ЮНЧЕТАТА ни добрички пипат всичко със ръчички - ТЕМА №101

  • 25 346
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
мерси много за поздравите, Честито и на останалите месечковци големи, добре че сте вие, че да ми напомните  Blush аз съм такъв заплес, а и имаме ужасна хрема, която много го мъчи писенцето ми и цял ден ревове. Главата ми дава заето вече.
Катеринка за гърнето аз първия път я държах малко повече докато се изака и веднага я махнах от гърнето, като преди това имаше ръкопляскане и викане "браво" и други маймунджулъци да разбере, че е направила нещо хубаво и може би на втория, третия ден започна всеки път като я сложа на гърнето или да ака или да пишка. Но ние сме от дрисливите бебета, по 4-5 пъти на ден и може би затова е било по-лесничко при нас.

# 16
  • Мнения: 57
Анжи, браво за темата!
Честити месечинки!

И аз взех гърне, ама за сега само пикае в него.

# 17
  • Мнения: 96
Темата е страхотна и много свежа, браво на авторката   bouquet
Кате, Ники е страхотна на гърнето Peace

# 18
  • Мнения: 69
Sunflower, благодаря за отговора Simple Smile  Hug

Viper, браво за смелостта. И аз го чета навсякъде това, но си мисля, че при нас е неприложимо, защото са две. А една мноого строга близнашка мама ми беше казвала, че нейните са ревали по 2-3 часа през нощта, за да постигнат резултат "сън без прекъсване". Но нейните методи са много далечни на моето светоусещане, затова ще си ставам по 20 пъти докогато е нужно. Всъщност толкова свикнах с тези ставания, че вече не ми тежат. Само ми е тежко, когато някое от бебетата будува от зъбки до 4-5 сутринта. Ето тогава съм парцал!

# 19
  • Мнения: 3 294
Анджи , стряхотна темичка си ни спретнала   bouquet  bouquet

Кате , много сладка Ники  Heart Eyes

И ние взехме гърне , но мисля да поизчакам да стане малко по-топличко и тогава ще се мъчиме  Crazy

Последна редакция: ср, 27 яну 2010, 17:47 от Mindi

# 20
  • Мнения: 187
galinkacat, не пия хапчетата от невролога! А кистата я чакаме да видим дали ще расте или намалява... Искам първо да се консултирам с гинеколога и после ще видя какво ще пия!
За гърнето: ние имаме две (аз купих едно ипосле ни подариха). Слагах го един два пъти, но се разрева...и за сега сме на памперс....
Аз определено си имам глезан. Днес като спа на обяд гушка баба си, защото го остави да спи на леглото до нея! Иначе е спал пак на ръцете й!
Иначе от вчера следобед отказа да яде. Голям рев, не иска пюре! И аз правя мляко с бисквити! Чак преди малко отвори уста и изяде две пюрета (морков+ябълка, круша) общо 250 гр.  #Crazy Направо ме хвърля в замисъл това дете! Вече май ще минем основно на готвено... newsm78 мога ли на всяко хранене по 5 лв. да давам? Смятам да купувам пюрета от плодове и зеленчуци, които не са актуалниза сезона!
Кашата от елда свършва за два ден  newsm78, мляко на два дена  newsm78 . А иначе е слабичък....В смисъл не е напомпан...почвам да се притеснявам, защото започна да яде месо, и ръфа хляб...и може скоро да се оплача, че си имам плондер  rotfImao

Аз пак да питам за хомеопат в Бургас?

# 21
  • Мнения: 165
Много хубава темичка Heart Eyes
Анджи, дано Гошето се оправи вече, че и на вас много ви се събра  Hug

Аз пак да питам за хомеопат в Бургас?
Сестра ми, като беше по-малка я водеха при Татяна Джокло - майка ми е доволна от нейното лечение, иначе аз лично не съм я "ползвала" Laughing Кабинета и е до Макдрайв в една кооперация(поне там беше последно)

Ели днес е супер крива, явно неизлизането в тия студове и ветрове се отразява и на двете ни..дано утре няма вятър да поизлезем, че вече ще откача и аз Crazy

Гърне и аз купих, но започна да плаче и ще оставя за по-нататък..не мисля, че е толкова важно да се научи отсега(да не вземе да се засегне някой Heart Eyes )
 А за намаленията по магазините..изкушавам се, но само, ако ни е нужна дадената дрешка в момента..поръчвам и от Ларедут(и аз) - маратонки Адидас за 11 евро от нова колекция(с разни чалъми става такава цената - има отделна тема в На пазар) тук няма как да купя..

