Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - ХX

  • 56 927
  • 722
  •   1
Отговори
# 255
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
За мен Couples Retreat си е абсолютна загуба на време, за това и не го препоръчах тук. Поредната уж романтична бозичка, която е трудно запомняща се. Нещо като Грозната истина или ШаферътLaughing

# 256
  • Мнения: 3 922
Снощи гледах UP IN THE AIR („Високо в небето”)- един от номинираните за „Оскар” филми.
Може да се опише с две думи – скучен и тъповат. Изобщо не ми хареса, много мудно действие, ужасен каст. Джордж Клуни е абсолютно кух в тоя филм, въобще имам усещането, че във всички филми играе един и същ герой, както на едно място казаха „некъв все по-изгъзарял д-р Рос-сваляча”. Май само в „Бандата на Оушън” си бе на мястото.
Не препоръчвам, сигурна загуба на време.

# 257
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 746
Амидала, според мен това си беше някакво решение, авторско или режисьорско, не знам, за да ни покажат все пак, че има и друга страна Grinning А и нали трябваше героя на Винс Вон да е добрия Wink
Лу, ако човек има възможност да утрепе два часа и да се разтовари, защо да не го направи Wink
Грийн, не че искам да защитавам Клуни, но смятам, че това е една много хубава негова роля и филма си заслужава, ако човек се опита да надникне зад фасадата на сваляча.
П.С. Никого не убеждавам в правотата си и всеки сам си избира какво да гледа. Аз споделих как съм се почувствала след тези филми Peace

# 258
  • Мнения: 3 922
Джордж Клуни  от десет години играе само тая роля, как пък не снима един малко по-различен персонаж ooooh!. Отново същият тъп поглед на сритано куче и изкуствена усмивка през зъби... Определено няма да вземе „Оскар” за тоя филм, даже номинацията му е прекалено много, сори...  Tired

# 259
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Гея, аз също само споделих мнение, в никакъв случай не бих убеждавала някой да гледа или да не гледа даден филм  Wink Като знам колко различни вкусове имат хората  Laughing

Greene и аз не съм фен на Клуни, но се сещам за две негови по различни роли, в които ми хареса - в О,братко къде си? и Изгори след прочитане. И двата филма на братя Коен.  Laughing

# 260
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 746
The Perfect Storm, Syriana, Michael Clayton и The Men Who Stare at Goats са съвсем различни филми на Клуни и далеч нямат нищо сваляческо в тях. Просто човек трябва да познава творчеството на един актьор, за да може да му лепне етикет.

# 261
  • Мнения: 2 617
Джордж Клуни  от десет години играе само тая роля, как пък не снима един малко по-различен персонаж ooooh!. Отново същият тъп поглед на сритано куче и изкуствена усмивка през зъби... Определено няма да вземе „Оскар” за тоя филм, даже номинацията му е прекалено много, сори...  Tired
Много силни думи Simple Smile И като не вземе "Оскар" това да не би да прави от филма по-малко добър?! Точно тази роля Клуни не я играе от N на брой години, напротив, за разлика от други актьори, които си стоят в крепостта на изградения имидж, има смелостта да навлече образа на малко симпатичния, но всъщност добър човечец, с който се разминаваме всеки ден и да остане накрая сам, защото е повярвал в нещо, за което преди не е и помислял. Разбира се, филмът е далеч не само това.

Serendipity го гледах преди ужасно много време на кино (заради Кюсак). Филм, който не бих препоръчала, освен ако някой дотолкова се е изчерпал с варианти за блудкави филми, че наистина не знае, какво повече да прави със свободното си време Simple Smile

Последна редакция: ср, 10 фев 2010, 13:28 от Tsugumi

# 262
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 8 309
И аз не мисля, че Клуни е в типичния си образ конкретно в този филм. (Не съм му фен между другото). Свалячът е само първосигналната страна, зад нея има още много. А филмът е доста смислен, стига да се замислиш за пълнежа на раницата, наречена човешки живот. Peace

# 263
  • Мнения: 502
Greene и аз не съм фен на Клуни, но се сещам за две негови по различни роли, в които ми хареса - в О,братко къде си? и Изгори след прочитане. И двата филма на братя Коен.  Laughing

 Това са едни от най-добрите му роли, не че съм гледала всичките му филми. Но ми се струва, че Джордж Клуни, както и Брад Пит, много добре играят леко комични образи. Някак им пасват. Laughing
  Новият филм с Джордж Клуни не съм гледала, чакам да изпадна в подходящо настроение. Simple Smile

Последна редакция: ср, 10 фев 2010, 14:31 от С О Н Я

# 264
  • Мнения: 5 462
Дали го има закачен някъде ???За онлайн изобщо не мечтая дори ??

Dear John
http://www.imdb.com/video/imdb/vi3014853913/

# 265
  • Мнения: 2 367
Като казахте Serendipity и White Out се замислих, че Кейт Бекинсейл ми се иска да я видя в една наистина хубава "нейна" роля. Чела съм интервюта с нея и ми е много симпатична.

# 266
  • София
  • Мнения: 259
За първи път в живота си започнах да правя субтитри на български...за Presious.... Никъде не мога да открия английски, приятелят ми отказва да го гледаме със сръбски...реших да се пробвам от сръбски на български. Пожелайте ми късмет...  Sad #Crazy

# 267
  • София
  • Мнения: 3 899
препоръчвам една чудесна драма, много ми хареса и ме разчувства в този смръщен следобед - The Greatest - http://www.imdb.com/title/tt1226232/ - Пиърс Броснан, Сюзън Сарандън и Кери Мълиган бяха чудесни Heart Eyes

# 268
  • Universe
  • Мнения: 1 560
препоръчвам една чудесна драма, много ми хареса и ме разчувства в този смръщен следобед - The Greatest - http://www.imdb.com/title/tt1226232/ - Пиърс Броснан, Сюзън Сарандън и Кери Мълиган бяха чудесни Heart Eyes

 Hug С български субтитри - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=48172

# 269
  • София
  • Мнения: 3 899
препоръчвам една чудесна драма, много ми хареса и ме разчувства в този смръщен следобед - The Greatest - http://www.imdb.com/title/tt1226232/ - Пиърс Броснан, Сюзън Сарандън и Кери Мълиган бяха чудесни Heart Eyes

 Hug С български субтитри - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=48172

Лени, хареса ли ти?
аз го гледах онлайн в Арената Peace

Общи условия

Активация на акаунт