Юлски бебета - Тема 24

  • 17 377
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Canada
  • Мнения: 649
Здравейте момичета,
Оля, права си - нашите бебчета са си най-хубави... Hug Laughing
Тани80, много ти благодаря за обяснението за тестисите... Ще го пробвам още довечера... Peace Hug
ЕлиГ, колажът наистина е страхотен... Евала ти за труда! Hug
Мамо Диди, какво се е случило с теб? (силиконовата устна)

# 31
  • Мнения: 1 113
Марулче, Неви наистина не проявява никакъв интерес към храната. Ама на камерата как се облизва hahaha

Сиси, ти успя ли да се справиш с Цептера? Там ли приготвяш пюретата на Влади?

# 32
  • Мнения: 232
Ааа Миме, вашия татко е вече трениран един път, затова ти е странно.
Хаха Марулке, вие май само си оставате с врътнята и обличането на дъждобрана покрай яденето, да се намерите на работа един вид.
И аз нямам намерение да се женя.
Драга, купи му пръстен и му падни на коляно най-сетне  Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 423
Ем,абе при нас са пелени с подложки,изпикване,изакване след първия месец,сега гърнето през 2-3 часа,все неща ,за които не е чувал първия път.Даже не може да се сети сума ти неща от първото бебе,отчита го като голяма загуба,обаче.Може и за това сега да компенсира.Като изключим кърменето,няма нещо което да ни отличава грижите за София.За това,че през деня отсъства,компенсира вечер и през уикенда.А само като чуя,че нещо му е трудно или не знае как се прави,следващите 20 пъти той го прави  Twisted Evil,та предпочита да си трае  Laughing.

# 34
  • Мнения: 123
Роси, тук съм ...ей ме на! Поизчезнах за малко, защото уча за изпит за магистратура в неделя и си гледам малкото-голямо диване, което вече си седи стабилно на дупето, върти се като пумпалче и все още само цока от майка си Simple Smile)))))))
  
Нещо пак горките татковци сте захванали - моят е супер - хем парички носи, хем детенце гледа, хем куче храни Mr. Green
Аз да ви се пооплача, че не само ученето ме отдели от форума, но и неприятен кръвоизлив (дойде ми и не мога да си събера душичката още) то не бяха болки и кръвотечение, чак до болницата ходихме, защото бях почти в несвяст:( , а странното е, че до преди да родя  изобщо не съм имала такива проблеми!!!

Айде стига лоши работи
Ето нещо вкусно от нас:))))

# 35
  • София
  • Мнения: 39
Хей мимичета,
аз мисля, че скучаете, а то нова тема. Буболече  Hug
ЕлиГ, колажа сега още повече ми харесва - и ние сме вътре  Joy
Драга,  hahaha, много добре, много добре...., но пробвай да комбинираш месец май с поне още нещо... Да няма празно....
Кукумявка, с този памперс направо ме разби, а и пюре нямаш...
Марулка, Неви в камерата гледа, иска фотомодел да става, а ми ти - пюре й даваш!  Heart Eyes
  

# 36
  • Мнения: 914
Запис и отивам да чета

# 37
  • Мнения: 86
Буболече, мерси за новата тема Hug  bouquet

Драга, месец май звучи много добре, пролет, птички.... и може в първата брачна нощ да заченете бъдещото февруарче/февруарчета  Wink Grinning

ЕлиГ, колажът е невероятен, както и предишните всъщност, благодаря ти!

Честити месечинки на всички празнуващи днес юлчета!  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 576
Привет и от мен  Hug

ЕлиГ, страхотен колаж, благодаря за отделеното време и старание !!!  Hug

Драга, ние като се женихме имаше хор в самата зала. Много е смешно, едвам се стискаме да не се разхилим. Ако ти се струва безсмилено - женете се през седмицата.
Дано твоят човек те изненада в скоро време с пръстен  Hug

Миме, не знаех, че има конско в бурканчета. Моя е грешката   Peace Наистина Сани бийч клуб е по-евтино, което е изненадващо, защото по нищо не отстъпва от хотела и  апартаментите около марината . Със сигурност много ще ви хареса.
За времето, ние сме ходили и май, юни, септемрви, октомври. Най-добре беше септември и май.
Октомври месец също става за плаж. Спомням си, че в София беше около 10-15гр, а там беше 22-25, даже се препичахме на басейна. Седмица по-късно в София заваля първият сняг   Joy
Освен всички забавления, заведения - можете да повървите романтично по плажа от марината до комплекса....много е готино  Peace Стига толкова от мен  Whistling

