Фотокниги

  • 37 946
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 99
Момичета, благодаря ви...

# 46
  • Мнения: 4 406
вие ме обезверихте. нарочно си пуснах календарите в началото на януари, да избегна тарапаната през декември. после пусках и книжки... да ги чакам явно около Великден...

# 47
  • Мнения: 469
вие ме обезверихте. нарочно си пуснах календарите в началото на януари, да избегна тарапаната през декември. после пусках и книжки... да ги чакам явно около Великден...

Не, вече пристигат навреме, максимум за месец. Аз тази седмица получих книжка изпратена началото на януари.

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 6 921
Здравейте момичета,
Изтеглих си една приграма за правене на разни колажи та искам да попитам от къде мога да си изтегля разни елементи за да си сглобя някакъв кит. Търся в гугъл но нищо не успях да намеря. Може би има някаква специална терминология, която не зная.

# 49
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Елементи /по-скоро линкове към елементи/ има във фотошопската библиотека, виж, закована тема е

# 50
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
някой да е получавал книги или нещо друго от кравата тези дни?

# 51
  • Smallville
  • Мнения: 994
Нее...и аз чакам някои неща,явно китайците-куриери са потънали в пряспите Crazy

# 52
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Пускам малко кодчета за кравичката, които изтичат скоро и няма да използвам: Peace

Free  Credit Type                 Product Name                        Expired Time  Free Shipping  Transfer Key   
 
10     DiscountCredit            8x8 Photo Book (20 pages)   02/18/2010    No                   kosb232m2mz7 
10     DiscountCredit Prints  8" x 10"                                 02/18/2010    No                   e5k2k802uobs   
10     DiscountCredit            7x5 Photo Book (20 pages)   02/21/2010    No                   yfowc257ejc5   
50     OrderCredit Prints       5" x 7"                                   02/22/2010    No                   4phdv9bp9xhf 

# 53
  • Тук и там
  • Мнения: 97
И един код за канваси в кравичката, който сигурно сте получили, но ето го все пак:

Hang your canvas prints on the walls of the hallway and family room to display your photography skills. For an attractive price of $10.99 with free shipping, and additional canvases at $6.99/each thereafter, you can start making 11” x 14” canvas prints.

Coupon code:       FEB1114CNVS
Expires on:           02/21/2010

 
 
Due to anticipated level of response, this coupon code is only valid for the first 1000 orders.
http://www.artscow.com/photo-gifts/Canvas/Canvas-11-x-14-388

Note: our office will be closed from 12th – 17th February inclusive due to the Chinese New Year, with normal operations due to resume on 18th February. Although shipments will be temporarily suspended during this period, you may continue to place orders on the website. Should have any enquiries, please do not hesitate to contact our Customer Support team.

# 54
  • Мнения: 952
Мислех да се възползвам от това кодче, но вече е взето.

Пускам малко кодчета за кравичката, които изтичат скоро и няма да използвам: Peace

Free  Credit Type                 Product Name                        Expired Time  Free Shipping  Transfer Key   
 
10     DiscountCredit            8x8 Photo Book (20 pages)   02/18/2010    No                   kosb232m2mz7 

Аз така или иначе тепърва почвам 2 книжки, но видях, че има време. Ще се радвам ако някой има останало от тези кодчета. От личен опит се убедих, че е почти невъзможно едновременно да оползотворя и 10-те книжки.

# 55
  • Мнения: 469
Мислех да се възползвам от това кодче, но вече е взето.

Пускам малко кодчета за кравичката, които изтичат скоро и няма да използвам: Peace

Free  Credit Type                 Product Name                        Expired Time  Free Shipping  Transfer Key   
 
10     DiscountCredit            8x8 Photo Book (20 pages)   02/18/2010    No                   kosb232m2mz7 

Аз така или иначе тепърва почвам 2 книжки, но видях, че има време. Ще се радвам ако някой има останало от тези кодчета. От личен опит се убедих, че е почти невъзможно едновременно да оползотворя и 10-те книжки.

На мен ми останаха 4-5 книжки мисля че са валидни и моите до 18ти февруари. Пиши ми ако ти потрябват.

# 56
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
аз сутринта питах и взех,че получих книга от кравичката.шипната на 11.12,къде е била досега-не е интересно Whistling/тя си знае/.чакам още три.

# 57
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
някой да е получавал книги или нещо друго от кравата тези дни?
Аз. Вчера. Едни снимки, поръчани на 4 декември и една от безплатните подложки за мишки, мисля на 11-12 януари я поръчвах.

# 58
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
някой ако има излишни кодове за книги моля да ми пише на лични!
тези,които ги е дала Iva-1977 са взети и никой не пише,че ги е употребил!

# 59
  • Мнения: 1 670
Имам тези 10   DiscountCredit   7x5 Photo Book (20 pages)   01/05/2010    02/19/2010
ще ползвам евентуално 1-2 от тях,така че ако някой иска другите да свирка! Имам и 4х6 и 5х7" снимки,които няма да позлвам,за тях се отнася същото-ще ги дам на драго сърце! Peace

Общи условия

Активация на акаунт