Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Фокси,и без това сме безотговорни.Нали знаеш те едно време как хубавооооооо са си гледали децата,а ние .....

# 706
  • Мнения: 242
Фокси,и без това сме безотговорни.Нали знаеш те едно време как хубавооооооо са си гледали децата,а ние .....

Ох,мани,мани. ooooh! И майка ми като взе да ми повтаря,че на 1 годинка съм акала в гърне и съм пиела сама от чаша....Казах й,че всички деца са различни и едно време като е имало основно пелени за многократна употреба,много ясно,че ще предпочетат да си мъчат децата на гърне,само и само да не перат толкова много.И й се скарах да не сравнява децата ми с другите,защото явно не забелязва,че за сметка на това те правят много други неща,които други деца все още не могат.Попитах я дали на нея й е било приятно,когато са я питали защо аз на 2 години все още не съм можела да говоря или постоянно да я питат за брат ми защо на 2 години тепърва е прохождал /той е бил с гипсирани крачета от раждането до 2 годишна възраст/.Та просто я подсетих дали на нея й е било приятно постоянно някой да й го натяква..Нищо не ми отговори...Щях да я попитам също защо като е била уж толкова добра майка ме е оставила на 6 годинки да живея у баба и дядо,само за да не се разкарва тя да ме взима и води на у-ще...ама спрях,защото пак щях да зачеквам стари теми...

# 707
  • Мнения: 95
Момичета почерпете се за здравето на  Ивко днес


Честит празник на Станислава,да расте весло и здраво дете Hug

# 708
  • Мнения: 57
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ИВКО И СТАНИСЛАВА!

Момичета, Hug
И аз много искам да се видим.Ще се опитам да се включа и аз, ако не е много късна среща, че после до Бистрица ...  ooooh!

# 709
  • Мнения: 242
Деси,честит рожден ден на Ивко! Здрав,весел и послушен да расте за ваша радост Hug
Честит празник и на СТанислава! Да е жива и здрава и много послушна Hug

Сто поста написах от сутринта,ама ей сега се сетих да честитя Embarassed

# 710
  • Мнения: 89
Да ви разкажа един скорошен разговор с моята свекърва:

Тя : Силве,ама сложи на Раличка обувки вкъщи,защото така няма да проходи.
Аз: Слагах й,но тя веднага ги разлепва и събува,а ако не успее започва да реве и да ги дърпа...
Тя: Е,поне ще има нещо на крачетата да не й мръзнат....
Аз:  newsm78 Е как ще има нещо...нали ти казвам,че веднага ги събува ! Ще й купим други,с ципче за да не може да ги сваля сама.
Тя: А! Тя и с ципчето ще се научи бързо да ги събува....

 Crazy  Crazy  Crazy

И още нещо : Тя " Ралица се дави с трохите,защото ти трябваше от по-рано да започнеш да й даваш корички хляб.."  Е,нали точно чрез даване съм установила,че се дави !  ooooh!

Честит празник на днешните рожденици!  Heart Eyes

Фокси,права си абсолютно.И без да се насилват нещата всичко си идва на място, без усилия и без драми.Много важно,че детето е приключило с памперсите 3-4 месеца по-късно или по-рано...

# 711
  • Мнения: 143
Честит рожден ден на Ивко и Станислава!
Миме, защо не ти харесва "Брилянтин" - заради музиката или нещо друго. Аз много харесвам ретро и смятам,че повечето хора се забавляват на такава музика newsm78

За пиано бар - никога не съм ходила,така че нямам нищо против да отида PeaceТам каква е музиката? Извинете,ако много досадих с въпросите, но за мен музиката е на първо място при едно събиране от какъвто и да е тип.

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
dorabella ,в пиано бара е задължително чалга,ама от най-дъртата  Mr. Green-шегувам сееее
чалга не слушаш,нали?

# 713
  • Мнения: 143
Елфи, да , не слушам чалга. За пиано -бара се притеснявам да не е много "умрела" музиката Wink Незнам, аз като отида в бар обичам да си танцувам , не да седя на маса и да пия (първо защото не съм много по пиенето и второ защото имам шило в д-то и не се сдържам на едно място Mr. Green)

# 714
  • Мнения: 360
Брилянтин не мми е допадал никога, не заради музиката,просто ми е  много тясно там. PeaceВ пиано баровете е също най-често ретро музика.
Елфи,смей се,но в София са открили пиано-бар с чалга Stop Sickегати безвкусицата...

# 715
  • Мнения: 143
Тясно казваш newsm78 не съм забелязала...или може би като по-нахална на дансинга, аз правя на другите да им е тясно Mr. Green

# 716
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте, момичета!

Честит рожден ден на всички мъничета които съм пропуснала тези дни!

Честит рожден ден и на Ивко!Да расте здрав и силен!

Да почерпя, защото моята кума роди тази сутрин момиченце 3250гр.казва се Катрин.Много съм щастлива.  Heart Eyes



На партито в събота беше много хубаво.Потанцувахме, пихме и се веселихме.Повечето ми колеги и колежки или са бременни или родили на соро или са станали бащи.Това е много хубаво само бебета около мен.
В тази връзка ние ходихме в пиано бар.Намира се в кв.Изток срещу Фантастико.Много е приятно.Свирят повече ретро.На мен също ми харесва Брилянтин , но тази лудница и ръганица хич не ми харесва.

Лори, а Весо е страшен таньор.Не се спря.Следващият път задължително с него.

Хайде след малко мога пак да се включа.

Последна редакция: пн, 08 фев 2010, 11:36 от larakroft1

# 717
  • Мнения: 242
Момичета,тези от вас,които НЕ виждат снимка на детето си на първа страница,нека да ми пратя такава на sweet_vanilla81@yahoo.com .Вероятно вече сте ми пращали,но вчера си разчиствах компютъра и може да съм изтрила някоя снимка.
Ще правя нова първа страница,но едва ли ще успея до завършването на тази тема.

Благодаря!
С уважение:
Черешка Дръжкова,с псевдоним Сексулина Мераклийска
гр. Филибетски
08.02.2010г.
тел. за справки: черна Моторола,модел -от Първата световна...

 Laughing Mr. Green

Дани,честито за новото бебенце! Живо и здраво да е Hug

Последна редакция: пн, 08 фев 2010, 11:34 от •● foxy81 ●•

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

Пфу,призна си най-сетне  Laughing,а Боян знае ли  Crossing Arms

# 719
  • Мнения: 242

Пфу,призна си най-сетне  Laughing,а Боян знае ли  Crossing Arms

Знае,когато аз реша да му кажа Laughing

Общи условия

Активация на акаунт