Юлски бебета - Тема 24

  • 17 374
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 76
Емили, Драга, Цезари, развеселихте ме и мен Laughing

Ели, страхотиен колаж!!!  bouquet
Буболече, благодаря за темата!  bouquet

ДНЕС СРЕЩА В БОРИСОВАТА КЪМ 13.30Ч!!! Който иска и може, да заповяда!! Срещата е отворена Joy

# 16
  • Мнения: 65
Привет и от нас!
Буболече,  Ели, за темата и колажа smile3525.
Честити днешни месечинки!
Къде се изгуби Мама Мише?
Емили, newsm62, вашия татко го признавам, то затова нашия не сменя памперси.
Юлско бебе, като ще сте само с кумовете защо не отидете в залата, която е на Леге, тя е малка, но уютна и много са мили жените. А защо ви е този хор, и без това ще ги слушаш през колоните? Ние бяхме през седмицата и без хор и ни излезе без пари  Mr. Green Ползвахме техния фотограф, но ако знаех, че ще ни направят ритуала толкова хубав щях да искам видео. Жената беше толкова мила, че накрая и ние и кумувете се бяхме разплакали  Embarassed
Ех, Драга пак ме развесели! Hug И ние си го мислим това със сватбата , но аз казах, че искам годежен пръстен с камък  Joy и да си влизам в старите дрехи и тогава сватба. Та от нашата сватба ме делят 8 кг и един пръстен. Heart Eyes Така като гледам килограми не свалям - по-често качвам, а на Илиянски му орязаха бонуса и едвам се справя милия да ни "отглежда и да плаща заеми и сметки1 така че от пръстена ме дели една "световна икономическа криза"
Оля, това с кризата ме разсмя, аз направих компромис, вместо пръстен с камък получих обеци с камъче.


P.S Ха-ха, вижте ми картинката, в тон с вас.

Последна редакция: пт, 29 яну 2010, 11:51 от *Роси*

# 17
  • Мнения: 1 089
Драга, Оля  Hug
Ем, пак успя да ме разсмееш. Вашият татко вече съм го признала.love:
Диди, то и вашият татко оглавява класациите за голям сладур.
Ей, момичета, ако знаете как само съм свикнала с вас, не може да мине ден без вас. Hug
Мила, днес тук няма нищо примамливо във времето. Студ, мраз, сняг, мрачно и неуютно е. Много ми дотегна вече тази зима...
Буболече, благодарско и от мен за темичката. Hug
Кейти, Мама Мише, да са ви живи и здрави месечинките!

# 18
  • Мнения: 32
Роси, точно това ме наведе на мисълта да е през седмицата, защото от какъв зор да плащаме три пъти повече, като пеещият хор на живо, не го виждаш всъщност, ами пак го слушаш през колоните, тази в залата не можа да ми обясни какъв е смисълът Laughing. Иначе за Леге може и там, майка ми и баща ми са се женили там. Не сме го мислили, защото тази идея се породи вчера като минах през ритуалната на Витошка, лошо е да нямаш работа, само идеи раждаш, ама странни Joy.
Оля, не се притеснявай и аз си чакам пръстенът, ама нейсе няма да го дочакам мен ако ме питаш, но няма да спра да хленча за него. Не чакам романтични предложения, да си ми дава пръстена и да приключваме с въпросът.
Идвааааам на срещата, Анди е изкъпана, сега я нахранвам и до час съм стегнала багажа и съм се оправила и мен Laughing.

# 19
  • Мнения: 1 113
Благодаря на всички, които споделиха вчерашния ни празник  Hug

Ем, голям сладур е мъжът ти  Laughing С времето така ще се научи да се справя, че ще се чудиш дали е същият мъж.

Драга, сега ако се спрете на 20.05. ще увеличите бройката на бракуваните на една и съща дата в темата. Засега сме Сиси, Мила и аз.  Simple Smile

Буболече, благодаря за темата   bouquet

# 20
  • Мнения: 65
ЕЕЕЕ, много сте лоши с тези срещи.
Преди като живеехме на паметника Левски всичко си ми беше наблизо, преместихме се и забременях и хайде 10 лв. за такси до Шейново, 10 лв. за такси до ЦУМ, не е честно  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 1 089
Мммда, много са лоши с тези срещи! А пък ние какво да кажем....

