и Йозлем Илмаз събраха 60 хил гласа за най чувствена двойка на 06 февруари от 16.00 ще се срещне със феновете си за да получат подаръците си  чакаме всички желаещи да се запознаят със артистите
добър вечер момичета бинзи каня те на разходка до истанбул на 6 аз черпя екскурзията ти ще превеждаш и като видим харунчо ще му говориш за чувствата си в множествено число ако си съгласна потегляме

Аз още не съм научила как се говори на турски във множествено число знам само във единствено

# 728
# 729
  • На Джансел в сърцето..
  • Мнения: 89


Нали уж Харун бил сам в момента, защо е с халка на една от снимките по-назад  Thinking Я да видим коя съфорумка се е облажила без да почерпи  
[/quote]

За мен става на върпрос.. smile3521 smile3521
Два дена ме нямаше и хоп запълнихте и тая тема..


# 730
  • София
  • Мнения: 2 044
Момичета , разкажете ми кво стана в тазвечерните серии , че една риятелка ми се обади и дърдорих един час .Снощи пък вечеряхме  навън и пак не гледах .... Praynig
В Замунда и Нитро ги има качени  Peace

# 731
  • Мнения: 0
аз също харесвах харун отначалото, но вече започва да ми омръзва с тази негова нерешителност. според мен толга се доказа по-голям мъж от него и аз се надявам еда да го избере пред харун. стискам палци.

# 732
  • Мнения: 0
Цоп в новата тема!!!!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Здравейте, момичета ! Днес се присъединих към БГ Мама и съм много доволна от този факт.

Искам да споделя мнение за филма "Незабравима" . Някой гледал ли е последния епизод и знае ли какав ще е финала на филма. Хубав ден на всички

# 733
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, сигурно сте го коментирали вече, но понеже темите са три и са доста дълги ще ме извините за въпроса- колко серии е филма?

# 734
  • Мнения: 255
извинете, може да сте писали, но нямам възможност да прочета всичко ЗНАЕТЕ ЛИ КОГА ЩЕ ПРОДЪЛЖАТ СЕРИИТЕ ПО НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ И КОЛКО СЕРИИ ИМА ОЩЕ ? БЛАГОДАРЯ

Общи условия

Активация на акаунт