Отговори
# 690
  • Мнения: 2 784
Коте,  Mr. Green hahaha "Редактираща почивка" е много свеж израз и аз имам нужда от една.  Twisted Evil
Галл, какво се бъгна и ти?! Оздравявай бързо!  Wink

# 691
  • Мнения: 242
Здравейте,момичета Hug

Най-накрая всичко пак си е постарому и ще се включвам по-честичко.Липсвахте ми,не крия,но тези две седмици така ми се завъртаха нещата,че все не стигах до компютъра ooooh!
Вчера изпратихме майка ми.Малко ми  е тъжно.Явно колкото и да не се разбираме и колкото и време да е минало,откакто тя е там,на мен все ще ми е тъжно на всяко изпращане.

Не мога да се включа по коментираните теми,защото не съм чела през последните 5-6 дни,но ще се опитам да прочета.
Сега искам да честитя на всички малки порастнали рожденичета,които вече празнуваха и на техните родители Hug
Да сте здрави,щастливи и винаги позитивно настроени
Hug

При нас положението е едно и също.Здрави сме,обаче Жорето има червеи в гащите,пращи от енергия и буквално ми взима тока.Излизат му три зъба наведнъж-пети,шести и седми и постоянно се върти вечер.Не може да заспи.Заспива към 1 и после се буди със зверски рев поне 3 пъти през нощта.Така е от две седмици насам,ама ...и това ще мине Laughing Все така се успокоявам.Важното е,че като вадим зъби поне нямаме "странични реакции". Наско също вади зъби,но той поне не мрънка,на мама юначето Heart Eyes Обаче скоро ще остане без кошара ако продължава така упорито да си я гризка Laughing

Показваме вече кой кой е от снимка.Наско без грешка показва мама,тате,Жорко и Наско.Като видят собствените си снимки обаче е голям кеф Laughing Наско обича една кака от рекламата на Инфлуцид и всеки път й праща усмивки,ама от най-големите Mr. Green Жорето пък все още си харесва Мария Илиева от рекламата на Кит Кат Laughing Други номера нямаме кой знае какви-пляскаме,казваме "доо",т.е "браво",пеем,танцуваме,"плашим" хората около нас и т.н. Ще запиша някой клип да ни видите,че скоро не сме си показвали магариите Laughing Жорето мога да кажа,че проходи,ама не съвсем.Обикаля си спалнята постоянно и без проблем.Прави вече по десетина крачки,но казвам "не съвсем",защото на земята не иска да ходи.Иначе хванат за едната ръчичка си върви без проблем.Та затова не мога да кажа със сигурност,че е проходил...Наско вече стои без опора,но все още не прави крачки.

По настояване на свеки започнахме да мъчим малчовците с гърнето,обаче те, милите, реват като луди само като видят...Наско изпада в див ужас само като го сложа да седне.Крещи,реве и трепери.Та засега опитите ни са безуспешни.Аз въобще не искам да ги мъча,ама като слушам постоянно въпроса "Днес пак ли нямаше време да ги сложиш на гърнето?" /сами си представете тона на казаното ooooh!/ и на мен ми призлява вече #Cussing out Мъча ги,колкото да кажа,че съм ги пробвала.Добре че Боби е на моя страна,та като се ядосвам,поне мога да си споделя яда на някого Laughing

Айде стига вече с мрънкането,че не е типично за мен.Дните ми са прекрасни!!! Laughing
До после,ама този път със сигурност Peace

Последна редакция: пн, 08 фев 2010, 08:37 от •● foxy81 ●•

# 692
  • Мнения: 143
Днес нямаме ли си рожденници?

Фокси : Hugхайде включвай се,че вече много липсваш!

Момичета, дайте идеи тогава за друг ден. Аз предлагам да се срещнем в добрата стара "Виктория" (от първата ни среща) и после ,който иска "Брилянтин" ни е близко Sunglasses

# 693
  • Мнения: 139
Привет и от нас!
Отново ви благодаря за подкрепата. Поговорихме си със съпругът ми, казах му как се чувствам, че ми писна вече от всичките компромиси. Той се съгласи с мен, каза че оценява какво правя. Но ми се ще да го показва по някакъв начин. Както и да е, всичко е наред. Даже Дени вече не дриска. Беснее яко...

Гледам снимките и не мога да се нарадвам! Какви хубави и лъчезарни февруарчета.
Mia66, много е сладка твоята Плами, сега пак я гледах Simple Smile Усмихнато дете! Мамурии, приказни момчета, май са много привързани един към друг?
Ирисче, много е готин малкия, и снежния човек е страхотен! Така ми липсва снежецът...
Коникокони, много сте хубави, малчо е голям сладур!
Толо, ТОло, ех тази Ралица-Хубавица! От къде сте ги взели тези магнитчета? Много са пъстри и весели.
Качвайте още снимки МОЛЯ!!!

