Жената ЛЪВ - 18 част!

  • 21 091
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 510
В темата, която току що завършихме някъде след стр. 40 май беше.

# 46
  • Мнения: 6 274
Сал дъ съ шибна, после шси говорим.
Е те това ми оправи деня.  Joy

Аааа, за глупости ли е, винаги мое да съ разчита на мен.  Mr. Green  hahaha
Радвам се, че съм те развеселила.  Hug

Така, обсъдихте манджите, аз па нищо не мога да си харесам, а ми се искаше нещо по така...  Rolling Eyes де да знам по- как, ама различно.  ooooh!

Освен десерт да потърся из Форума, че както ми се е дояло сладичко...
Да, така ще направя.
Отивам да търся нещо, бързо, лесно, вкусно и... абе ако може пък само да се направи, цена няма да има.  
 Joy Joy Joy


А, Чочи, да ти е живо и здрави момиченцето. Много е сладко, пу, пу, да не съм му уроки .
  bouquet

# 47
  • Мнения: 250

Последна редакция: чт, 28 яну 2010, 15:07 от чочо-сан 1

# 48
  • Мнения: 699
Сис, тоз левент го взимам аз. Много ти е далече Русе, Сф е по-близо. Аз предлагам едно много работно моме.

виж

и тук

# 49
  • Мнения: 972
Сис, тоз левент го взимам аз. Много ти е далече Русе, Сф е по-близо. Аз предлагам едно много работно моме.

виж

и тук

Направо ме нави! Peace Ем Убава,Ем работна...пък и софиянка!  Wink Вземаме я! Peace

# 50
  • Мнения: 9 776
Чочи, видИ какъв левент ти предлагам,а ти ме тормозиш... Crossing Arms
Ама то така трябва,момите да се държат на положение... Wink...

Пу бре, Ла Редут Mr. Green. Имаме същата риза hahaha.
Голям сладур Hug!

Джулке, шибна ли сА, и как по-точно hahaha?

Чилийке, на козметик ходя рядко, последно.......чакай да се сетя..... newsm78.....предииииии.....5-6 години Shocked. Ужас! Сама си скубя веждите, и май друго не правя ooooh!.
Пууу, що попита сега, да ме е яд само Sick.

# 51
  • Мнения: 3 892
Хаяси, видях твоята мома и твоите коледни чашки. Heart Eyes
И въпрос по работа - абе вие работа имате ли?

Полинко, голям пък праз като си ги правим сами. Аз съм много добра. Съмнявам се, че козметичка ще ми ги оправи по-добре. Освен това си ги рисувам допълнително и с молив отгоре. Но да не си помислиш ся, че мясам на Едит Пиаф. Аз леко пиша, но по-широка линия. След това умишлено ги поразмазвам с една четчица. Не че не личи, но стои страхотно. Освен това така чат-пат можеш лееекичко да им променяш формата. Аз например сега съм на вълна по-дебели и по-прави.

Сис, много хубаво момченцето. И ми хареса щото едно такова с ризка, с пуловерче - като едно малко колежанче.

Джуличко, стига си угажда на душата. За теб прости шоколади нема ли? Я върь в оримака си купи един и ще се успокоиш веднагически. На мен шоколадът така ми действа.


И моля ви не почвайте сега пак темата за космите, защото току що рекох да отворя една тема където съм писала, озаглавена "От кой матрак сте доволни" и знаете ли вместо това какво прочетох? - "От кой мустак сте доволни?". Че на всичкото отгоре в първия момент не ми хрумна, че мозъкът ми прави шега, ами си помислих: "Ееее, тия в клюкарника съвсем откачиха". Joy

# 52
  • Мнения: 972
Поли, спипа мА... Mr. Green
Аз съм така зарибена от ла редут,че не е истина направо... Blush
От две години си пазарувам най-активно ...Особено спортните марки...На голямата щерка купих лилавия анцуг на Адидас,от колекцията на Миси Елиът-направо е страхотен! Peace А и не само той...Сега чакам една много голяма поръчка ,която направих,но нещо ми я бавят и почвам да се нервя... Thinking

Хаяси,свате, а как се казва снахата? newsm78

# 53
  • Мнения: 699
Стефче, имаме работа. Зимното и сега и един обект подхващаме, та ми запалиха тая седмица главата направо. То при мен работа винаги има (дай Боже винаги да е така), снабдяването рядко има по-малко работа.

