СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 13

  • 19 496
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Дундито2, моля те, запиши на първа страничка, че нашата госпожица се казва Нина - 20.09.2009 г.

Много ти благодаря, мила!   bouquet

# 61
  • София
  • Мнения: 2 150
Много пишете бре, не мога да ви изчета!
Добре дошли на новите мами и честит празник на Янитка  bouquet
Най-после се престраших да излезем на разходка newsm44 Доста е студено, но пък се изкефих много Mr. Green Толкова бях доволна, че забравих да купя памперси на детето (още сме на 3-ка, нали някой питаше).
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора. Shocked за 2 минути...

# 62
  • Мнения: 235
Не мога да ви насмогна цял ден бе мацки  Hug
Янита, честит юбилей!!! Здраве, щастие и любов   bouquet
Добре дошли на наборите и техните мами ieni и pepelyashka Hug
МамаТ разкошни са хлапетата, толкова истински...., ти не се спотайвай, кажи къде ги пълниш  Mr. Green
Ние закусваме в момента  Mr. Green Смукне два - три пъти, блее две - три минути, и тъй реших да оползотворя блеенето  hahaha
Находката  Hug
И днес не бяхме навън, да не казвам силна дума, ама се глася за утре  Whistling

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 6 нови отговора.  - не мога да побликувам  Crazy
Много пишете бре, не мога да ви изчета!
s0nic мислим еднакво  Hug

Последна редакция: ср, 27 яну 2010, 16:41 от mam_ma

# 63
  • Мнения: 631
Честит юбилей Янита, здраве, здраве, здраве, здрави деца, здраво семейство и за капак малко здрав късмет.    bouquet

Venilove и аз поръчах за децата такива тениски, но още не са дошли. Ние също сме маниаци пък аз да се изфукам ще ходя на концертааааа  hahaha Laughing Whistling Whistling Whistling Whistling

Относно киселото мляко : ако си спомняте в една от темите питах тук, после пидах педиатърката на която имам безрезервно доверие и на този етап не стигнах до кисело мляко, а сме си на АМ. Мнение не мога да изкажа - просто се доверих на общото и на специалистите....


По повод ракийката - прабаба ми, която е на 91 в момента е захранена с бульон от пиле + винце за аперетив. Така се е правело едно време наистина. Естествено сега само ми го разказва и казва да слушам "Кушерката" демек педиатърката.....тя така била правела, за което веднага се съгласих с нея....

# 64
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Здравейте всички,
от няколко дни не съм писала и вече има нова тема.За съжаление вече нямам интернет в къщи и няма да мога да пиша често. SadНо ще гледам поне веднъж седмично да се включвам,за да не ме забравите. Wink

# 65
  • Мнения: 68
Дундито2, моля те, запиши на първа страничка, че нашата госпожица се казва Нина - 20.09.2009 г.

Много ти благодаря, мила!   bouquet

А колко кила и санти се родихте мила?

# 66
  • Мнения: 655


Относно киселото мляко : ако си спомняте в една от темите питах тук, после пидах педиатърката на която имам безрезервно доверие и на този етап не стигнах до кисело мляко, а сме си на АМ. Мнение не мога да изкажа - просто се доверих на общото и на специалистите....


не,не,не изобщо не изрази мнение,да не си помислиш hahaha hahaha hahaha

# 67
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Честит рожден ден, Янита Hug Жива и здрава.

Добре дошли на новите мами Hug

11 см за един месец newsm78 уау

Мойта зелка не е спала цял ден Crazy Сега съм го метнала на люлката и пак не ще да заспи. Дано поне нощес реши да не се буди. А аз цял ден посрещам гости. То или няма никой ил ивсички се изсипват в един ден

А за виното и ракията, дето на времето давали на бебетата, имаше една тема наскоро. Та там някой беше писал, че нормално е като се накърка бебето да откара цяла нощ Crazy ТО и аз кат пийна повечко ми се доспива и спя като заклана

# 68
  • Мнения: 3
Здравейте и от нас - мама Дани, кака Вики и бебе Даная. Аз съм от новите мами и писах за киселото мляко и захранването в края на тема 12, затова сега няма да се повтарям.
Лъки, благодаря ти за отговора, успокои ме!
Янитка, ЧРД, мила - бъди желана и обичана!
Дундито, като започнеш да добавяш, боцни и нас  Wink
Даная се роди на 03.09., 3300 кг и 50 см, появи се на термина.
Кажи и каква е играта със снимките на първа страница Simple Smile
Благодаря и ще се постарая да ви следя темпото, умора нямате, ей....
Отивам, че малката иска внимание.

# 69
  • Мнения: 631


Относно киселото мляко : ако си спомняте в една от темите питах тук, после пидах педиатърката на която имам безрезервно доверие и на този етап не стигнах до кисело мляко, а сме си на АМ. Мнение не мога да изкажа - просто се доверих на общото и на специалистите....


не,не,не изобщо не изрази мнение,да не си помислиш hahaha hahaha hahaha


мммммммммм така де.........хич и не си помислям да изразявам мнение  Mr. Green Mr. Green Mr. Green ЕнтЕлегентна работата находкеееее

# 70
  • Мнения: 3
"А за виното и ракията, дето на времето давали на бебетата, имаше една тема наскоро. Та там някой беше писал, че нормално е като се накърка бебето да откара цяла нощ  ТО и аз кат пийна повечко ми се доспива и спя като заклана"

Зависи, някои буйстват като си пийнат  Grinning

# 71
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
"А за виното и ракията, дето на времето давали на бебетата, имаше една тема наскоро. Та там някой беше писал, че нормално е като се накърка бебето да откара цяла нощ  ТО и аз кат пийна повечко ми се доспива и спя като заклана"

Зависи, някои буйстват като си пийнат  Grinning
Joy

# 72
  • Мнения: 260
  bouquet Здравейте мили мамчета не съм писала отдавна , но от време на време Ви чета !!!
Имах огромното удоволствие да се запозная лично с Миринда , а тя е страхотна мадама а пък малкия е съвършен ще кача малко снимчици на нашите бебешоци Hug
Ние сме добре вече не се кърми ме почти от месец и дори не му и липсва като  гледам, давам му ФРИЗОЛАК , давах му преди и НАН  но много го запичаше, ох сега почвам да Ви чета  и  да вида малкия че нещо се разхълца!
Впрочем утре сме на консултация и ще видим колко сме наддали и последната пентаксим ще бием  дано да я понесе добре!
ЧАО ЗА СЕГА Hug  ЧРД ЯНИТА ПОЖЕЛОВАМ ТИ МНОГО МНОГО СЕМЕИНО ЩТАСТИЕ!

# 73
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 859
А за виното и ракията, дето на времето давали на бебетата, имаше една тема наскоро. Та там някой беше писал, че нормално е като се накърка бебето да откара цяла нощ Crazy ТО и аз кат пийна повечко ми се доспива и спя като заклана
Точно оня ден на мъж ми бабата (85) разправяше как щяла да си умори детето - бебе на 9м. Свекърва й я посъветвала да му направи компрес с ракия на гърлото, че кашлял и тя хоп! А бебето и то - хоп! и като умряло. Алкохолно натравяне...

# 74
  • Мнения: 277
На сестра ми бебока вчера направи 9 месеца. Днес са били на консултация - 10 300, 75 см Simple Smile Дунда малка Simple Smile  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт