Ще ме приемете ли във вашата дружинка :-)

  • 1 512
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 390
Добре дошла Съни !!!  Hug  bouquet Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 465
Zdravei Sunny,

dobre do6la Hug i v nai-skoro vreme da ni saob6ti6 hubava novinka Hug  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 854
Здравей, Сьни
и аз като Несса не сьм питала мога ли, не мога ли да сьм част от Форума, те и затова така ме тормозят до ден днешен smile3534, но ти щом официално си питаш и се представяш - рапорт даден, рапорт приет и при нас си член приет Hug
Но да знаеш само каква беля си навличаш....ежедневно има конкурси по надяждане, надпиване, надприказване и надклюкване smile3533
А сега по сериозно - радвам се, че ставаме повече и ти пожелавам весело и пьлноценно изкарване с нас  bouquet

# 18
# 19
  • Мнения: 980
Добре си ни доШла Съни 55
И аz като Неса и Оранжево небето се натресох и zапочнах да давам мнения де ме питат, де не Flutter Даже си спомням , че темата беШе zа рабарбен сладкиШ и една от мамите ме сряzа, че моят сладкиШ не струвал, Щото става много мек (С нея оЩе не съм уредила сметките, ноо има време  newsm29)

# 20
  • Мнения: 79
Ех,колко ми е приятно да бъда така топло посрещната.Благодаря ви на всички.Черпя ви кой с каквото си пожелае  Hug Аз съм от тези които обожават да опитват все нови и различни ястия.
Благодаря ви за пожеланията за бебче-това е най голямата ми мечта.


Но да знаеш само каква беля си навличаш....ежедневно има конкурси по надяждане, надпиване, надприказване и надклюкване smile3533

Аз съм вече пристрастена към форума само дето не се престрашавах да пиша до сега,но всеки ден ви чета и ми е много приятно.



# 21
  • Мнения: 980
Цитат на: sunnyflower link=topic=46690.msg863978#msg863978
Аз съм вече пристрастена към форума само дето не се престрашавах да пиша до сега,но всеки ден ви чета и ми е много приятно.
[quote

Ей това е всеобЩа диагноzа тука Mr. Green Mr. Green

# 22
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
е, ама значи ти си старо куче тук Mr. Green
я виж колко мнения имаш зад гърба си...
добре дошла  bouquet

# 23
  • Мнения: 444
Zdravei i ot men! Az ot 2 sedmici sam v Canada vav Vankuvar!  Pishi kade si moge pak da si nablizo!
Dobre doshla!!!  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 017
 Hug Hug Hug добре си до6ла.
аз съм от "новите" тук ама си позволявам да "домакинствам", т.е. да те приветствам  wavey  love001 smile3525

# 25
  • UK
  • Мнения: 1 334
какво каза,че ще черпиш?  Laughing
 Hug

# 26
  • Мнения: 4 244
Привет Слънчогледче!
Добре дошла, добре заварила и право главата в торбата с змиите  newsm53  Hug
Нападнаха те веднага за манджи и напитки  Naughty
Не ги е срам  smile3513 - 5 мин срам в ъгъла на всички гладни и жадни за почерпка форумки

Щом си ни чела отдавна значи ни знаеш кой за какво се жалва и хвали и кой какви отрочета има или се надява на такива. Ние сме едно голямо сплотено виртуално семейство и обичаме всички новодошли без значение представили са се или не
 newsm51

# 27
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Хайде и аz да се наредя на опашката с поzдравление zа добре дошла сред нас. Включвай се активно, ние много обичаме, когато нашата групичка се раzширява с нови лица. Hug

# 28
Моля, моля. Опашките аз ги водя Whistling
Добре си ни дошла . Какви са тия въпроси дето ги задаваш?! smile3560
Искрено ти пожелавам мечтата ви да стане в най-скоро време реалност

# 29
  • Мнения: 108
Добре дошла и от мен! И аз не питах а направо се натресох във форума. Пожелавам ти скоро и ти да се радваш на бременност и дано членуването ти тук ти донесе късмет. ДОбре е че го има този форум - и без това сме далеч от родината, поне по малко да ни липсва Grinning

Общи условия

Активация на акаунт