# 22
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте, момичета.

Аз съм приповдигнато настроение - от чудесното слънчице навън, както и от полуфинала на Австралия оупън. newsm44

Буболече, мерси за темата.
Джиджи, много ми се иска да дойда за срещичката, но таткото си е отпуска днес и мисля да прекарам деня с него. Ще звънна, ако нещо се промени.
Драга, романтиката много често е в дребните неща. Ако подписа ще ви направи щастливи, давай. Това с хора е много странно, за какво му е на човек хор, който пее в другата стая. newsm78 Аз пък още не съм се навила да се омъжвам. Я, кажете, от чисто любопитство - ако не си сменяш фамилията, трябва ли да сменяш личната карта?
Рал, Миме - и мен ме зарибихте с този гръцки хотел. Много красиво изглежда на снимките. Дали ще е достатъчно топло в началото на май? Малко се колебая, де - термина на сестра ми е 11.06 и ако отложим към средата на май, вече ще я чакам да ражда и не ми се иска да сме далеч, а и цените стават #Crazy
Емили, този ваш татко трябва да се стегне май... кажи му, че всички му се смеем.

# 23
  • Мнения: X
Jill ей тук има средни температури http://www.villaoasis.gr/en/weather.htm.

Водата ще е студена, но за плаж ще става. Но ние отиваме и основно да си починем и разходим.

Последна редакция: пт, 29 яну 2010, 12:57 от Анонимен

# 24
  • София
  • Мнения: 493
Ехоооо  Добър ден  bowuu
Драгане е задължително да плащаш за хор и на мен се опитаха да ми го пробутат,но аз казах,че не искам  Peace .не си спомням колко беше,мисля,че верно беше 60лв,но само това.Беше събота PeaceТи в коя ритуална зала искаш?Ааааа на Витошка,да.Но трябва да се запишеш първо на Пиротска 10 май беше номера.Аз как ти го обясних-май това,май онова  Laughing
Дюканствайте си на воля,аз не мога.  Tired
Да ви се похваля,не,че е за хвалба де,но ми дойде  newsm44 .Беше ми залипсвало,година и нещо без цикъл  Grinning .На всичкото отгоре нямам превръзки и съм с познайте какво-памперс тройка  Joy .Удобен е  Laughing Така,че днес няма да дойда на срещата май,нямам пюре,дойде ми...
А и незнам къде е срещата? Пак на кафето ли? #Shocked

# 25
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Такаа, да се запиша и аз в новата тема.

Ели, страхотен колаж, както винаги!

Драга честито ти предстоящо бракуване. Май месец сме в София на концерта на АС/ДС, така че можем да минем и на сватбата  Mr. Green

Срещата в борисовата ще я пропуснем, ного снЕг тук и не мога се довлача до София  Mr. Green

Сега отивам да действам по задачки, после ще ви преглеждам по-обстойно  Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 423
Aaa,Драга,не е хубаво така,сега и на мен ми подпали чивиите  Joy Имам пръстен от Алтънбаш отдавна,но той отдавна се е примирил,че с една сватба и с един развод ще си остане  Laughing, но нали съм си по практичните работи,май ще си изкараш една почерпка .Добре си го предвидила,то хор,то документи,а и през седмицата по-ми харесва.Ще обмисля тайничко за и против.
А за температурите в Гърция през май месец,става за плаж още от април.На Тасос през април си се къпахме и се върнахме с тен.По-топло ако е,няма да става за бебе,аз без нея никъде не тръгвам  Naughty.
Това слънце така е стоплило стаята,че София от сутринта е само по боди без чорапи
На мен ми е малко странно като казвате,че татковците не сменят памперс и не знаят коя дрешка,как се облича  Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 6 130
Драга,май ще се правиш на мъж и ще му предлагаш на твоинкия? Laughing
Джил,няма нужда да ги сменяш.При нас проблема е като летим в самолет-ако случайно забравя да предупредя, винаги ни слагат на различни места. Laughing На дългия полет към Бангкок даже мъж ми го метнаха в бизнес класа,а мен в економи. Mr. Green

# 28
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Айде, зачурулика Менделсон в темата  Whistling Whistling Whistling Ние пък с нашия тати продължаваме да живеем в грях. В събота Стефи ми каза, че иска да я запиша да се жени, щото го приема като извън класна дейност, както ходии е записана на английски и секви танци в градината. Щях да падна, викам й, ти виждала ли си майка си да се жени, че теб да те записвам  Mr. Green С гаджето играят на семейство, пръстен имала и чакала Боби да й го подари, такива ми ти неща я вълнуват 3 годишната девойка вкъщи.

А другата кифла пък е на друга вълна, беснее, пълзи назад, като истински рак и всичко което е нормално при нея е на обратно. Вчера я заснехме в процес на хранене, ето как приема поривите ми за захранване  Mr. Green http://www.youtube.com/watch?v=gGuU2906CUE

# 29
  • София
  • Мнения: 3 581
Само запис засега
Буболече, мерси за темата  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт