СЛИВЕН - ще чакаме пролетта

  • 30 605
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3
Кате Mr. Green,баржи да ме приемаш Mr. Green Mr. Green..МИШЛЕ много ти е сладко бебчето да ви е здравичко и много да ви радва Hug

# 61
  • Мнения: 20
Люх, днес неделя бре. Нямате ли мъже, села... майки,бащи, деца... Голям спам, голямо чудо. Ама нека, все тъй да е  Grinning

Ванче, честито зъбче, упука ли пуканките- да почерпиш  Laughing
Далче, аз пък съм доволна от моята си педка на 95%. Антбиотици не е прибързвала да изписва и до сега не сме пили. Имахме малко различни мнениния по въпроса за захранването, но пък не ме задължаваше да я слушам за всичко и да си налага мнението. За някои въпроси като съм мислила, че не е права после се оказва, че аз не съм правата.  Laughing А бе харесва ми заради това, че има диалог с нея. Таня Кирилова- Амброаз Паре.
Сашаса, голям сладурчо си имате, да ви е жив и здрав и много да ви слушка.
АниTwisted Evil недей молА ти сЪ тъй да говориш за мен, че и аз милата и без това цял живот гладна седя и все дебела, ще вземат да повярват, че съм ти омахала манджата (каквато си клъоща пък ти  Crossing Arms) Къде го събрахте с Пепито не знам  newsm78 че по 2 торти  Rolling Eyes Joy
Руми, де се загуби, душко?
Айде лека ви и мека... до мъжете ви мили  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 7
МИШЛЕ много ти е сладко бебчето да ви е здравичко и много да ви радва Hug

 Hug Много благодаря, Анита! (Само се чудя, като ми е заключен уж профилът и снимките, как така си го видяла моя мишок?! Shocked)

Сиска, и нашата педи е Таня Кирилова Hug На мен не ми е правила проблеми за захранването. Понеже сме на интензивно кърмене и тя страшно ни се радва. Подкрепи ме за късното захранване и даже някои неща, които иначе са позволени още след 6-тия, ме съветва да не ги включвам преди годинката, защото според нея кърмата е по-големият +, отколкото да му ги въведа сега. Дано не ни се налага да опираме до някакво лечение, но като отношение към нас е номер 1 от всички лекари, които познавам - от Бургас, Сливен или София. Не е пестелива на време, обяснения. Вдига телефона си и дори сама ни звъни, ако иска да ни уведоми за нещо (нито сме й близки, нито сме привилегировани пациенти) . Не сме чакали дори и минута повече от дадения ни час за консултация. Знае ни поименно от първия ден и на улицата може да ни разпознае (не сме хора, които се опитват да бъдат забелязвани, даже обратното). Просто си е готина и вярвам, че е към повечето си пациенти такава. Не мога да допусна, че е само към нас. Дано и занапред да си я харесвам, че, каквато съм наежена срещу тяхната гилдия, не ми се иска да възлагам слепи надежди на никой от тях! Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 11
Добро утро момичета!
Добро инфо за педиатрите! Благодаря ви, че започнахте темата. На нас ни е рано, но ще трябва да се ориентирам в избора на док за бебчо. Таня Кирилова ми звучи добре както я описвате, а на мен ще ми е на една крачка. Чувала съм и за Крайчев, че е добър, но споделете и вие. Аз нямам мнение по въпроса. Моята лична е Божидарова, що се отнася до мен като голям човек и като внимание съм доволна, но за бебо .... не знам  newsm78. За него ми се иска нещо повече, а и док, който да си вдига телефона и събота и неделя, ако имаме нужда. Ще продължавам да ви чета и да трупам впечатления.

Усмихнат ден на всички! newsm51

# 64
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Айде, честит празник днес! За които празнуват днес. А пък може и 2 пъти, на 14-ти пак.....  Mr. Green

# 65
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Добро утрооо!
Честита ви нова седмица и нов прекрасен месец на любовта и хубавото вино! Heart Eyes Ето едно поздравче за всички празнуващи именници днес!
Благодаря ви за информацията за педиатрите - моя личен лекар е в Амброаз Паре и щом въпросната Кирилова е добра според вас, мисля да се възползвам! Hug А още нещо, как става избора - трябва ли да я уведомя предварително или от болницата я уведомяват. Ако трябва да говоря аз с нея, ще помоля за едно телефонче на лични! Blush Praynig

# 66
  • Мнения: 3 042
Привет, някой питаше за прежди.... купувала съм от един голям шивашки магазин на улицата на Пазара, еднопосочната към светофарното кръстовище. Пада се от лявата страна като вървиш към кръстовището, като минеш всичките банки и ЗД. Дано ме разбра Crazy В този магазин продават платове, възглавници, разни шивашки дреболийки, копчета и пр.

