Fragrancedirect.co.uk- 7!

  • 43 012
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Препоръчайте ми моля мъжки парфюм. Съпруга ползваше HE WOOD но му свърши, в нета не го намирам, а не ми се дават 150 лв да му го купя от тук. Нещо подобно като аромат дали има?

# 736
  • Мнения: 4 202
Някой ще пуска ли поръчка до английски адрес?

# 737
  • Мнения: 522
Препоръчайте ми моля мъжки парфюм. Съпруга ползваше HE WOOD но му свърши, в нета не го намирам, а не ми се дават 150 лв да му го купя от тук. Нещо подобно като аромат дали има?

виж тук http://www.cheapsmells.com/viewProduct.php?brand=Dsquared2&p … ory=&id=73063

# 738
  • Мнения: 65
Някой ще пуска ли поръчка до английски адрес?
По този повод някой би ли ми разяснил как пуска поръчка на английски адрес,защото аз бях опитвала 2 пъти и не се получи?  Rolling Eyes

# 739
  • Варна
  • Мнения: 1 919
Някой ще пуска ли поръчка до английски адрес?
По този повод някой би ли ми разяснил как пуска поръчка на английски адрес,защото аз бях опитвала 2 пъти и не се получи?  Rolling Eyes
Моля и на мен  Praynig Може и на ЛС.

# 740
  • Мнения: X
За поръчка през англ. адрес:
1. Регистрирате се в сайта на фирмата посредник (ГИВ Транспорт, ползвам аз).
2. Там е указан адреса, който попълвате в сайта на ФрагрансДирект. Променяте само деливъри адреса, билинг адреса си стои вашия. Ако промените както трябва адреса за доставка, сумата за доставка трябва да ви стане 1. 95 паунда.
3. Поръчката се прави през картата, с ПейПал НЕ става!
4. След като поръчате, записвате /регистрирате поръчката в сайта на фирмата посредник и си чакате. Можете да видите, кога ще я доставят в Англия и кога тя ще отпътува за БГ.
В общи линии за това се сещам...
Поръчката за тази доставна цена е максимум 60 паунда, ако превишите сумата, доставката става 4.95 паунда.
Цените за доставка през посредник се обявяват отфирмата посредник, обикновено на сайта.

# 741
  • Мнения: 65
  bouquet Благодаря ти мнооогооо!  Hug Ето къде ми е била грешката,аз се опитвах да платя чрез Пей Пал. doh

# 742
  • Варна
  • Мнения: 1 919
  bouquet И от мен Благодаря Цъфс !

# 743
  • Sofia
  • Мнения: 45
някой поръчвал ли си е това: http://www.fragrancedirect.co.uk/Elizabeth-Arden/Elizabeth-Arden … -Set/invt/0025217 ? Изглежда ми добра оферта, но досега не съм ползвала козметика на Elizabeth Arden.  newsm78 newsm78

# 744

Общи условия

Активация на акаунт