Последна редакция: ср, 27 яну 2010, 18:05 от tаnka80

# 22
  • Мнения: 3 294
the1 една приятелка лекува дъщеря си с хомеопатия и е много доволна от лекарката която посещава , ще взема данните и и ще ти пиша на Л.С. Hug

# 23
  • Мнения: 57
denisss е рожденичка днес! Да е жива и здрава! Ама не се е появявала скоро тук, я веднага да се яви!

# 24
  • Мнения: 46
Кате, много ви е спешъл гърнето Laughing Много е сладка Ники на него. Ицко ака по2-3 пъти на ден на гърнето. Само като видя, че почва да се напъва и да издава определени звуци  го слагам и той почти веднага се изаква. Аз съм взела най-обикновено гърне на Чико, по-височка му е облегалката отзад и няма опасност да се катурне назад.
Вайпър, браво на теб. Ще ми се и аз да го отуча от приспиване, будене за  кърмене и изобщо от спане на нашето легло, нооо как и кога все още незнам Sad
The 1, поне не хвърляш кашите. Нашата каша елда не мисля, че ще свърши и за месец с това темпо по 2 лъжици на закуска Laughing

# 25
  • Мнения: 187
аааа при нас нищо не се хвърля! Момчето и в торбата за боклук ще бръкне стига да намери нящо за хапване! Joy Кризата май няма да успее да ни банкрутира, ама Алекс е на път! Като кажа на татко му, че ми трябват пюрето и той Rage
Аз се сетих още нещо: някой да се е явявал на изпитите за европейска диплома за владеене на език? Няма значение за кой, нека пише....

# 26
  • Мнения: 13
nana и нашето е с висока облегалка, но това не попречи да се катурне напред   #Crazy имахме си вече първия ужулен нос  Mr. Green

А да питам мамите на щъкащи в проходилки бебета - с обувки за прохождане ли ги пускате да ходят? Адриана се изправя постоянно и то на земята и се притеснявам, че е без специални обувчици за прохождане, а няма такива малки номера като за нея. Извинявам се за тъпия въпрос ама хич не съм наясно с тия обувки. Може ли да се увредят по някакъв начин крачетата като е босичка?

Последна редакция: ср, 27 яну 2010, 18:24 от ♥sunflower♥

# 27
  • Мнения: 69
Темичката е страхотна Simple Smile)   bouquet

Lsb, аз давам по цяло разтворено хапче Коризалия няколко пъти през деня и вече виждам резултат Simple Smile)
Пръстът посиня...

Коларгол-ът е сребро , а сребърната вода си е нещо друго Simple Smile

denisss , да си жива и здрава   bouquet

♥sunflower♥, Кайо щъка с буйки Simple Smile

Последна редакция: ср, 27 яну 2010, 19:08 от mona-balona

# 28
  • Мнения: 69
Кате, много ви е спешъл гърнето Laughing Много е сладка Ники на него. Ицко ака по2-3 пъти на ден на гърнето. Само като видя, че почва да се напъва и да издава определени звуци  го слагам и той почти веднага се изаква. Аз съм взела най-обикновено гърне на Чико, по-височка му е облегалката отзад и няма опасност да се катурне назад.
Вайпър, браво на теб. Ще ми се и аз да го отуча от приспиване, будене за  кърмене и изобщо от спане на нашето легло, нооо как и кога все още незнам Sad
Нана, тати Мишо го купи и избрал най-гъзарското, естествено  Sunglasses (и най-скъпото....) Аз се тюхках тук преди време, че в Джъмбо гърнетата са скъпи... А това е дваж повече от Джъмбовите  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 5 000
♥sunflower♥ Ники в прохидлката е с декоративни обувки. На Благо му бях купила Колев и Колев за прохождане, беше като в менгеме, после мина на маратонки. Никола мисля направо с маратонки да прохожда, или някакви сандалки, затворени, Благо имаше на 1г и 2-3 месеца много хубави, кожени, мекички и затворени отвсякъде, високи до глезена, мисля такива да взема и за Ники.

Благодаря за новата тема   bouquet много е хубава

Общи условия

Активация на акаунт