Аз пак да питам - някоя мама да е раждала скоро в Окр. болница? Интересува ме как са условията там и какво се носи за самото раждане. Grinning

# 67
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен, мацоранки! smile3534

pinzi, съмнявам се, че това, което търсиш, е Крайчев! Мога много да говоря по тази тема! Уви, разбрах го, след като се бяхме записали при него. Едва тогава лъсна на яве как лекува този човек абсолютно всичките си пациенти. За него антибиотикът е панацея и хомеопатията е мръсна дума. Той никога няма да ти вдигне телефон (защото дава един фиктивен на пациентите си и препдочита риболова пред тях). Мога ужасно много да говоря по темата!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ама стига и толкова.
Далка, хубаво е предварително да се разбереш с лекаря, който си избрала, дори и по телефон. Да му обясниш, че ще раждаш и че искаш детето да го запишеш при него. Достатъчна ти е тая уговорка. После отиваш, раждаш и дай, Боже, всичко да е наред с вас, тогава ще те питат кой ще е педиатър и ти само казваш името, за да го впишат. Педиатърът е длъжен още в деня на изписването да ви посети или на следващия ден (не и Крайчев! Не питайте и с какви мъки го издирвахме въпреки уговорката, а живее до нас!). Може записването на детето да се случи при посещението или след това таткото да отиде да го запише. Спокойно, формално е това и няма защо да се тревожиш кога и как.

Желая ви страхотен и усмихнат ден, мили момичета! newsm44

Последна редакция: пн, 01 фев 2010, 12:24 от М.И.Ш.Л.Е

# 68
  • Мнения: 3
Офф МИШЛЕ объркала съм се,къде гледам и аз незнам ,имах предвид бебчето на sashasa Rolling Eyes..ама дай да видим и твоето Hug..Простете моето невежество Mr. Green

# 69
  • Мнения: 3
Честит ти рожденик Руме мн да те слуша и все така да се обичате. txtloves txtloves txtloves

# 70
  • Мнения: 7
Офф МИШЛЕ объркала съм се,къде гледам и аз незнам ,имах предвид бебчето на sashasa Rolling Eyes..ама дай да видим и твоето Hug..Простете моето невежество Mr. Green

Хахахаха, усетих, че си в грешка и затова попитах! Много си сладка с тия извинения! Hug Аз прощавам, ама мойто дяти не си го давам на непознати! Mr. Green Хахахах, първо трябва да ми станеш приятел във ФБ, тогава ще можеш да го видиш. Mr. Green

# 71
  • Мнения: 3
Ами хайде де аз съм Anita Ivanova

# 72
  • Мнения: 20
Абсолютно съм съгласна с Мишлето за отношението на Таня Кирилова към пациентите си. Хубавото е също така, че си вдига винаги телефона, но при спешност извън работно време или през почивните дни не идва на домашна визитация, което им е също задължение на личните лекари. Но аз за себе си мога да кажа още веднъж, че съм  доволна, пак ще раждам и пак ще запиша детето си при нея. Далче, според мен отиди най- добре до кабинета й, за да й се предстваиш лично. Аз поне така направих, не ми се искаше после скунфузни ситуации от сорта " коя беше?" Като отидеш ще кажеш, че искаш за педиатър да запишеш бебо и тя ще ти даде визитна картичка и ще ти каже кога да се свържиш с нея. Следващата ви среща ще е живот и здраве като се роди бебо, у вашия дом на визитация.  Hug

Памполина, аз раждах преди година в Ок. болница, но бележка за багажите ми дадоха от там.

# 73
  • Мнения: 11
Започвам да се ориентирам от мненията ви за педиатър. Моля повече мами да споделят. Аз нали не съм родом от тук и хал хабер си нямам  Rolling Eyes.

# 74
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Честито на всички именици и рожденици!!! Да са живи и здрави!!!
(свекито е рожденичка днес пожелавам и да не ме дразни толкова хаахах)

Относно педиатрите ние сме при Шишкова горе долу съм доволна от нея.

Общи условия

Активация на акаунт