ЮНЧЕТАТА ни добрички пипат всичко със ръчички - ТЕМА №101

  • 25 366
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 596
Добро утро от една наспала се мама  Laughing Нека отговоря и аз:

1. Бебетата на всички ли се опитват да сядат сами- Катерина сяда сама от три седмици някъде, от тази пълзи вече съвсем истински
2. На повечето излязоха ли им зъбки, че ние още сме щърби бабки! То 100 тема мина, то чудо!- Има вече 6 зъба, други не се задават на хоризонта
3. Проходилка ползвате ли и каква?-  имаме от двата вида, сега ползваме тази, която е тип паяк. Голяма радост е в нея, разхожда се във всички стаи и нея.
4. За жълтъка кога мислите да го вкарвате- 8-ми месец добре ли е?- Мисля да започвам с него. Имам домашни яйца за целта.
5. Къде е somebody- нямам никаква информация.

# 46
  • Мнения: 143
Чудна ни е темичката  bouquet браво на авторката  bouquet

Гледам повечето бебоци са пропълзяли моята мома хич и няма намерение да пълзи но пък с проходилката сме неудържими Mr. Green
За зъбите имаме си два и още два са на път вече почти се виждат Whistling
Жълтъка го въведох в седмия месец Peace

# 47
  • Мнения: 9 814
1. Бебетата на всички ли се опитват да сядат сами- Сяда сама от около две седмици, но трябва да се хване за нещо иначе още й е доста трудно

2. На повечето излязоха ли им зъбки, че ние още сме щърби бабки! То 100 тема мина, то чудо!- Има два зъба, за други изгледи няма. Избиха й в началото на януари, т.е. на 6 м. и половина

3. Проходилка ползвате ли и каква?-  имам най-ообикновена на Бертони, която купих ей така да има. И добре че, не се набутах за по-скъпа- хич не я харесва, предпочита да пълзи.

4. За жълтъка кога мислите да го вкарвате- 8-ми месец добре ли е?- Скоро няма да е.

5. Къде е somebody- у дома  Wink

# 48
  • Germany
  • Мнения: 7 972
               
Няколко неща искам да питам,който може нека отговори:
1. Бебетата на всички ли се опитват да сядат сами, ние въобще още не правим такива опити, но за това пък пълзим успешно. Лежим си в леглото и си ядем, каквото ни попадне, камо ли да правим опит да сядаме. - Нито седи, нито пълзи. Ако му подадеш ръце, тръгва директно прав да става, но сам опити не прави.
2. На повечето излязоха ли им зъбки, че ние още сме щърби бабки! То 100 тема мина, то чудо! - Имаме едно зъбче излязло наполовина...
3. Проходилка ползвате ли и каква? - Не ползваме проходилка. Взели сме уокър, но още не го ползва.
4. За жълтъка кога мислите да го вкарвате- 8-ми месец добре ли е? - Мисля, да го въведа след седмица. Ще купя от яйцата от свободни кокошки, защото домашни няма от къде да взема.
5. Къде е somebody- нещо ми се губи! - И на мен ми липсва.

# 49
  • Мнения: 165
Хайде и аз да не остана назад:
1. Бебетата на всички ли се опитват да сядат сами- Вече пълзи бързо напред, но не сяда сама, само с помощ и предпочита да скочи права като й подадем ръце, а не да седи. Най-обича да обикаля стаята като я държим под мишничките, даже тати я държеше само за ръцете вдигнати нагоре, но му се скарах, че е още малка.

2. На повечето излязоха ли им зъбки, че ние още сме щърби бабки! То 100 тема мина, то чудо!- няма зъбки и май няма да има скоро.

3. Проходилка ползвате ли и каква?- имам от каката на Бертони, много й харесва че достига всичко каквото поиска. Стъпва много стабилно отдавна, но с тази проходилка май само ще се научи да мързелува и да си влачи краката.

4. За жълтъка кога мислите да го вкарвате- на 8-ми месец добре ли е?- На 9 навършени месеца смятам, а може и по-късно.

