Майкъл Джаксън - BLACK OR WHITE- отворена тема

  • 31 526
  • 734
  •   1
Отговори
# 75
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Калин@, страхотно е! Изчетох го на един дъх, много емоционално интервю. Благодаря ти Hug

... децата преди малко ме попитаха - ко стана, че не вечеряхме?  Blush  Grinning
Joy
Дано децата вече са яли Laughing

# 76
  • Мнения: 4
Калин@   наистина незнам как успяваш мила  Hug   толкова дълги интервюта ... толкова труд ...   БЛАГОДАРЯ  Heart Eyes                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Последна редакция: сб, 30 яну 2010, 11:45 от ani_220778

# 77
  • Мнения: 1
  Момичета, понеже съм се активирала да си правя чаша и тениска с Майкъл-  за мен и за подарък на друг човек- та попаднах на един български сайт, в който има голям избор и ви пускам линка, ако някой реши да си направи нещо подобно Heart Eyes
    Можете сами да създадете дизайна,като качите своя щампа,  снимка или лого,също така да изберете цвета на дрехата и поръчвате  Heart Eyes Hug     

        http://portokal.bg/home?z=khJU

# 78
  • Мнения: 4
И аз изказвам възхищение, БРАВО Калин@   Hug Благодаря ти!

За съжаление на мен ще ми се размине и  DvD-то и Blue Ray диска  Weary На село не се продават вестници.

tinkerbell07 това е супер идея! Ще поръчам на щерката и на мен по една тениска  newsm44

# 79
  • София
  • Мнения: 331
Добро утро, момичета!

По повод участието на децата на Майкъл на церемонията на Грами, TMZ потвръждава това и с новина, че ще има и реч от тях:
http://www.tmz.com/
а според eoline.com ще присъстват и тричките:
http://www.eonline.com/uberblog/b164848_michael_jacksons_kids_wi … peak_grammys.html


                                       

# 80
  • Мнения: 4
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       kati-p  специално за теб!!! Hug

# 81
  • Мнения: 4
valq61   Hug   благодаря ти за информацията   -  предполагам децата сами са изявили желание да присъстват на наградите  , радвам се ,че са им позволили!

# 82
  • София
  • Мнения: 331
ani_220778, и аз се радвам, че ще присъстват, защото смятам, че колкото и да са мънички още, именно те са тези, които трябва да приемат и да са щастливи от наградите на баща си. Спомняме си, че Майкъл беше казал, че TII го прави и заради тях - да разберат защо е тази шумотевица около него, защо те не могат да се движат и излизат сами без бодигардове и т.н.
Пределно ни е ясно, че все пак щяха да присъстват на някои от концертите и малко или много обстановката щеше да бъде същата за тях като на наградите, дори и по екзалтирана. Да, баща им сега няма да е до тях, но плодовете на неговия труд са най-вече за тях.

# 83
  • София
  • Мнения: 331
arween44,  Hug Hug Hug
 

# 84
  • Мнения: 522
Ленита  smile3525
Стела,благодаря ти за тази таблица!Сега виждам,че само блу-рей-я ще има допълнителните подаръци Confused,жалко.

Сега тъй като се чувствам длъжна,ще отговоря на MJ(дано да чете).
MJ,когато един спор се прекъсне остават много неизяснени неща.В посочения от теб случей,ти ми забрани да отговарям на постовете ти и аз се съобразих с това.Относно конспирациите,това,че ти казах да не ги търсих тук нямаше нищо общо с теорите  около смъртта на Майкъл или каквито и да било други конспирации.Казах го защото ти упорито изтъкваше,че тук никой не те харесва,че никой не ти зачита мнението,защото е различно,че всички са против теб и едва ли не има някаква конспирация срещу теб.В такава връзка казах да не търсиш конспирация тук Peace.Правилно си забелязала заглавието на темата,не случайно я избрах Peace.
Трябваше да го изясня,защото някой може да остане с впечатление,че не зачитам мнението на вярващите в тези неща.Момичета вярващи в инсценирата смърт на Майкъл,зачитам мнението ви но не го споделям!Всеки е свободен да вярва в какво то иска и да пише за каквото иска,стига да не обижда и напада другите,които не споделят мнението му.

arween,призива ти е чудесен!