Сис, стиснахме си ръцете. Дребното искаме да го заведем в Сандански от 1 г. и все не сколасваме да съберем пари и да се организираме да отидем. Сега вече мога да се навия да тръгна по-смело. Сияна.

Чили и аз така, вкъщи се действам, няма ни време ни кинти за козметик. Ама аз строявам мъжа и детето да се гледат, пък бЕгам в другата стая на спокойствие.

# 54
  • Мнения: 972
Свате, как успя и името да и го избереш,ама сякаш само за нея измислено-Сияна! Като Сияние! Peace
А  що се отнася до почивката в Сандански-не се чудете повече! Когато решите грабвайте куфарите и идвайте! Къщата ми е като НДК,така че хотел не ви трябва! Peace Тъкмо и да се опознаем,да уговорим зестрата... Joy Joy

Стефи, надявам се да го изучим добре,поне един доФтор да стане,че да не се рови в триците като баща си... Laughing

# 55
  • Мнения: 699
Сис, благодаря за поканата, ама направо не те виждам с още 3 ма души у вас. Ще можеш ли да го понесеш? Името не беше никак трудно, прочетох го и се влюбих в него. Имахме колебание м/у това и Рая, обаче бабите и двете се казват Росица и решихме, че ще си помислят, че е кръстена на тях и бързо се отказахме. А и мъжа ми и майка ми се присетиха за техни познати с името Рая и не бяха очаровани. Та в 18 та седмица казаха момиче и аз казах ще е Сияна. Зестрата е ипотекирана панелка и 20 г. кола. Пък аз ще чакам да стане доФтор и го взимам веднага. Може да взема да издокарам по-прилична зестра дотогава.Абе ще се разберем, нем да разваляме кефа на децата я.

Ей пристигна ми новия факс апарат, отивам да настройвам.

# 56
  • Мнения: 510

Чилийке, на козметик ходя рядко, последно.......чакай да се сетя..... newsm78.....предииииии.....5-6 години Shocked. Ужас! Сама си скубя веждите, и май друго не правя ooooh!.
Пууу, що попита сега, да ме е яд само Sick.
Аз кат' са зажених ходих на такова нещо  Whistling
Пу, отменям въпроса  Embarassed
Голямо сватосване стана тука. Хай, че ми се играе на сватбааа, иху, тропа, иху, айййййййййййде  Joy

Последна редакция: чт, 28 яну 2010, 16:41 от Чили

# 57
  • Мнения: 577
Чили,де ти избяга чушката от аватара?

# 58
  • Мнения: 510
Тука си е!

# 59
  • Мнения: 9 776
Поли, спипа мА... Mr. Green
Аз съм така зарибена от ла редут,че не е истина направо... Blush
От две години си пазарувам най-активно ...Особено спортните марки...На голямата щерка купих лилавия анцуг на Адидас,от колекцията на Миси Елиът-направо е страхотен! Peace А и не само той...Сега чакам една много голяма поръчка ,която направих,но нещо ми я бавят и почвам да се нервя... Thinking...

Аз чакам една поръчка от,  дръж се да не паднеш!, 3.12 #Crazy. Тъкмо снощи им писах едно лИбовно писмо, щото вече надежда не остана Confused.

Между другото имаме още една мама от Санданския край.
Гери, де си, слънце Rolling Eyes?

Общи условия

Активация на акаунт