Куцо пате, къде изчезна? Фокси, качи малко снимки на малчуганите.

И ако мога да те посъветвам, не им създавай стрес на децата. Не ги мъчи с гърнето. Ще им дойде времето. Аз от 1 месец съм го дала на Дени да си го разглежда и да си играе с него, слага и вади играчки. Почнах да я слагам от 2 дни да седи с дрехите на него, гледам я че седи, и си клати краката Simple Smile, като проходи самостоятелно и стабилно, ще я слагам и по голо дупе. Но май ще е по скоро като се затопли времето, да я държа без памперс.

Коте, видях страничката, този "младеж". На първо четене ми изглежда малко чалнат. Много нарцистично ми звучи всичко написано. Голям талант явно ще да е Wink

Хайде до скоро, че малка ще се събуди, да и мисля манджа за папане...че апетита се върна с пълна сила Simple Smile

# 694
  • Мнения: 242

Фокси : Hugхайде включвай се,че вече много липсваш!


ООо,вие ми липсвахте Hug
Вчера сутринта бяхме в София и пак ми стана едно такова тъпо,че нямаше как да обиколим и да ви видя.Ако бяхме тръгнали по-късно щяхме да вземем и децата.Обаче тръгнахме в 7 и те все още спяха.Свеки дойде вкъщи да ги гледа.Надявам се като се позатопли най-накрая да навия Бобеску да дойдем,щото вече ми писна да си стоя все в Пловдив.

А по повод идването на свеки у нас отново да си излея яда...Толкова е обсебена от мания за подреждане,че ми е нареждала нещата в кухнята,във шкафовете,в гардероба!!!! и т.н. Нищо против нямам,ама при положение,че си беше подредено,а тя да ми нарежда всичко по неин си вкус...не ми се нрави особено.Боян също се ядоса,най-вече заради това,че чак в шкафовете е бъркала и искаше да й се скара.Обаче аз го помолих да не го прави,защото във всички случаи аз съм виновна и щеше мен да навре в на кучето г...а.Пък и едва ли вече ще се налага свеки да гледа малките у нас,та затова и спрях да се ядосвам...Яд ме е само,че излиза така,все едно съм неподредена,само защото на нея не й харесва подредбата.Много иска да ми дава наклон в живота тая жена,ама няма да й стане номера.Нещо е стиснала джуките в последните седмици и не мога да разбера сега пък за какво се сърди.Иди я разбери...

Йоли,ми щом имаш желание ще пусна няколко след рождения ден,защото от тогава ви пусках...А за вашия семеен "проблем" ще се върна да чета ей сегинка Hug
Мерси за съвета Hug Всъщност и аз смятах да подхождам по същия начин,ама заради натиска на свеки гледам да ги слагам поне по веднъж на ден,та после поне да имам очи да й кажа,че съм ги слагала...понеже не мога да лъжа Blush
тук гледат рекламите Grinning

Последна редакция: пн, 08 фев 2010, 09:01 от •● foxy81 ●•

# 695
  • Мнения: 236
Честито на вчерашните рожденичета Мартин, Антонио, Дона, Иво и Станислава! Да са ви здрави и щастливи дечицата, момичета!

# 696
  • Мнения: 360
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВЧЕРАШНИТЕ Н И МАЛЧУГАНИ МАРТИ,АНТОНИО И ДОНА.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВКО И СТАНИСЛАВА,БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ.


Сватя,аз отдавна следя творчеството на този така талантлив младеж Joy Joy Joy
Е няма такъв снеговалеж ooooh!кога ще спре да вали,искам вече да излизам по цял ден на разходки #Cussing out
Маринче,аз съм за Виктория,за Брилянтин ще си замълча,не е мойто заведение,но както го решите и аз съм със стадото Hug
Вержи,айде да те помоля да не си чак толкова добра със свекърва ти,първо защо трябва зорлем да разреваваш децата,и така най-много да намразят гърнето,и как така ще ти прережда къщата.Аз ако бях майко мила,нямаше място да си намери тая клета женица Twisted Evilможе много да ви помага не знам,но тоива е доста нагло от нейна страна,и го прави защото знае ,че ти няма да се обадиш.
И една молба,може ли да оправиш на 1 страничка рождения ден(датата) на Ивко и Станислава PraynigИзвинявай ако звуча нахално Embarassed
 Хубав ден момичета  bouquet