5. Къде е somebody- липсва ни, да се включва по-често Grinning

# 50
  • Мнения: 57
Ето ме и мен Simple Smile Феникс днес е рожденичка, да е жива и здрава и все така със силен дух и позитивна енергия! Където и да е, желая весел празник на нея и нейните месечинковци! Simple Smile

Много отговори се събраха, ама карай Wink
1. Петър не сяда сам, не лази, само седи по дупе и се пресяга за вещите.
2. Имаме 2 зъбчета и не знам колко още чакаме, вечер се спуква да се чеше.
3. Имаме проходилка, от най-обикновените, не знам марка, защото е "трета" ръка Simple Smile Върши ми страхотна работа за Петър като реша да ходя до 00 Wink
4. Жълтък ще вкарвам много късно, почти към годинка, по съвет на педиатъра.
5.  Peace

Сенайде, юнакът напредва Simple Smile

В темата за детските градини, беше нещо от сорта СТРАСТИ ...., има цитат от последната работна среща, която беше вчера. За нас, кандидатите за септември, става ясно, че класирането ще бъде тогава. Има и едно през април, но май не ни касае Simple Smile Яслите са попълнени за ориентир на директорите и администрацията, дано ги вземат под внимание!!! Щяло да се кандидатства с нулирани входящи номера, т.е. всички на едно начало. Така че подреждайте по предпочитания, образувайте точки и чакайте Simple Smile Яслите, които не са в системата, вече тече кандидатстването за тях. Директно при директорката се попълва заявление, + копие на Акта за раждане и ти дават входящ номер.

# 51
  • варна
  • Мнения: 74
Феникс Честито - БЪДИ БЕЗКРАЙНО ЩАСТЛИВА.
А сега за нас - пълзим, ползваме проходилка, но сме още беззъби и много страдащи от това вечер - може би сме от малкото които продължаваме да ставаме по пет пъти на вечер, и честно това безсъние ме довършва, имаме си обрив, който не се знае от какво е и съответно не ядем всичко... - но иначе е изключително будно и усмихнато през деня джудженце.  Хубав ден момичета.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2
Здрасти братство!  Благидаря за честитките.
 Димитър седи, но търси да се обляга и хваща за нещо, зъби нямаме, в проходилката седи калкото си иска и прави бели, защото стога навсякъе, жълтъка е въведен, защото ние сме на кухня и там го слагат в храната, somebody- си е в къщи, по- нататък ще се включи.
И сега моя въпрос:"Моето човече много ака от вчера, възможно ли е да е от зъбките или е от преяждане, защото иначе е весел и няма температура?"

# 53
  • Мнения: 13
Добро утро,

Честит рожден ден на Феникс, дано скоро се включи   bouquet

Това нервничене и неспане няма край ... Незнам вече какво да го правя ... само бута ръчичките в устата, Калгел не помага особено. В един момент реве жално и тъжно в следващия е нахилен до уши ...А зъби още няма ... Започвам да се чудя дали да не поръчам от прахчетата, но малко ме е страх без да ни ги е предписал лекар. Оплаках се и се извинявам Simple Smile ама вече не издържам психически.

Хубав ден ви пожелавам.

# 54
  • Плевен
  • Мнения: 857
Добро утро!

Анджи, браво за темичката, страхотна е! Ох, оправяйте се, че само ви мисля теб и Гого  Hug

Честит рожден ден на Фенкикс! Да е жива и здрава и дано скоро да се появи, че ни липсва  Hug

Сънфлауър питаше за домашните обувчици - Преси е с тези, които са чорапче с кожена подметчица, по цял ден е с него - хем му е топло на крачетата, хем му е удобно да скача на бънджито и да обикаля с проходилката с тях.

Сенайде, честито изправяне на Алиждан!

Таканат: Стои седнал, но не може да стане сам и не лази
Зъб имаме 1 от 1 седмица ни е, пресен, пресен!
Жълтък съм въвела отдавна, проходилка и бънджи ползваме в разумно количество  Flutter

Дрешките - и аз използвам някои от Андреа останали, но доста неща взех сега от Ларедутските намаления - някои са за лятото, други за есента, а някои неща ще оставя за подаръци  Peace Наистина имаше доста изгодни неща. И аз съм на мнение, че тук марковите неща са на страшно завишени цени и даже и на разпрадажби пак ми е непосилно да ги купувам. Имам приятелки, които всяка година през януари и през юли ходят на разпродажби в Белгия и Испания, и въпреки самолетните билети, им излизало супер изгодно, смятайте  Thinking

И най-важното, което искам да питам - преди питах, но май никой не можа да ми отговори. Въпросът ми е Възможно ли е от млякото Преси да го боли стомахчето? Ние сме на Нан 2. Вечер като го пие и нощем плаче от стомахче със сигурност, свива се, пръцка, писна ми от тоя Саб Симплекс вече, като бебета сме  Outta Joint Днес накарах мъжът ми да замени Нан-а с Фризолак ама дали може да е от това? Имате ли идея?  
Снощи направо ми отказа гърдата, което за мен е добре дошло  Grinning Вече почти нямам кърма, откакто спрях нощем да кърмя, вече минаваме само с гушкане и заспиване на ръце нощем, което също скоро ще се въчим да премахнем.