куку, как го постави тоя памперс, смисъл, как го закрепи на дупарата  Joy Blush  Mr. Green

Цезари, пожелавам ти най-скоро пръстен и после бързо, бързо да свалиш ненужните кг, за приказна сватба  Hug

За глутена някой питаше, въведох го без да искам с каша. Педиатърката ми я даде, не погледнах съдържанието и малкия се захрани с около 200гр глутен на един дъх  Joy


Ние сме младоженци днес и утре.....  Heart Eyes Blush Wink Sunglasses

# 39
  • Canada
  • Мнения: 649
Браво Мамбс! Много е хубаво, че успявате да отделяте време само за вас... А като чета коментара ти за Сани бийч, явно сте ходили не веднъж така ли?

# 40
  • Мнения: 61
Куки, печелиш наградата за находчива майка, трябваше да дойдеш на срещата да те видим Mr. Green Какво ще му върнеш на бебко сега  ?!

Драга, човек и добре да живее, рано или късно се жени Hug, знаеш, нали?

Марулич, нек'си не мога да повярвам, че си майка на злоядко? Ама Неви се облизва на първата минута, да не те мота нещо  Grinning ,за да те стимулира?

Мамбс
, на младоженците се полага меден месец? Да ти завидя ли Wink?!?!

Ния тези дни се научи да прави шпагат и отработи до съвършенство арията на съня, която е доста шумна и като сме навън, никак не оставаме незабелязани Heart Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 39
Мамб, много неща могат да се случат за два дни  Blush
Момичета, ние на гръцкото море не сме ходили. Това, което знам, е че температурата на водата началото на май достига най-много 20 градуса... или се лъжа?!?! Много ми се иска да отидем и да хванем по-ниските цени, но ми се иска и да може каката да влиза в морето. Е, то като се влезне няма излизане. Но, ако е студена водата само ще се дразни. Та, моля просветените да споделят  Hug

# 42
  • USA
  • Мнения: 675
Благодаря за темичката  bouquet.

Ели,колажът е страхотен,благодаря  bouquet.

# 43
  • Мнения: 32
Хахахахаха, Кукумявче, разби ме с този памперс тройка Joy hahaha Joy. Твоето май за това, май за онова, ще кажеш, че се не си се женила скоро, не помниш ли има няма да е било преди половин година Joy. Женицата ми обясняваше нещо за Пиротска 10, но не я слушах, защото нали беше просто спонтанна идея и ми беше далече за подробности, само да трупам прегрелия хард диск няма нужда Laughing.
Миме, ами ако и ти трябва да сменяш документите тази година, ето ти повод да стъпиш на врата на мъжлето, какво пък като му е втори брак, тамън ще има опит в церемонията Laughing.
Сафо, ще се отцепя от 20 -ти май, нашата дата е 25- ти, ще направим 9 години заедно. Друга практична мисъл, няма д помня сто дати Joy.
Евита, честно казано и едно и две февруарчета не отказвам, а ако дойдат март още повече ще им се радвам Laughing.
Сиско, няма празно, май и едно кръщене ми се върти в главата. Като казвам аз, че човек без работа е много вредно да стои, вие не вярвате  Laughing.
Ем, аааа, хич няма да падам аз на коляно, а падна, а няма ставане, а и кой да ме вдигне, Дюкан не е подействал още чак до там Joy. Пък и  чакам да бъде жена, както каза Джиджи, да вземе маслото да смени, колата на ремонт да закара, всичко по реда си Joy.
За таткото, колкото и  да го оплюя за всичко, само за детето за сега не мога, както казва Мимето върши всичко наравно с мен, тъй като не се кърмим си я и храни. За детето не мога да се оплача, оправя се с нея, гледа си я, което още е шок и изумление за мен, но явно все пак човек крие изненади Joy.

# 44
  • Мнения: 36
Драга-друга няма като теб,това си е!Ама как се замислихте всички изведнъж-ще си признаете, че Ви се жени...
Ели-кулажът е страхотен
Куку-вчера ме заболя зверски корема и си викам-ау,ако ми дойде нямам превръзки и точно за памперс се замислих и аз
МамаДиди-??????????????????? силикона обясни
Стискам палци на запечените всичо да е минало

Общи условия

Активация на акаунт