# 697
  • Мнения: 242


Вержи,айде да те помоля да не си чак толкова добра със свекърва ти,първо защо трябва зорлем да разреваваш децата,и така най-много да намразят гърнето,и как така ще ти прережда къщата.Аз ако бях майко мила,нямаше място да си намери тая клета женица Twisted Evilможе много да ви помага не знам,но тоива е доста нагло от нейна страна,и го прави защото знае ,че ти няма да се обадиш.
И една молба,може ли да оправиш на 1 страничка рождения ден(датата) на Ивко и Станислава PraynigИзвинявай ако звуча нахално Embarassed
 Хубав ден момичета  bouquet

Въобще не нахалстваш..Кажи какво точно трябва да оправя,че нещо не съм в час Blush
А по отношение на свеки си права,ама не казвам нищо,защото тя се сърди от най-малкото.И тя не казваи не прави никакви намеци пред Боян,а само пред мене,защото тя просто не може да се примири,че собствения й син може да й кресне и да й се скара.А аз каквото кажа-на нея не й пука.Затова все на мене ми трие сол на главата.Това няма да се промени,затова съм казала на Боян да не казва нищо.Само ще загубя аз от това...

# 698
  • Мнения: 360
НА Ивко и Станислава рождения ден е днес,а пише ,че е бил вчера на 07.02 Wink

# 699
  • Sofia
  • Мнения: 2 502


Мили дечица, пожелавам ви много игри, много подаръци и много смях!!!

Фокси, абе вярно, че ти си супер добричка, ама не травмираш ли децата така? Що не й кажеш на свекърва ти, че шкафовете и да ти ги подрежда страдаш само ти, защото се ядосваш, ама децата така да се тръшкат и тя да настоява....е, не е познала.
Направо ти се възхищавам на търпението, аз нямаше да мога...или по-скоро изобщо нямаше да й се връзвам за гърнето и да се мъча да правя нещо, ако толкова я влече, дай й го да си седи тя на него  #Cussing out #2gunfire
Извинявай, че така ти се меся  Hug

За срещата и аз съм за. Със сигурност за Виктория, за Брилянтин ще пропусна, но поне ще ви видя на клю-клю  Grinning Hug

Викиии, виждам те Simple Smile Драсни някой ред, пусни някоя снимчица  Hug

Последна редакция: пн, 08 фев 2010, 10:10 от cutesmallcat

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Фокси,кажи на свекча така.Нямам никакво време да ги слагам на гърне.Първо гледам да се лакирам,да си направя пилинг,после маска.Косата да си оправя,гримче да сложа.И то станало вече никое време-казвам ти много ми е трудно,разбери ме  Joy
Ще удари чейнето в пода и няма да може нищо да каже

# 701
  • Sofia
  • Мнения: 2 502
Момичета, а какво ще кажете за един пиано бар да направим? Така има шанс да се включат и мами, които бягат по тъча досега Wink

# 702
  • Мнения: 360
Момичета,на нас дето сме се подули малко от към коремите на място като Брилянтин няма да ни е много комфортно,та си мисля ако искате може един пиано бар да направим Rolling Eyes
Айде всяка да си каже мнението къде и се иска повече да ходи след пицарията и да решим,после ио датата да нагласим и така. Hug

# 703
  • Мнения: 360
ОПСССС Сватя заедно сме писали,аз съм за твоето предложение Joy
Ели,ама мнго добре си го написла,дано Фокси те послуша hahahaще стане интересно,Вержи снимай моля те. Mr. Green

# 704
  • Мнения: 242

Ели,ама мнго добре си го написла,дано Фокси те послуша hahahaще стане интересно,Вержи снимай моля те. Mr. Green

Уф,леле,ако й кажа така наистина няма да има какво да каже...Ама после ще ме разнася из цялата махала каква безотговорна майка съм Laughing

Тя си мислеше,че след като майка ми е тук ще имам повече свободно време.Да,ама не Naughty Напротив! Не можех да оставя малките на майка ми за повече от 5 минути,защото тя изобщо не е свикнала да се занимава с повече от едно дете.Пък и тя не е такъв тип човек дето ще почне да им прави муцуни и смешки,за да ги развеселява и да се заиграва с тях.Тя просто ги гледа /тоест единия/ и вика след тях. Та затова и аз основно се занимавах с тях. Помощта от майка ми беше да ми измие чиниите и да сготви отвреме-навреме.Аз ако имах време щях да пиша и тука,ама...
Абе каквото иска да си говори.Аз си трая,такава съм си..Обаче изведнъж ще ми прелее канчето и ще избухна.Само чакам напрежението съвсем да ескалира.По-важното за мен е,че и Боби е с мен.И ако вчера не го бях спряла щеше да се скара с майка си за подреждането.Тя сигурно си мисли,че аз съм в основата той да не й говори или да се кара с нея,ама само ако знеше,че всъщност аз го спирам....Някой ден ще разбере...

Последна редакция: пн, 08 фев 2010, 10:34 от •● foxy81 ●•

Общи условия

Активация на акаунт