П.П.. С удоволствие видях, че след напомнянето ми, доста момичета са се придставили във ФБ, ама има още, хайде момичета  Wink
Приятен ден на всички!

# 55
  • София
  • Мнения: 2 132
Честит Рожден ден на Феникс!
Сигурна съм, че като си дойде ще посети фермата си и ще разбера, че е тука  Mr. Green

Aни, възможно е. Преди с 1-цата пак ли так го болеше? Може и от някоя друга храна да е...
Гамби, ама консистенцията нормална ли е? Ще не дадеш едно пщре от морков днес...

# 56
  • Мнения: 165
Честит Рожден ден на Феникс!
Ани и аз мисля, че е възможно да е от млякото, нали АМ се обработва по-трудно, а Преси досега май само на кърма беше, пък и НАН-а е по-тежичък и по-мазничък по мои наблюдения с каката.
А на Вайпър представям си какво й е било докато откажат нощното ставане. Cry Аз обаче също не бих могла да го направя и ще продължавам да си ставам, докогато издържа, пък и моята нали през деня суче съвсем малко и нощем стабилно си хапва.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Честит рожден ден на Феникс! Да е жива и здрава!

Анито, не мога да се включа по въпроса с млякото.
gamby ако не е с много рядка консистенция не мисля, че трябва да се притесняваш.
viper щом се включваш вече в темичката очевадно нещата са много по добре. Сигурно вече си отдъхнала.

# 58
  • Мнения: 31
здравейте мацки,
аз малко пропуснах края на 100та тема, ама нямах никакво време последната седмица. по обсъжданите въпроси:
- Дани седи, но не стабилно, опитва се да се изправя сама /до седнало положение/, но успява веднъж на 5 опита  ooooh! поне се научи да се върти насам натам, че друго нищо още не прави!
- жълтък въведох миналата неделя
- проходилка не ползваме
- вкъщи е по чорапки и боди с дълъг ръкав, ако сложа ританки е без чорапи; нашия ортопед каза да прохожда без обувки, педито- да слагам обувки обхващащи глезена  newsm78 още незнам кого да слушам, май ще я оставя боса  Mr. Green
- зъби още няма нито един, но като гледам не сме единствени, така че не се притеснявам
днес сутринта дадох една бисквитка Плазмон да видя какво ще стане и я изгриза за нула време при все беззъбието  Crazy
преди два дни ходихме на кожен в Александровска болница за разните червени петна и ни казаха, че е пресушаване на кожата, препоръката е само да заменя ТЕО бебе с Персил сенситив и да си карам както досега с мазане с лосиона на А-дерма и къпане само с вода /всяка събота имаме честита баня и къпане с пяна за баня на себа мед!  Peace /, а и да пускам пералнята по два- три пъти да плакне!
за цените на дрешките искам да вметна, че в Англия наистина са без пари /в сравнение с тукашните магазини  #Cussing out/ онзи ден бях в мола на Стамболийски и щях да припадна от цифрите, а колегите ми напазаруваха от Лондон и Манчестър същите работи за стотинки и като се има пред вид колко е поевтинял паунда сега наистина си заслужава ако имате познати или роднини да пазаруват от там и да пращат!
по въпроса за млякото- честно казано незнам, още имам замразена кърма, а вечер давам някакво мляко Топфер лакто био или нещо такова, засега оплаквания не е имало!
ми, това се сещам засега,  Hug на всички и чао, че трябва да изчезвам по задачки!

п.с. и последно, но не по важност- ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, Феникс! Да си жива и здрава и много, много щастлива!

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2
Гамби, ама консистенцията нормална ли е? Ще не дадеш едно пщре от морков днес...
    Различно е и затова се чудя от къде идва проблема, след обед ще поизляза малко и ще му взема някое прахче по-безобидно, дайте някое име на такова.

anyto
- и ние сме на НАН 2 от няколко дни и ти сега ме накара да се самисля, да не би от това мляко да ачка. За дрешките от Ларедута и аз съм за с 2ръце и хората са много коректни.

П.П.- във фейса никой не ме добавя, аз там съм: fragles fragles fragles

Общи условия

Активация на акаунт