Хайде вече да спрем да се фокусираме върху тези неща Peace

# 85
  • Мнения: X
За тези, които искат и имат възможност да гледат през нета наградите Грами в реално време изпращам линк към онлайн канала. Като предварително казвам да се инсталира плеъра и да се свалят защитните стени (те обикновенно са в долния десен ъгъл, с десен бутон Disable) и фаерлуолите (Control panel-Security center- Firewall, трябава да е на OFF), за да го подкарате.

TV CBS

http://www.tvunetworks.com/watchTV/index.html#c=10018


Използвайте Internet Explorer! С друг браузър може и да не тръгне (Мозила, опера и т.н)

# 86
  • Мнения: 1
 Огромни благодарности на Калин@ , Abi  и всички момичета ,които влагате този огромен труд в превеждането на интервютата!Невероятни сте! Hug Hug newsm51

За съжаление за сега ще си купя само диска ,който излиза с вестник Труд в моя малък град незнам дали изобщо ще дойде блу рей варианта ,а като гледам ,той е  с най - много информация.

Последна редакция: нд, 31 яну 2010, 11:46 от Liberian girl

# 87
  • Мнения: 7
ani_220778 ,благодаря за снимката!Наистина ми липсваше..радвам се ,че си тук! Grinning

tinkerbell07 този сайт е страхотен!И аз ще опитам да си поръчам нещо от там със снимка на Майкъл!
slaveto75 ,имам предложение към теб....аз ще ти купя вестник със диск .Ако ми напишеш на лични точният адрес ще ти го изпратя по пощата...искаш ли? Heart Eyes

Не знам защо момичета ...но въпреки всички караници за глупости/според мен/ ...аз ви обичам всичките!Животът е много кратък за да го пропиляваме в глупави разправии,сръдни ,обиди и т.н.Нека бъдем по-позитивни ...въпреки ,че ситуацията около нас хич не е розова.Всеки си знае положението и е прав за себе си.Нека поне тук за малко да избягаме от напрежението и да бъдем щастливи ,че сме заедно и че сме осъзнали какъв ВЕЛИК ЧОВЕК познавахме и обичаме!Какво да кажат тези които за съжаление ще си останат в не видение в какво време са живяли?!
БОГ ДА БЛАГОСЛОВИ ВСИЧКИ ВАС!
Не се сърдете,простете .....и да продължим напред! Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 90
Калина, нямам думи, ти си страхотна!!!Поклон и благодаря за тоя къртовски труд!Интервюто е страхотно, даже оня ден пак го гледах. Така ми се иска и аз да имах време да давам повече от себе си тук, ама едвам превеждам по една- две стр. когато се освободя  Sad
Да ви кажа сега точно време на Грамитата- 3 часа по сред нощ!Това е сигурно, успях да го изчисля и мисля, че не съм объркала. А знаете ли колко ще продължи??Аз направо се притеснявам как ще стана сутринта, или хич да не лягам.... Mr. Green
Kati-p, наистина страхотна идея да изпратиш на Славето диска от Труд!!!Няма страшно Славе, Катето ще ти помогне, ние всички трябва да си помагаме! Grinning

# 89
  • Мнения: 90
Вижте само какво прочетох току що!!! Били го казали по CNN.
Децата на Майкъл няма да се появят на Грами в неделя, а в събота на специална церемония за връчване на награди за цялостен принос и творчество. Децата щяли в събота да получават наградата за татко си. В неделя ще е само трибюта. Ама не знам дали и в неделя ще се появят. Ама ме съмнява.

Общи условия

Активация на акаунт